Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

Dažnai internete matau įvairius kuponus, kur parduoda astrologės Lolitos Žukienės horoskopų sudarymo paslaugas. Ar kas nors pas ją buvote? Ar išsamiai sudaro horoskopus, ar gaunate naudingų, konkrečių patarimų?
Ačiū.
Atsakyti
Nežinau, man visokie kuponai su paslaugų kokybe nelabai asocijuojasi.
Atleiskit, kad į patį klausimą negaliu atsakyt, bet nesusilaikiau neįsiterpusi blush2.gif
Atsakyti
o google nepateikia informacijos? as tai zinau, kad mano vienas pazistamas gydytojas naudojosi tais kuponais, kai klientu neturejo. cia negeras zenklas jei kuponais naudojasi. reklama tuo paciu gaunasi. reiskias klientu trukumas.
Atsakyti
Pazistama rekomendavo, nes jai labai tiksliai viska nusake, tai susigundziau ir as su kuponu nueiti, nes siaip kosmine kaina. Nusivyliau, nes apie ka norejau isgirsti nieko nepasake, nepataike, o daugelis kalbetu dalyku tinka bet kuriam zmogui schmoll.gif . Neverta mest pinigus i bala.
Atsakyti
O man ši astrologė situaciją nusakė tikrai tiksliai, gal 96 %, pasakė tokių dalykų, kurių šiaip pašalinis žmogus pasakyt negalėtų. Šiaip ji labai maloni ir man pasirodė kompetetinga, niekuo negąsdino; tiesiog ne tokius gerus dalykus irgi reikia mokėti pateikti.. Va tokie mano įspūdžiai 4u.gif
Atsakyti
Pas V. Kaskeli buvau uzsakius karjeros horoskopa. Galiu tik prisideti prie visu teigiamu atsiliepimu, net sunku kazka papildyti.

Bet noriu del jo tekstu sudetingumo siek tiek pakomentuoti.
Man paciai, gana gerai besikaudanciai astroterminologijoje, reikejo ne viena karta skaityti parasyta teksta ir ne del to, kad nesupratau, o del to, kad mintys labai gilios ir kad suvoktum ju prasme neuztenka vien paskaityti, reikia ir siokios tokios analizes.
V. Kaskelis – zmogus, issistudijaves nemaza kieki sudetingos astrologines literaturos ir, manau, tiketis lengvo pavirsutinisko teksto is jo nereiketu.
Taigi nepatingekite kelis kartus perskaityti sudaryta horoskopa, net geriau su keliu dienu ar savaiciu pertraukom.
P.S. astrologiniai terminai naudojami , man taip pasirode, daugiau paaiskinimui, kaip ir is ko suvestos tokios isvados.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rinne: 15 sausio 2015 - 11:50
QUOTE(Rinne @ 2015 01 15, 11:20)
Pas V. Kaskeli buvau uzsakius karjeros horoskopa. Galiu tik prisideti prie visu teigiamu atsiliepimu, net sunku kazka papildyti.

Bet noriu del jo tekstu sudetingumo siek tiek pakomentuoti.
Man paciai, gana gerai besikaudanciai astroterminologijoje, reikejo ne viena karta skaityti parasyta teksta ir ne del to, kad nesupratau, o del to, kad mintys labai gilios ir kad suvoktum ju prasme neuztenka vien paskaityti, reikia ir siokios tokios analizes.
V. Kaskelis – zmogus, issistudijaves nemaza kieki sudetingos astrologines literaturos ir, manau, tiketis lengvo pavirsutinisko teksto is jo nereiketu.
Taigi nepatingekite kelis kartus perskaityti sudaryta horoskopa, net geriau su keliu dienu ar savaiciu pertraukom.
P.S. astrologiniai terminai naudojami , man taip pasirode, daugiau paaiskinimui, kaip ir is ko suvestos tokios isvados.


Pritariu. Bet jis malonus žmogus. Man nesupratus - paaiškino "žmonių kalba", kad ir vis tiek minėdamas astrologinius terminus ir t.t. Bet matos, kad tikrai gerai žino savo sritį.
Atsakyti
QUOTE(Silan @ 2014 01 01, 20:31)
O Palmira konsultuoja namuose ar turi koki nors salona?
Kiek laiko reikia laukti konsultacijos?


Palmyra konsultuoja pilies g galerijoje, iki 18 val. Aš konsultacijos laukiau savaitę. Nerekomenduočiau.
Atsakyti
QUOTE(zaliapieva @ 2015 01 22, 17:06)
Palmyra konsultuoja pilies g galerijoje, iki 18 val. Aš konsultacijos laukiau savaitę. Nerekomenduočiau.

Kodėl nerekomenduotumėte?
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2015 01 22, 17:18)
Kodėl nerekomenduotumėte?


Man asmeniškai trūko elementaraus mandagumo ir pagarbos bendraujant su klientu (vėlavo 20 min., konsultacijos metu kokius 7 kartus priiminejo asmeninius skambucius ir pati skambino - tvarkėsi asmeninius reikalus ir pertraukinėjo konsultaciją).
Daug laiko pasakojo ne apie mane, o apskritai apie tai, kas yra horoskopas, kas kada ir kaip sukūrė horoskopų sistemą, kokios įžymybės turėjo panašius kaip mano horoskopus, kokios sąjungos su planetomis yra pas kitus žmones, kokia jos klienčių patirtis.
Naudoja nemažai "aukštų asrologinių" frazių, kurių aš nesuprantu. "Tokia planeta jungiasi su tokia tokiu kampu." ir pan.
Apie savo asmenybės bruožus ir duotybes, kurias gavau dėl planetų išsidėstymo mano gimino metu, praktiškai nieko nesužinojau.
Man už tokią kainą trūko nuoseklumo, išsamumo, aiškumo. Susidarė toks vaizdas, kad tempiamas laikas, su siekiu, kad dar kartą apsilankyčiau. Rekomendavo ateiti po mėnesio, pažiūrėti kaip spręsis tam tikri klausimai.
Valanda 90 EUR, 1,5 val - 120 EUR.

Atsakyti
O tai ką ji sakė: kas, kada ir kaip sukūrė horoskopų sistemą? Labai įdomu.
Atsakyti
QUOTE(zaliapieva @ 2015 01 23, 18:41)
Man asmeniškai trūko elementaraus mandagumo ir pagarbos bendraujant su klientu (vėlavo 20 min., konsultacijos metu kokius 7 kartus priiminejo asmeninius skambucius ir pati skambino - tvarkėsi asmeninius reikalus ir pertraukinėjo konsultaciją).
Daug laiko pasakojo ne apie mane, o apskritai apie tai, kas yra horoskopas, kas kada ir kaip sukūrė horoskopų sistemą, kokios įžymybės turėjo panašius kaip mano horoskopus, kokios sąjungos su planetomis yra pas kitus žmones, kokia jos klienčių patirtis.
Naudoja nemažai "aukštų asrologinių" frazių, kurių aš nesuprantu. "Tokia planeta jungiasi su tokia tokiu kampu." ir pan.
Apie savo asmenybės bruožus ir duotybes, kurias gavau dėl planetų išsidėstymo mano gimino metu, praktiškai nieko nesužinojau.
Man už tokią kainą trūko nuoseklumo, išsamumo, aiškumo. Susidarė toks vaizdas, kad tempiamas laikas, su siekiu, kad dar kartą apsilankyčiau. Rekomendavo ateiti po mėnesio, pažiūrėti kaip spręsis tam tikri klausimai.
Valanda 90 EUR, 1,5 val - 120 EUR.



Na, cia viskas skamba baisiai biggrin.gif

O sitas sakinys tai mano blondiniska galva yra nesamone. TAigi kortu parodymus galima ziuret po menesio, priklausomai nuo to, kiek zmogus tvarkosi ar griaunasi savo reikalus, bet cia gi astrologija biggrin.gif Po menesio... g.gif Po metu dar suprasciau kaip naujo soliaro sudarymui, bet po menesio... Jums muilina akis.
Atsakyti