Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

QUOTE(LoretaKaupaite @ 2009 11 25, 16:43)
Sveiki, gal kas nors galetu man parodyti (atsiusti) Vytauto darbo pavyzdi, Labai noriu uzsisakyti horoskopa bet nezinau uz ka moku pinigus...  smile.gif

deja, nepavyks. Stai ka raso jo puslapyje:
Mieli lankytojai,

Dėl milžiniško vietos ir tarptautinių užsakymų krūvio, nauji darbai 2008 11 25 – 2010 08 29 priimami nebus. Užsakymų atnaujinimas numatomas 2010 08 30.
Išimtis laikinai taikoma Paslaugų skilties 13 punktui, 2008 11 25 – 2009 05 01 ir 2009 09 14 – 2010 01 25 laikotarpiuose. Kitu metu ši paslauga nebus teikiama.

Pagarbiai, Vytautas Kaškelis
Atsakyti
QUOTE(LoretaKaupaite @ 2009 11 25, 16:43)
Sveiki, gal kas nors galetu man parodyti (atsiusti) Vytauto darbo pavyzdi, Labai noriu uzsisakyti horoskopa bet nezinau uz ka moku pinigus...  smile.gif

taigi jis savo tinklapyje yra sudėjęs savo darbų pavyzdžius.
Atsakyti
QUOTE(Hacone @ 2008 01 27, 20:01)
del rektifikacijos darymo kitur. neaisku, koki metoda kaskelis naudoja rektifikuodamas. gali buti, kad kitu rektifikuotais duomenimis nepasitiki, kas labai normalu. tas pats kas rasyti rasineli pagal kito zmogaus sudaryta plana.
Papildyta:

o gal atvirksciai, zmogus jauciasi tiek atsakingas, kad nori ji pazinti ir isigilinti i ji geriau, suprasti savo gyvenimo desningumus, o ne leistis nesamam gyvenimo sroves? na bet neketinu uzvesti diskusijos sia tema ar joje dalyvauti, nes ji - neissemiama, ir vienprasmisko atsakymo nera. vieniems verta, kitiems ne.



nezaiskit dievo.
Atsakyti
QUOTE(juodaspalva @ 2010 08 24, 22:57)
nezaiskit dievo.


Nesimetykit tusciom frazem, tiesiog ignoruokit, jei nera ka pasakyti i tema.

Papildyta:
QUOTE(p@anterike @ 2007 09 10, 16:05)
Laba diena, ar teko kam nors užsisakinėti asmeninį horoskopą pas astrologą Vytautą Kaškelį? Jei teko, gal galėtumėte pasidalinti savo nuomonėmis, ar verta pas jį užsisakyti ir kaip tiksliai jis sudaro horoskopą? Na apskritai, ar jums patiko jo darbas ar nelabai?  4u.gif


Teko. Zmogus kruopstus, atsakingai dirba savo darba, bet man prognoze metams neissipilde, manau, kad klaida buvo rektifikacijoje, nes pati zinojau tik labai apytiksli laika.
Atsakyti
O tai negi jis netikslina laiko?
Atsakyti
QUOTE(aristokrate @ 2010 08 31, 15:07)
O tai negi jis netikslina laiko?


Tikslina, mes susirasinejom dvi dienas ta laika betikslinant, nes as labai prastai atsimenu datas. O rezultate - man jo prognoze neissipilde.

Atsakyti
tikslina. man viena astrologe buvo tikslinus. bet jis nepasitikejo, sake, visada tikslina. patikslino 10 minuciu.
Atsakyti
QUOTE(heide @ 2010 08 31, 21:37)
Tikslina, mes susirasinejom dvi dienas ta laika betikslinant, nes as labai prastai atsimenu datas. O rezultate - man jo prognoze neissipilde.


As dabar pas ji bandysiu issamu horoskopa uzsisakyt, gal gali parasyt mazdaug kokiu datu (pvz) gimimo laiko patikslinimui prase, i ka orientuotis. Jei ne paslaptis kokioje gyvenimo srityje tau neissipilde prognozes. as galvoju gal laike kiek nusikele , gal dar issipildys.
Papildyta:
QUOTE(Hacone @ 2010 09 01, 09:02)
tikslina. man viena astrologe buvo tikslinus. bet jis nepasitikejo, sake, visada tikslina. patikslino 10 minuciu.


Papildyta:
QUOTE(Hacone @ 2010 09 01, 09:02)
tikslina. man viena astrologe buvo tikslinus. bet jis nepasitikejo, sake, visada tikslina. patikslino 10 minuciu.

O kaip tau ar pildosi jo prognozes, smalsu ax.gif
Beje kaip vyksta horosokopo pristytymas , atsiuncia emeilu ar susitikti reikia
Atsakyti
QUOTE(gelyte7 @ 2010 09 01, 15:25)
As dabar pas ji bandysiu issamu horoskopa uzsisakyt, gal gali parasyt mazdaug kokiu datu (pvz) gimimo laiko patikslinimui prase, i ka orientuotis. Jei ne paslaptis kokioje gyvenimo srityje tau neissipilde prognozes. as galvoju gal laike kiek nusikele , gal dar issipildys.



Jis man atsiunte mazdaug 8 datas...apie kurias as nieko negalejau pasakyti... blush2.gif tiesiog jos man nieko nesake. Tada atsiunte dar mazdaug tiek pat, bet ir apie jas nieko negalejau pasakyti. Tada as jam pasiuliau parasyti savo datas, kurias zinau tiksliai: vaiku gimimo datas su laikais, vestuviu data ir pan.
Nuo mano nurodyto labai apytikslio laiko(pagal mamos zodzius), skirtumas buvo mazdaug pusvalandis.
Kai veliau kreipiausi i kita astrologe, ji vel pakoregavo laika, tai vel skirtumas susidare apie 15 min.

Apie prognoze. As uzsisakiau metu prognoze, taip vadinama soliara. Man tuo metu buvo aktualus santykiu klausimas, prognozeje buvo atsakymas, deja...

Del kreipimosi. Viskas vyko internetu, susitikti nereikejo.
Jei idomu placiau, parasyciau i az.

Atsakyti
Pries 4 metus buvo galima Kaskeliui skambinti telefonu ir uzduoti klausima,o jis atsakytdavo taip arba ne.Tai man vienu zodziu pataike.As klausiau ar istosiu i universiteta i tam tikra specialybe,pasake,kad taip.Is tiesu istojau.
Veliau domejausi del horoskopo,tai irgi suzinojau,kad pas ji metams i prieki eile ir kaina didele.
Atsakyti
labai ir mane domina atsiliepimai... kaži kodėl tokia eilė - metus į priekį.... parašykite dar kas nors, kas susidūrėte, kokie komentarai, įspūdžiai, atitikimas informacijos realybei ir pan..?
Atsakyti
SVEIKI,
gal kas žinote Kelertienės kontaktus? Labai noriu pas ją apsilankyti.
Atsakyti