Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

QUOTE(la jūrė @ 2009 02 24, 23:07)
A jo, gali būti  rolleyes.gif

Gali. biggrin.gif Kai Rusijoje žiūriu į kainas, mintyse vieną nulį nubraukiu. biggrin.gif
Atsakyti
atsiuskite kasnors palmiros kontaktus i el.pasta l reikia.aciu is anksto. livetutea@blog.lt
Atsakyti
QUOTE(livkutea @ 2009 03 07, 20:16)
atsiuskite kasnors palmiros kontaktus i el.pasta l reikia.aciu is anksto. livetutea@blog.lt

Bože, moterie, pakelk akis į dangų... doh.gif Tuomet pamatysi, kad 4 postais aukščiau - Palmiros telefono numeris...
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2009 03 08, 13:40)
Bože, moterie, pakelk akis į dangų... doh.gif Tuomet pamatysi, kad 4 postais aukščiau - Palmiros telefono numeris...

lotuliukas.gif
Atsakyti
atsiuskit kas nors palmiros numeriuka i pz, busiu labai dekinga, labai reikia!
Atsakyti
QUOTE(Gretute22 @ 2009 03 13, 21:20)
atsiuskit kas nors palmiros numeriuka i pz, busiu labai dekinga, labai reikia!

jos tel. 868438514
Atsakyti
oj, nemaciau, kad numeriukas jau yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiskute: 23 balandžio 2009 - 13:50
Ne, nu nepykit, bet reikia būt absoliučiai glušam, kad parašius žinutę nepastebėt, jog tas numeris po pat nosim... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 23 balandžio 2009 - 13:52
hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Nezinau kaip jums brangiosios, bet man tos jos prognozes tokios jau tipiskai lietuviskai pesimistiskos, pasiklausai ir kito menesio laukti nesinori doh.gif Bet aisku tai tik mano subjektyvi nuomone ax.gif
Atsakyti
taigi as rasiau kazkur apie savo asmenine patirti kai buvau pas ja nuejusi...
cis is SM gali suzinoti apie save daugiau jei gaudaisi horoskope nei pas ja... jai pagarbos zmogui ismokt reikia : negriauzt resutu, pnesriubciot kavos ( p.s. sumokejus 400 lt uz valanda net negavau nei kavoss podelio o tai ir ne vieno riesuto )beto kelis kartus pliurpe telefonu... ir siaip jei sunkus klausimas uzduodamas vartosi ir raistosi nesamones pliauksdma
apie mane pasake : Idomus saulys kaip kinieciuose karsti ledai . ot suprask kad nori smile.gif

cia mano nuomone nepersu niekam smile.gif eikit jei norit smile.gif sekmes visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
aš tai iškart galiu apie ją pasakyt, ne astrologė, o šuds.

Papildyta:
selena, ale tu kalbi kaip dainuoji, paziurek kiek siais laikais kava su riesutais kainuoja, tai is ko ponia gyvens, jei kiekviena klienta kava ir riesutais sers. ot tai jaunimas auga.
Atsakyti