Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

QUOTE(*Mirabella* @ 2012 04 01, 12:08)
Geriau negatyviu dalyku negirdeti, nedeti sau programu. Musu gyvenimas didziaja dalimi yra musu rankose. Galvodama apie kazkoki negatyva trauki dar daugiau negatyvo, tada pasidaro visas gyvenimas juodas, o ne vien tik kazkuri gyvenimo sritis ar ivykis.
Kas ta Zalatoriene ar Kelertiene,kad sprestu zmogaus likima, eilines bobeles...




Labai pritariu, mastyti reikia pozityviai!!!! thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif ,

gal galėtumėte parašyti Zalatorienės kontaktus. Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
Palmiros Klelertienes telefono numeris yra +37062122706. Skambucius administruoja kiek supratau jos dukra, taigi paslauga teikiama be tarpininkavimo mokesciuu ir kitu dalyku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miegapele @ 2008 01 08, 14:35)
nieko as niekam nemusu, cia istrauka is jo laisko:

Laba diena,

Remiantis Jusu gimimo duomenimis, visas darbas (issamus asmeninis
horoskopas) kainuos 800Lt. Zemiau ivardinu, kas sia suma sudarys:
1. Butinai gimimo laiko tikslinimo procedura;
2. Visu gyvenimo temu perziurejimas, ju santykis su Jusu charakteriu ir
natura;
3. Gausite labai konkreciu datu, susijusiu su vienu ar kitu gyvenimo
periodu, t.y. bus pateikti konkretus patarimai del tam tikru laikotarpiu, i
ka labiau atkreipti demesi, kokiu dalyku privengti, ir t.t.
4. Mano pastabos, esminiai akcentai bus suzymeti rastu, kad bet kada
galetumete pasikelti ir – prisiminti, tureti sau pries akis.

Jei kaina tenkina, patvirtinkite, persiusiu saskaitos Hansabanke Nr. Pamates
atejusius pinigus pranesiu ju atejimo fakta ir statysiu i eile. Primenu,
eile siuo metu siekia iki 2008m. gruodzio 11d. Jei yra problemu is karto
pervesti visa suma, Jus taip pat galite moketi dalimis iki dienos, kada
eiles tvarka Jusu uzsakymas bus pasiektas.

Pagarbiai, Vytautas


Ka as galiu pasakyti... Cia tas pats kaip telefonu paskambintume ir paklaustumete: "Turiu juoda zirga, ar galite pasakyti kiek jam gyventi liko?". Zmogus ir atsake kaip klausete... Jei turetumete tiksliu gimimo duomenu nereiketu ju tikslinti pagal ivykius. Manau pastovus klientai (kuriu duomenys yra jau patikslinti ) tikrai nemoka 800 Lt. Kita vertus jei ieskote kuo pigiau nereikia kreiptis i sertifikuotus astrologus (kiek zinau jis Lietuvoje vienintelis), pakanka nueiti pas kokia bobute ji isburs is kortu, arba nusipirkite panasaus pobudzio knyga (investicija visam laikui) :-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iovis: 12 gegužės 2013 - 22:03
astrologija ne burimas kortomis
Atsakyti
O Palmira konsultuoja namuose ar turi koki nors salona?
Kiek laiko reikia laukti konsultacijos?
Atsakyti
Mane labiausiai domina Astropsichologinis portretas ir Suderinamumo analizė, visada sitais aspektais astrologijoje labiausiai domejausi, prognozes ir pranasystes kazkodel man beveik nerupi. smile.gif Gal zinot kokios eiles siuo metu pas ji sioms dviem analizems? Gal kas nors neseniai kuria nors daretes, kiek laiko reikejo laukti, ar likot patenkinta? 4u.gif
Atsakyti
Gana seniai esu i ji kreipusis. Galiu pasakyt tiek, kad is atsakymo supratau gal trecdali info, nes visa kita tai buvo astrologiniu terminu, planetu ir pan. rasinys, ko paprastas zmogus tikrai nesupranta. Matosi, kad zmogus tikrai giliai ismano savo darba, bet daugiau nesikreipciau vien del sudetingo pateikimo astrologijos neismananciam zmogui. Man asmeniskai svarbus aiskus, zemiskas atsakymas i mano klausima, o ne planetu isdestymai ar zvaigzdziu padetys, apie kurias nieko neraukiu.
Atsakyti
QUOTE(Sondratinna @ 2014 12 04, 11:29)
Gana seniai esu i ji kreipusis. Galiu pasakyt tiek, kad is atsakymo supratau gal trecdali info, nes visa kita tai buvo astrologiniu terminu, planetu ir pan. rasinys, ko paprastas zmogus tikrai nesupranta.


gal tie terminai buvo pridėti kaip paaiškinimas (priedas) prie paprastai surašytų prognozių? tu terminų nesupranti, todėl ir pasirodė, kai jie ne prie ko. tokiom prognozėm reikia džiaugtis, čia grynai mokslinis darbas gaunasi - su visais paaiškinimais kas iš kur paimta. nesupranti, nekreipi dėmesio ir tiek.
jei daraisi horoskopus pagrindinėm astrologinėm žiniom pasidomėti tikrai nepamaišytų, tuo labiau, kad dabar tai lengvai prieinama ir nebūtų problemų su tokiais neaiškumais.
Atsakyti
Na štai, buvau užsisakiusi pas p. Vytautą dviejų klausimų analizes. Atsakė terminais ir planetų išsidėstymais, bet man pasakius, kad nesuprantu atsakymo - pakomentavo plačiau ir aiškesne kalba. Taip pat matosi žmogus geraširdis, nes netingėjo vėl panagrinėti sudarytą tą žemėlapį, uždavė kelis klausimus, kad pasigilintų labiau.
Atsakyti
QUOTE(MMMarta @ 2014 12 04, 22:10)
gal tie terminai buvo pridėti kaip paaiškinimas (priedas) prie paprastai surašytų prognozių? tu  terminų nesupranti, todėl ir pasirodė, kai jie ne prie ko. tokiom prognozėm reikia džiaugtis, čia grynai mokslinis darbas gaunasi - su visais paaiškinimais kas iš kur paimta. nesupranti, nekreipi dėmesio ir tiek.
jei daraisi horoskopus pagrindinėm astrologinėm žiniom pasidomėti tikrai nepamaišytų, tuo labiau, kad dabar tai lengvai prieinama ir nebūtų problemų su tokiais neaiškumais.


Jei uzsakineju horoskopa ir moku pinigus,kodel as turiu pati aiskintis astrologija? Tam ir moku pinigus,kad man butu paaiskinta. Neparasiau,kad man atsiunte terminus ne prie ko. Jie buvo prie analizes,bet tikejausi terminu paaiskinimo,o ne ju surasymo. Paaiskinimu buvo,bet gana mazai. Pagrinde surasytos planetos ir kt. Gal kazkam to uztenka,man nepatiko,nes turiu su kuo palygint. Kompetencija zmogaus auksta, bet astrologijos nezinanciam zmogui info pateikia labai aukstu astrologiniu pilotazu. Bent jau man taip buvo,
Atsakyti
QUOTE(Sondratinna @ 2015 01 01, 13:43)
Jei uzsakineju horoskopa ir moku pinigus,kodel as turiu pati aiskintis astrologija? Tam ir moku pinigus,kad man butu paaiskinta. Neparasiau,kad man atsiunte terminus ne prie ko. Jie buvo prie analizes,bet tikejausi terminu paaiskinimo,o ne ju surasymo. Paaiskinimu buvo,bet gana mazai. Pagrinde surasytos planetos ir kt. Gal kazkam to uztenka,man nepatiko,nes turiu su kuo palygint. Kompetencija zmogaus auksta, bet astrologijos nezinanciam zmogui info pateikia labai aukstu astrologiniu pilotazu. Bent jau man taip buvo,


Minite, kad turite su kuo palyginti? Tai gal patartumėte gerą astrologą ar astrologę? Ir gal kainos būtų mažesnės nei V. Kaškelio blush2.gif
Atsakyti