Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

sveiki, nezinau ar cia zino kas , bet buciau dekinka jei kas parashytu man Kelertienes kontaktus, registracijos nr ar kazka panasaus i AZ.
labai aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
O ar skaitete sestadienineje TV antenoje apie Palmyros prognozes zymiems zmonems BTV Sestadienio pusryciu laidose ? biggrin.gif Kiek pranasauta, tiek ne i tema ! Geriausia tai su Zvonkum: kad zmona rinktis tik ne ruse, o jau kai paaiskejo, kad ruse, tai kad tik ne Vandenis - o Zvonke, pasirodo, Vandene lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2007 01 29, 22:27)
O ar skaitete sestadienineje TV antenoje apie Palmyros prognozes zymiems zmonems BTV Sestadienio pusryciu laidose ?  biggrin.gif Kiek pranasauta, tiek ne i tema ! Geriausia tai su Zvonkum: kad zmona rinktis tik ne ruse, o jau kai paaiskejo, kad ruse, tai kad tik ne Vandenis - o Zvonke, pasirodo, Vandene  lotuliukas.gif
Rimtai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2007 01 29, 21:27)
O ar skaitete sestadienineje TV antenoje apie Palmyros prognozes zymiems zmonems BTV Sestadienio pusryciu laidose ?  biggrin.gif Kiek pranasauta, tiek ne i tema ! Geriausia tai su Zvonkum: kad zmona rinktis tik ne ruse, o jau kai paaiskejo, kad ruse, tai kad tik ne Vandenis - o Zvonke, pasirodo, Vandene  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
kaip ten palmira lai kosi ar nors vyra ji turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alius @ 2007 01 31, 23:21)
ar nors vyra ji turi  smile.gif

O ar vyro turėjimas/neturėjimas yra labai svarbus jos karjerai? cool.gif
Atsakyti
Sveiki, gal parasytumete kontaktus Palmiros i AZ? labai is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Kodėl visos taip plėšotės dėl Palmiros? Jums reikia rekomendacijų, o ne jos kontaktų, taip paprasčiau patekti. Aš asmeniškai ja tikiu 50/50, nes per vienus rinkimus pranašavo, kad Lietuvos prezidentu taps A.Paulauskas blink.gif
Buvau užsisakiusi horoskopą sau ir sūnui pas V.Azanovą (kažkas čia stebėjosi, kad jis astrologas) prieš 5 m. Labai patenkinta, daug kas išsipildė, žmogus išmano šitą reikaliuką. Atrodo, pasako kažką lyg netyčia, o paskui taip ir atsitinka... rolleyes.gif Jo kontaktus internete lengvai rasit.
Atsakyti
QUOTE(Cerlina @ 2007 02 04, 17:15)
Kodėl visos taip plėšotės dėl Palmiros? Jums reikia rekomendacijų, o ne jos kontaktų, taip paprasčiau patekti. Aš asmeniškai ja tikiu 50/50, nes per vienus rinkimus pranašavo, kad Lietuvos prezidentu taps A.Paulauskas  blink.gif
Buvau užsisakiusi horoskopą sau ir sūnui pas V.Azanovą (kažkas čia stebėjosi, kad jis astrologas) prieš 5 m. Labai patenkinta, daug kas išsipildė, žmogus išmano šitą reikaliuką. Atrodo, pasako kažką lyg netyčia, o paskui taip ir atsitinka... rolleyes.gif Jo kontaktus internete lengvai rasit.
Matyt dabar Kelertienes bumas biggrin.gif gal jau tikrai reikia pradeti ieskoti kitu astrologu,kurie sudarineja asmeninius horoskopus,nes klausimas vis tas pats,o atsakymo jokio tongue.gif
Atsakyti
Sveiki. Kas turit P. Kelertienės telefoną ar emailą, jeigu nesunku, atsiūskite į AŽ, arba Jurte5000@gmail.com Būsiu labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2007 03 04, 00:03)
Sveiki. Kas turit P. Kelertienės telefoną ar emailą, jeigu nesunku, atsiūskite į AŽ, arba Jurte5000@gmail.com Būsiu labai dėkinga.

4u.gif Apie Kelertiene yra tema,ten ir pasiklausk mirksiukas.gif
Atsakyti
man ji gerai ispranasavo anais metais,pasake,kad apsives gyvenimas ...ir apsiverte,turiu vaika drinks_cheers.gif
Atsakyti