Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

man yra tekę bendrauti su Vytautu, tai tikrai labai tolerantiškas ir malonus žmogus. aš, beje, konsultavausi astrologijos kaip mokslo klausimais, o ne asmeninio horoskopo sudarymo. lt tai vienintelis astrologas, į kurį kreipčiausi, jei prireiktų. o kas dėl kainos, tai kol pati nesimokiau astrologijos irgi taip galvojau, bet dabar galiu pasakyt, kad kaina normali, nes darbas milžiniškas, o brėžinius jis daro ranka.

kas liečia bibliotekos pamatymą, tai tam nereikia jokių asmeninių santykių, Vytautas leidžia astrologijos studentams nemokamai konspektuotis jo knygas.
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 05 21, 16:34)
tai ir matė, alia kai užgroja seksualinių pučiamųjų orkestras, tai pokum visos astroschemos būna.

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatuk @ 2009 05 26, 13:33)
Sveikos visos wink.gif Gal kas zinote kaip rasti Ala Prokofjevaitė ? Ji gyvena Kaune. Gal kas kokius jos kontaktus turi?

Tel. nr. yra "Būrėjos" žurnale.
Atsakyti
Sveikutes,

ir man reiketu Palmiros telefoniuko, buciau labai dekinga.
(PS: gal kas zinot kiek kainuoja asmeninio horoskopo suradymas?)

g.gif
Atsakyti
400 lt
Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2009 04 23, 15:42)
Nezinau kaip jums brangiosios, bet man tos jos prognozes tokios jau tipiskai lietuviskai pesimistiskos, pasiklausai ir kito menesio laukti nesinori doh.gif  Bet aisku tai tik mano subjektyvi nuomone ax.gif

As anksciau visada ziurejau jos prognozes,skaiciau ka ji raso- be to labai daug kalbuosi su merginom ir vyrais kurie gime po tuo paciu zenklu kaip ir as-tai niekada mums niekas neatitiko doh.gif Ir kas idomiausia-visada kai paziuri jos aida,tai gyvent nebesinori-kiekviena savaite blogai,blogai,labai blogai ax.gif
Nesakau,kad man reikia tik geru ziniu,bet negali buti viskas neigiama kaip ir viskas teigiama.
Pamenu kazkada man Latvijoje priejo cigone ir bure is delno;kaip siandien pamenu kiek ji man pasake,kas bus ir blogo ir gero,kokios ligos,problemos,apie seima,meile net pasake.Tai man tuo metu buvo 14 metu.Dabar jau esu virs 25 + ir zinot,labai daug kas issipilde,tik va del seimos dar tiksliai nezinau blush2.gif ir ateities,bet tai ka ji pasake viskas issipilde.
Na,buvau vaikas ir rimtai neziurejau,bet...paskui pamaciau kaip tiksliai ji viska pasake 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas žinote kokia Palmira naudojasi kompiuterine astrologojos programa? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2009 09 22, 09:30)
Sveiki, gal kas žinote kokia Palmira naudojasi kompiuterine astrologojos programa?  ax.gif

Na kai per TV ja rodo Tai ji visad ziuri i kompa ir ten kazka mato smile.gif tai manau naudojasi
Atsakyti
Sveiki, gal parasytumete Palmyros tel i AZ.Isanksto dekoju.
Atsakyti
Ir man labai reikia Palmyros telefono. Jei galite kas, parasykit i az, prasau 4u.gif
Atsakyti
[FONT=Geneva][SIZE=7][COLOR=darkviolet] bigsmile.gif Brangiosios, labai prasau, gal galetumete atsiusti man i AZ Palmiros kontaktus. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
200lt į nurodytą sąskaitą ir atsiųsiu nail.gif
Atsakyti