Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

aisku niekas manim nepatikes, bet isties nei viena tu astrologiu garsiu apie astrologija nieko neismano. esu bendravusi su zmogumi, kuris tikrai toje srityje genijus. niekam nezinomas, uz pinigus nieko nedaro, daug man ir apie astrologija pasakojo, is pradziu saipiausi, laikui begant supratau koks 1000 ar net milijona kartu jis buvo ir yra teisus. palyginus su tuo kaip jis dirba, visa kita atrodo apgailetinai. ypac kai tai dar ir verslas. yra ir daugiau tokiu zmoniu, bet besireklamuojanciu ju nesutiksite. ir neprasykite manes koordinaciu.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2007 04 14, 13:35)
aisku niekas manim nepatikes, bet isties nei viena tu astrologiu garsiu apie astrologija nieko neismano. esu bendravusi su zmogumi, kuris tikrai toje srityje genijus. niekam nezinomas, uz pinigus nieko nedaro, daug man ir apie astrologija pasakojo, is pradziu saipiausi, laikui begant supratau koks 1000 ar net milijona kartu jis buvo ir yra teisus. palyginus su tuo kaip jis dirba, visa kita atrodo apgailetinai. ypac kai tai dar ir verslas. yra ir daugiau tokiu zmoniu, bet besireklamuojanciu ju nesutiksite. ir neprasykite manes koordinaciu.


na kodėl tikiu, tie garsūs mūsų a la astrologai niekada pasitikėjimo man nekėlė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2007 04 14, 13:35)
aisku niekas manim nepatikes, bet isties nei viena tu astrologiu garsiu apie astrologija nieko neismano. esu bendravusi su zmogumi, kuris tikrai toje srityje genijus. niekam nezinomas, uz pinigus nieko nedaro, daug man ir apie astrologija pasakojo, is pradziu saipiausi, laikui begant supratau koks 1000 ar net milijona kartu jis buvo ir yra teisus. palyginus su tuo kaip jis dirba, visa kita atrodo apgailetinai. ypac kai tai dar ir verslas. yra ir daugiau tokiu zmoniu, bet besireklamuojanciu ju nesutiksite. ir neprasykite manes koordinaciu.

drinks_cheers.gif Visi ''garsus'' ziniuoniai tik bizniu uzsiima verysad.gif Jokios naudos tik pinigu ismetimas doh.gif
Atsakyti
Nu va, buvo mano mama pas Palmirą........
susitiko ne namie, o kažkokioj kavinėj ar dar kažkur, neklausinėjau...
sakė, jai patiko. Pakalbėjo gražiai, trumpai ir aiškiai. Atsakydama į klausimus remdavosi ir savo patirtim, ir taip toliau......pasakė jai norimą datą......... smile.gif
Atsakyti
Kelertienė gerą biznį padarė, šaunuolė. Bet niekada net neateitų į galvą tikėti jos paistalais. čia tas pats kas debesis pardavinėti. bet pavyzdžiu žmonėms, kurie sugeba iš visiško nieko daryti pinigus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bride @ 2007 04 17, 19:19)
Kelertienė gerą biznį padarė, šaunuolė. Bet niekada net neateitų į galvą tikėti jos paistalais. čia tas pats kas debesis pardavinėti. bet pavyzdžiu žmonėms, kurie sugeba iš visiško nieko daryti pinigus  cool.gif


drinks_cheers.gif

o juk taip smalsu pažvlegti pro rakto skylutę į savo ateitį mirksiukas.gif
argi gaila tų 400 lt. ar daugiau už TOKIĄ info??....

bet ar gauta informacija teisinga, ar patikima, ar kas nors už ją atsako - "klientas" nesivargina taip toli mąstyti... o verslui tai naudinga wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli gražu: 19 balandžio 2007 - 00:18
Geras straipsnis:
http://whatson.delfi...php?id=13018231.
Atsakyti
o man asmeniškai jos asmeninis gyvenimas rūpėjo... ir aš jos asmeniško labai konkretaus dalyko norėjau paklausti. bet dabar jau pasikeitė aplinkybės, taigi palieku praeičiai.
Papildyta:
galiu pasakyti tiek: jei ats į mano klausimą būtų buvęs teigiamas, tai tik būčiau dar labiau įsitikinusi, kad niekalai visi šitie astrologai ir būrėjai. va.
Atsakyti
Mano klasioko sesuo su Palmira draugauja gal 20 metų, dar iš tų sovietinių laikų, kai Palmira nebuvo garsi astrologė, ir tuo užsiimdavo tik kaip "sportiniais" interesais.

Vadovavo ji tai mano pažįstamai moteriai kaip netingėjo. Rezultatas - prarasti didžiuliai pinigai už butą Vilniaus centre, vyras apgavo, pasirodo - vedęs buvo, o vaidino laisvą jaunikį. Užtat Palmiros klausydama, jam porą vaikelių pagimdė... Nors pati labai "morali", tik bažnyčioje sėdi, apie paleistuvavimą - siaubingiausios nuomonės, o kad pati nuodėmėje vaikus darė - net nežinojo.

Vietoje gero buto kad ir miegamajame rajone turėjo su vaikeliais išsikraustyti į rajono pakraštį, dabar vos galą su galu suduria.
Va ir pavyzdys... O jos juk - draugės (bent taip mano pažįstama skaitė ilgus metus).
Tad ar vadovautis astrologiniais nurodymais geras dalykas?.

Palmirą labai dažnai sutinku Mindaugo Maksomoje, bet net paklausti jos kontaktų nenoriu - tokia pasipūtusi ir arogantiška ji man atrodo.


Atsakyti
QUOTE(Rima* @ 2007 05 30, 11:27)
Mano klasioko sesuo su Palmira draugauja gal 20 metų, dar iš tų sovietinių laikų, kai Palmira nebuvo garsi astrologė, ir tuo užsiimdavo tik kaip "sportiniais" interesais.

Vadovavo ji tai mano pažįstamai moteriai kaip netingėjo. Rezultatas - prarasti didžiuliai pinigai už butą Vilniaus centre, vyras apgavo, pasirodo - vedęs buvo, o vaidino laisvą jaunikį. Užtat Palmiros klausydama, jam porą vaikelių pagimdė... Nors pati labai "morali", tik bažnyčioje sėdi, apie paleistuvavimą - siaubingiausios nuomonės, o kad pati nuodėmėje vaikus darė - net nežinojo.

Vietoje gero buto kad ir miegamajame rajone turėjo su vaikeliais išsikraustyti į rajono pakraštį, dabar vos galą su galu suduria.
Va ir pavyzdys... O jos juk - draugės (bent taip mano pažįstama skaitė ilgus metus).
Tad ar vadovautis astrologiniais nurodymais geras dalykas?.

Palmirą labai dažnai sutinku Mindaugo Maksomoje, bet net paklausti jos kontaktų nenoriu  - tokia pasipūtusi ir arogantiška ji man atrodo.



Jooo... doh.gif Taip turbūt, su visais atsitinka, kai tik pasijunta visažiniais biggrin.gif
O iš kitos pusės, ar gali kaltinti Palmirą, ar kokią būrėją, jei žmogus neprisiima jokios atsakomybės už savo gyvenimą, jei vadovaujasi tik kitų patarimais, ar dar geriau - nurodymais doh.gif Spėju, kad ir dabar dar, gyvendama rajono ( ar gyvenimo ? ) pakrašty, vis dar pas Palmirą patarimų klausia... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo heide: 30 gegužės 2007 - 12:22
QUOTE(heide @ 2007 05 30, 14:21)
doh.gif Spėju, kad ir dabar dar, gyvendama rajono ( ar gyvenimo ? ) pakrašty, vis dar pas Palmirą patarimų klausia...  doh.gif


biggrin.gif ))))) Įspėjai thumbup.gif

Ir aš manau, kad tai bandymas kratytis atsakomybės už savo veiksmus ir mintis, nes taip patogiau pačiam žmogučiui...
Atsakyti
Galiu ir aš biznį padaryt su Palmiros kontaktais tongue.gif 20 Lt į sąskaitėlę ir turit numeriuką tongue.gif
Atsakyti