Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

Visi turime teise issakyti savo nuomone ar pasidalinti patirtimi, ispudziais, del ko ir esame siame puslapyje, manau. Todel as vistiek pasilieku prie savo nuomones. Bet kokia iprasta konsultacija (ar kortos pas bureja, ar astrologine pas astrologa) iprastai buna ir turetu buti issamesne, jei norima, kad ji butu atitinkamai kokybiska. Geriau jau kartais gal ir daugiau sumoketi, bet viska maksimaliai, giliai issiaiskinti. Bet, zinoma, kiekvienas renkasi pagal save tiek darbo pobudi, tiek paslaugos tipa. Todel, draugiskai linkiu sekmes Jums Jusu darbuose.
Atsakyti
QUOTE(sekmiukas @ 2016 02 11, 16:49)
Visi turime teise issakyti savo nuomone ar pasidalinti patirtimi, ispudziais, del ko ir esame siame puslapyje, manau. Todel as vistiek pasilieku prie savo nuomones. Bet kokia iprasta konsultacija (ar kortos pas bureja, ar astrologine pas astrologa) iprastai buna ir turetu buti issamesne, jei norima, kad ji butu atitinkamai kokybiska. Geriau jau kartais gal ir daugiau sumoketi, bet viska maksimaliai, giliai issiaiskinti. Bet, zinoma, kiekvienas renkasi pagal save tiek darbo pobudi, tiek paslaugos tipa. Todel, draugiskai linkiu sekmes Jums Jusu darbuose.

Gal jau nebenusišnekėkit, nes smirda klausyti. Beletristikos prirašyt galima, esmė turėtų būti, kas parašyta, o ne kiek parašyta. Manau, kad čia pati astro ganeza save reklamuoja, ir tikrai jos talentu netikiu, nes pati fb žinutes žmonėms rašinėja, kviesdama pas ją horoskopą darytis biggrin.gif Aš irgi esu gavus biggrin.gif

Niekaip nesuprantu, kodėl astrologas astrologui vilkas? Gal todėl, kad tų, kurie vilkai, realiai ir astrologais pavadinti neišeina. Taigi jiems tikrai yra, ko bijot? Dirbkite astro ganeza ir klientų turėsite kaip šieno, o jeigu jie pas jus neina, tai tikrai ne dėl four roses kaltės. Matote, nepakanka pas save ant sienos kvailus paveiksliukus dėliot, reikia ir reikalą išmanyt.
Atsakyti
Nelabai supratau bajerio.... Nei pykti, kad negalima nieko pasakyti, padiskutuoti, nei juoktis, nuo jusu fantaziju... doh.gif normaliai... biggrin.gif gal cia koks jusu klanas, kad jau nieko negalima pasakyti..? kazkaip idomiai cia.. jei tureciau kokiu ispudziu apie kitus zmones - pasidalinciau, bet tik ten kreipiaus, nes aplamai nelabai tikejau astrologija pati, kol neikalbejo manes pussesere sunkiu man metu. o kad kazkokia zinute buvau gavusi is tos astrologes, tai jo, ir as atsimenu, bet ten as buvau Like uzdejusi ant jos puslapio, todel ji padekojo man ir tuo paciu prisistate ka ir kaip daro, kokias paslaugas teikia.. ai, zodziu. nematau bendrai reikalo cia toliau pasakoti, o tai vel ka nors pagalvosit lotuliukas.gif svarbu, man patiko.
Atsakyti
QUOTE(sekmiukas @ 2016 02 12, 10:13)
nematau bendrai reikalo cia toliau pasakoti,  o tai vel ka nors pagalvosit  lotuliukas.gif svarbu, man patiko.

Labai teisinga mintis, eikit pasimokykit kolegas gerbti.
Atsakyti
Tauriel, nesuprantu jusu puolimu. Pati esu dirbanti rinkos tyrimuose, ir man ezoterika is viso atskiras krastas, niekada per daug tuom netikejau gyvenime, nes pas mane visada pirma logika ir protas ima virsu, o ne kokie mistiski dalykai, todel galbut ir darbo sritis butent tokia, kur yra faktai realus. As tikrai neturejau nieko asmenisko ir tikrai nenorejau nieko izeisti, ar kritikuoti. Kadangi esu gyvenime labiau praktike, galbut todel mano pasisakymai atrode per daug kandus ar izeidziantys, bet to tikrai neturejau omeny. jei gavosi kitaip - galiu tik atsiprasyti. Kai as investuoju kur nors pinigus, labai viska apsvarstau, ir tai si karta padariau "garsiai mastydama", bet jokiu budu nenorejau kazkam pakenkti ar iskaudinti. Kai linkejau sekmes, todel ir buvau paminejusi, kad draugiskai to linkiu, tiesiogine prasme (o ne su kazkokiu sarkazmu), bet, panasu, kad suprasta buvau ne taip. Gaila ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(sekmiukas @ 2016 02 12, 12:02)
Tauriel, nesuprantu jusu puolimu. Pati esu dirbanti rinkos tyrimuose, ir man ezoterika is viso atskiras krastas, niekada per daug tuom netikejau gyvenime, nes pas mane visada pirma logika ir protas ima virsu, o ne kokie mistiski dalykai, todel galbut ir darbo sritis butent tokia, kur yra faktai realus. As tikrai neturejau nieko asmenisko ir tikrai nenorejau nieko izeisti, ar kritikuoti. Kadangi esu gyvenime labiau praktike, galbut todel mano pasisakymai atrode per daug kandus ar izeidziantys, bet to tikrai neturejau omeny. jei gavosi kitaip - galiu tik atsiprasyti. Kai as investuoju kur nors pinigus, labai viska apsvarstau, ir tai si karta padariau "garsiai mastydama", bet jokiu budu nenorejau kazkam pakenkti ar iskaudinti. Kai linkejau sekmes, todel ir buvau paminejusi, kad draugiskai to linkiu, tiesiogine prasme (o ne su kazkokiu sarkazmu), bet, panasu, kad suprasta buvau ne taip. Gaila ir tiek...

Va dabar skamba geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
dziugu girdeti. 4u.gif bet siaip keista, kodel taip skaudziai ir agresyviai aplamai sureagavot. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sekmiukas @ 2016 02 12, 16:30)
dziugu girdeti.  4u.gif  bet siaip keista, kodel taip  skaudziai ir agresyviai aplamai sureagavot.  rolleyes.gif

Nebenusišnekėkit, pati puolėt įžeidinėt niekuo dėtą žmogų. Na bet žiūriu jūs nepataisoma. Trūkt už varčios ir vėl iš pradžios doh.gif
Atsakyti
Jeigu garsus pamastymas bendraja prasme jums vistiek yra tiesioginis konkretaus zmogaus izeidinejimas - tai tikrai beviltiskas reikalas.. doh.gif doh.gif einu lauk geriau is cia... wub.gif
Atsakyti
nezinau kas cia ta astro ganesa ir ar cia ji reiskiasi, bet as irgi esu is jos gavusi zinute facebooke su pasiulymu pasidaryti horoskopa. nors net neketinau to darytis ir nesidomejau.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As labai aktyviai studijuoju Vedu astrologija, pas marc Boney US, turiu apie 2 metu patirti siuose moksluose ir ypatingai dideli susidomejima ismokti kiek imanoma daugiau, bet tai ateina tik su praktika. Pradejau sudarineti asmeninius horo bei konsultavima individualiais klausimais. Kam dariau/patarinejau liko labai patenkinti (na nebent melavo blush2.gif ), tikrai nesiskelbiu kazkokia tai nerealia ziniuone to srities, bet supratima jau turiu ir ganetinai nemaza mirksiukas.gif

Tad jeigu kam idomu kreipkites asmenine zinute 4u.gif

O kas liecia Palmyra, na jau toks lb abstraktus situacijos destymas, man rodos tas jos populiarumas atejes per ypatingai dideles investicijas i jos reklamini ivaizdi, bet man ten niekas nesipildo is to ka ji skelbia metinese prognozese ax.gif Nors ir negali pildytis horo rementis tik pagal saules zenkla ka ji ir skelbia g.gif
Atsakyti
Labas vakaras

Pasimeciau gyvenime man labai reikia jusu patirties ispudziu smile.gif
Pagalvojau gal man reiktu pas astrologa uzsisakyti santuokos analizes. Bet dabar galvoju. Ar is mano astrologinio zemelapio kur gimiau galetu pasakyti kuriam amziaus tarpsny istekesiu ? O gal net tikslia data matytu ?
Atsakyti