Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

QUOTE(Reika @ 2007 03 04, 22:10)
man ji gerai ispranasavo anais metais,pasake,kad apsives gyvenimas ...ir apsiverte,turiu vaika drinks_cheers.gif

o nepasake iskart kad vaika turesi? o kiek kainoja pranasyste? blush2.gif
Atsakyti
Laidoje "Šeštadienio rytas" žmonės sėdi dažniausiai akis išpūtę - kokias nesamones ji apie juos pasakoja... Aš atmintim nesiskundžiu, todėl jos pranašystės man atrodo juokingos ir nesipildo... Pvz. apie žinomą žmogų kalbėjo, kad tai bus jo metai, kad nuo scenos nenulips ir bus dėmesio centre, o tas žmogus apskritai šou versle nebematomas... Sulyginus kelių astrologų pranašystes pamatytume, kad jos kone viena kitai prieštarauja... Tai kam veltui švaistyt pinigus?
Atsakyti
jeckau peleckiau
kokia tuščia tema doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2007 03 04, 22:10)
man ji gerai ispranasavo anais metais,pasake,kad apsives gyvenimas ...ir apsiverte,turiu vaika drinks_cheers.gif


na aš tikrai nenoriu įžeisti, bet ar be to atrologės išpranašavimo gyvenimas būtų sustojęs, ar jis nebūtų "apsivertęs", o gal vaikučio neturėtumėte?..... ax.gif
Atsakyti
kas p.Kelertienės mokytojai? įsikandus ji Globą, o realiai turbūt toliau savo trobos nė nosies nebuvo iškišus jau dešimtį metų.
Atsakyti
man tai atrodo, kuo zmogus labiau per telika rodomas tuo jis tik didesne reklama padidares ir viskas ax.gif ir iesko tokiu reklamos auku, kurie pas ji begs ir bursis...
Atsakyti
jeigu galite atsiuskite astrologes Palmiros kontaktus i az.
Kitu astrologu kontaktai irgi praverstu. Buciau labai dekinga.

Sunkus metas, bandysiu griebtis uz siaudo.
Atsakyti
Nu tai ką ax.gif Mano mama parovė Kelertienės kontaktus, susiskambino, kitą šeštadienį susitiks nail.gif Valandos kaina 400 lt ohmy.gif nu aš ir sakau mamai, ką nėr kur pinigų dėt protest.gif O ji sako, kad čia jos svajonė buvo su Palmira pabendraut.......... ai..........aš tai rasčiau kur geriau tuos pinigus investuot mastau.gif Juk kaip bus taip bus, kam dar čia savo ateitį žinot.....pagal žvaigždynus kažkokius stebuklingai išsidėsčiusius wacko.gif Užteks ir kortom išsiburt irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 03 balandžio 2007 - 22:40
labai prašau, kas galit parašykit Palmiros Kelertienės koordinates į mano az, norėčiau asmeninio horoskopo blush2.gif , bet nežinau kaip ją susirasti
iš anksto dėkoju notworthy.gif
Atsakyti
gal galite imesti koordinates ir i mano az?


ish anksto aciu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 04 03, 22:39)
Nu tai ką ax.gif Mano mama parovė Kelertienės kontaktus, susiskambino, kitą šeštadienį susitiks nail.gif Valandos kaina 400 lt ohmy.gif nu aš  ir sakau  mamai, ką nėr kur pinigų dėt protest.gif O ji sako, kad čia jos svajonė buvo su Palmira pabendraut.......... ai..........aš tai rasčiau kur geriau tuos pinigus investuot mastau.gif Juk kaip bus taip bus, kam dar čia savo ateitį žinot.....pagal žvaigždynus kažkokius stebuklingai išsidėsčiusius wacko.gif Užteks ir kortom išsiburt irnesakyk.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano až užgriuvo nuo jūsų prašymų dėl Palmiros kontaktų nail.gif
Taigi atsakau, kad jų nežinau, o mama liepė numerio niekam neplatint nono.gif
Atsakyti