Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

Labai bŪčiau dėkinga, jei kas atsiųstų Palmiros kontaktus į AZ. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2009 09 22, 12:28)
Na kai per TV ja rodo Tai ji visad ziuri i kompa ir ten kazka mato smile.gif tai manau naudojasi

Tai aš mačiau, kad naudojasi, tik įdomu kokia, nes kai rodo per TV niekaip pavadinimo neįžiūriu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2009 07 31, 17:53)
As anksciau visada ziurejau jos prognozes,skaiciau ka ji raso- be to labai daug kalbuosi su merginom ir vyrais kurie gime po tuo paciu zenklu kaip ir as-tai niekada mums niekas neatitiko  doh.gif Ir kas idomiausia-visada kai paziuri jos aida,tai gyvent nebesinori-kiekviena savaite blogai,blogai,labai blogai ax.gif
Nesakau,kad man reikia tik geru ziniu,bet negali buti viskas neigiama kaip ir viskas teigiama.
Pamenu kazkada man Latvijoje priejo cigone ir bure is delno;kaip siandien pamenu kiek ji man pasake,kas bus ir blogo ir gero,kokios ligos,problemos,apie seima,meile net pasake.Tai man tuo metu buvo 14 metu.Dabar jau esu virs 25 + ir zinot,labai daug kas issipilde,tik va del seimos dar tiksliai nezinau blush2.gif ir ateities,bet tai ka ji pasake viskas issipilde.
Na,buvau vaikas ir rimtai neziurejau,bet...paskui pamaciau kaip tiksliai ji viska pasake 4u.gif

Iš asmeninės praktikos galiu pasakyti, kad astrologija ir chirologija viena kitą papildo, ir viena kitą patvirtina. Tai kas matosi astroschemoj, pasitvirtina delne ir atvirkščiai. Tik astro gal sakyčiau sunkiau įžiūrėti, be to delnas ir jo linijos keičiasi.

O dėl programos, tai koks skirtumas su kokia ji dirba. Jei pati nori pabandyti, tai tinka ZET'ai. Jų įvairių yra: ZET 7, 8, PRO ZET arba RADEKS4, bet esmė tame, kad jei nori matyti tai, ką mato jinai, turi pirkti originalią programą, o ne siųstą mirksiukas.gif
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif
Sveikos! labai buciau ir as dekinga, jei atsiustumete Palmiros kontaktus i az 4u.gif

ir jei kas buvote labai noreciau suzinoti kiek kainuoja, ir asiliepimus, ar kazkokius komentarus
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kazkada buvau uzsirasiusi, nezinau ar nepasikeite mirksiukas.gif
861122033
Atsakyti
QUOTE(Mataite @ 2009 09 24, 14:50)
Kazkada buvau uzsirasiusi, nezinau ar nepasikeite mirksiukas.gif
861122033


Didelis AČIŪ!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mataite @ 2009 09 24, 14:50)
Kazkada buvau uzsirasiusi, nezinau ar nepasikeite mirksiukas.gif
861122033


tikrai didelis aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tikiuosi nepasikeite thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane kontaktuose irgi tas pats nr 4u.gif
Atsakyti
O dėl programos, tai koks skirtumas su kokia ji dirba. Jei pati nori pabandyti, tai tinka ZET'ai. Jų įvairių yra: ZET 7, 8, PRO ZET arba RADEKS4, bet esmė tame, kad jei nori matyti tai, ką mato jinai, turi pirkti originalią programą, o ne siųstą mirksiukas.gif
[/quote]

o kur tokia originalia butu glima isigyti?? ir kiek ji kainuoja gal kas zino? ,, smile.gif
Atsakyti
QUOTE(la jūrė @ 2009 09 23, 13:56)
Iš asmeninės praktikos galiu pasakyti, kad astrologija ir chirologija viena kitą papildo, ir viena kitą patvirtina. Tai kas matosi astroschemoj, pasitvirtina delne ir atvirkščiai. Tik astro gal sakyčiau sunkiau įžiūrėti, be to delnas ir jo linijos keičiasi.

O dėl programos, tai koks skirtumas su kokia ji dirba. Jei pati nori pabandyti, tai tinka  ZET'ai. Jų įvairių yra: ZET 7, 8, PRO ZET arba RADEKS4, bet esmė tame, kad jei nori matyti tai, ką mato jinai, turi pirkti originalią programą, o ne siųstą mirksiukas.gif

norėčiau nesutikti. esmė yra planetų žemėlapis, tokį nusibraižyt gali net internete. toliau viskas priklauso tik nuo gebėjimo perskaityt jį.
programa tik palengvina astrologo darbą tuo, kad automatiškai apskaičiuoja bei parodo daugelį dalykų, bet anyway, jei nežinosi, ką jie reiškia, tai ir programa nepadės, na nebent naudojiesi kompiuterinėmis interpretacijomis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tokiu atveju tikrai reikia labai galingos programos doh.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas nors galetu man parodyti (atsiusti) Vytauto darbo pavyzdi, Labai noriu uzsisakyti horoskopa bet nezinau uz ka moku pinigus... smile.gif
Atsakyti
gal kas kaina pasakytu ax.gif
Atsakyti