Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

Tiek norinciu buvo ir staiga niekam nebereikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 06 01, 20:37)
Galiu ir aš biznį padaryt su Palmiros kontaktais  tongue.gif  20 Lt į sąskaitėlę ir turit numeriuką  tongue.gif

O aš pigiau, aš pigiau biggrin.gif
15 litų sąskaitėlėn ir gaunat visas koordinates tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 05, 15:57)
O aš pigiau, aš pigiau biggrin.gif
15 litų sąskaitėlėn ir gaunat visas koordinates tongue.gif

Nu bral, konkurentas atsirado lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 06 05, 20:07)
Nu bral, konkurentas atsirado  lotuliukas.gif

O kaipgi biggrin.gif
pirkit pirkit iš manęs, dar padarysim nuolaidą užuolaidoms jei norit, nes mano mama siūna užuolaidas, tarpkitko labai gražias biggrin.gif
umn.gif Tik 15 litukų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 06, 11:34)
O kaipgi biggrin.gif
pirkit pirkit iš manęs, dar padarysim nuolaidą užuolaidoms jei norit, nes mano mama siūna užuolaidas, tarpkitko labai gražias biggrin.gif
umn.gif Tik 15 litukų tongue.gif


nu as tai turiu bet neduosiu tongue.gif
o jus pasidalinkit - imkit po lygiau, bet vienas duokit vilnieciams, o kitas kaunieciams ( na ir visai likusiai lietuvai, nes ten gyvena tyrbut tik vos vos daugiau nei vilniuje lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(omega @ 2007 06 06, 15:24)
nu as tai turiu bet neduosiu  tongue.gif
o jus pasidalinkit - imkit po lygiau, bet vienas duokit vilnieciams, o kitas kaunieciams ( na ir visai likusiai lietuvai, nes ten gyvena tyrbut tik vos vos daugiau nei vilniuje  lotuliukas.gif )

Aš jamu Vilnių pioneers.gif
Jei Palmira iš mūsų biznį darosi, tai kodėl mes iš jos negalim mirksiukas.gif
Atsakyti
o man labai smalsu, ar mano pažįstamas nebuvo jos vyras mastau.gif nes savo bernautinę pavardę į Kelertas pasikeiti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 06, 16:26)
Aš jamu Vilnių pioneers.gif
Jei Palmira iš mūsų biznį darosi, tai kodėl mes iš jos negalim  mirksiukas.gif

Teisingai drinks_cheers.gif
Kadangi as grynakrauje kauniete, tai mano "teritorija" - Kaunas ir visa likusi LT dalis lotuliukas.gif
Atsakyti
Kas pirks tuos kontaktelius,kai viesai Palmyros telefona per BTV rytine laida keikviena sestadieni paleidzia... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 05, 16:57)
O aš pigiau, aš pigiau biggrin.gif
15 litų sąskaitėlėn ir gaunat visas koordinates tongue.gif

Makaliau, tau gi mama nuiekam tų kontaktų platint neleido bigsmile.gif ... O mamos reik klausyt... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 06 19, 14:39)
Kas pirks tuos kontaktelius,kai viesai Palmyros telefona per BTV rytine laida keikviena sestadieni paleidzia...  ax.gif

Kiekvieną šeštadienį žiūriu, net knygą iš kokio 30-ojo karto pavyko laimėt lotuliukas.gif Bet kontaktų matyt neteko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 06 19, 15:39)
Kas pirks tuos kontaktelius,kai viesai Palmyros telefona per BTV rytine laida keikviena sestadieni paleidzia...  ax.gif

Kiba RIMTAI? Ai ten negeras telefonas irnesakyk.gif

QUOTE(lepOŽKA @ 2007 06 19, 16:40)
Makaliau, tau gi mama nuiekam tų kontaktų platint neleido bigsmile.gif ... O mamos reik klausyt... rolleyes.gif


topsecret.gif
QUOTE(jbs @ 2007 06 20, 12:58)
Kiekvieną šeštadienį žiūriu, net knygą iš kokio 30-ojo karto pavyko laimėt  lotuliukas.gif  Bet kontaktų matyt neteko  lotuliukas.gif

Nu tai tęsaim kontaktų verslą flirt.gif
Atsakyti