Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Na tai taip... juk 3 in 1 irgi kainuoja berods 0.55 cnt. O tada juk naravo jei liks is mano sumos sumoketos 399.45 lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 04 23, 17:04)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Na tai taip... juk 3 in 1 irgi kainuoja berods 0.55 cnt.

Palmira geria 3in1 prie klientų? Jazau, koks nelygis... nail.gif
Atsakyti
nelygis? jei ta chemija geri, tai negerbi savo skrandzio ir kepenu, kurios su laiku atsimokes tuo paciu.o tai, kad enuodyja savo klienciu - respectas.
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 04 23, 15:42)
taigi as rasiau kazkur apie savo asmenine patirti kai buvau pas ja nuejusi...
cis is SM gali suzinoti apie save daugiau jei gaudaisi horoskope nei pas ja... jai pagarbos zmogui ismokt reikia : negriauzt resutu, pnesriubciot kavos ( p.s. sumokejus 400 lt uz valanda net negavau nei kavoss podelio o tai ir ne vieno riesuto )beto kelis kartus pliurpe telefonu... ir siaip jei sunkus klausimas uzduodamas vartosi ir raistosi nesamones pliauksdma
apie mane pasake : Idomus saulys kaip kinieciuose  karsti ledai . ot suprask kad nori smile.gif

cia mano nuomone nepersu niekam smile.gif eikit jei norit smile.gif sekmes visoms mirksiukas.gif


Atleisk brangioji, betgi ir babkiu tau negaila doh.gif , as tau uz 400 toki horoskopa padaryciau lotuliukas.gif ir dar pacios gamintu pyragu su kavute pavaisinciau lotuliukas.gif
Be to ji visiem, kas tik paskambina sako: o...idomus saulys (avinas, vandenis ir t.t.) doh.gif
Atsakyti
QUOTE
Atleisk brangioji, betgi ir babkiu tau negaila  , as tau uz 400 toki horoskopa padaryciau  ir dar pacios gamintu pyragu su kavute pavaisinciau 
Be to ji visiem, kas tik paskambina sako: o...idomus saulys (avinas, vandenis ir t.t.) 


biggrin.gif biggrin.gif
ai as kakzaip jau gerai nusiteikusi, tik paykusi buvau ko isejau , visiskai negavau jokio atsakymo i kokio norejau , o kai ko paklausdavo ir nzn ka atsakyti suirzdavo


taip viena pati sriunciojo kava... rolleyes.gif
Atsakyti
as visai neseniai buvau pas palmira valandai. tai zinokit taip nuliūdus išejau... pagrinde ka apie mane pasake, labai labai daug tiesos, ypac nustebino kad man nepatartina gyventi Lietuvoje nes turiu vėžyje juodąjį mėnulį... ir seniau maniau kad man yra butina isvaziuoti, bet kad dar tai ir horoskope asmeniniam atsispindi, nezinojau....

kitas dalykas, ji palygino mano ir mano vaikino suderinamuma (su vaikinu jau esam kartu 1 m., mylim vienas kitą), o ji man patare begti nuo jo, nes jis man netinkamas, kad didziausia gyvenime klaida darau, kad jis savyje turi daug agresijos ir mane ateity muš... liepe begti neatsisukant

ir idomu, kaip taip gali buti, kai tokiu dalyku tikrai nesimato dabar, myli mane labiausiai, ar man atsisakyt jo nes Palmira taip "liepe"? isejau taip ir nesupratus jos

juk taip mazai yra poru kuriu asmeniniu horoskopu lenteles tobulai sutampa....
Atsakyti
ramunyte ir man ta pati pasake del lilit vezyja, kad lt nebut laimes nerasiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif nors lietuva yra ir vandenis dar ... bet sito neminejo
ir del draugo taip pat pasake , kad labai blogasd , labai agresyvus... tai manau nenusimink ir neliudek smile.gif
gyvenk ir toliau maziau kreipdama i vejus visokius smile.gif kaip bus taip wink.gif ypac jei zmogus geras , tai sunku net susivokti ka ji tauzejo biggrin.gif
Atsakyti
jo, nekreipk demesio, profesionalu astrologas patars kaip spresti, o ne gasdins.
Atsakyti
aisku, tai ir nezinadu klausyti
tik siaip nuliudino
bet as dabar jau uzsivedziau ir butinai eisiu dar karta asmenini ir suderinamumo susidaryti tik jau pas ka kitą...
Atsakyti
QUOTE
jo, nekreipk demesio, profesionalu astrologas patars kaip spresti, o ne gasdins.


kazkaip Palmyra pratusi tik prie gasdinimu esu pastebejusi , matyt tokia jos metodika biggrin.gif
Atsakyti
taip greiciau tampi nuo jos priklausomas nuolatinis klientas.
Atsakyti
As tai pati susiprotejau, kad Lietuvoj man kazkaip nesiseka ir reik kraustytis...susitaupiau 400 Lt. lotuliukas.gif
O del tu jos prognoziu...manau negalima tiketi aklai, gyvenkit toliau ir stebekit viena akim savo vyrukus mirksiukas.gif
Beje gasdina ji kiekviena savaite sakydama horoskopus...kai pasiklausiai, tai visiem negerai, avarijos, is namu nosies nekisti doh.gif nesamoneeeeee
Atsakyti