Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

La Jūre, čia Jus reklamavo, kad irgi esat Globos mokinė. O kokiu būdu ir kur pas jį studijavot? Kiek tai kainuoja ir pan. Kokiu būdu tos studijos vyksta? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėgraža @ 2009 02 09, 13:54)
La Jūre, čia Jus reklamavo, kad irgi esat Globos mokinė. O kokiu būdu ir kur pas jį studijavot? Kiek tai kainuoja ir pan. Kokiu būdu tos studijos vyksta? smile.gif

ooo lotuliukas.gif lotuliukas.gif reklamavo bigsmile.gif Aš esu Globos mokinės mokinė (besimokiusios tada kai jis dar paskaitas skaitydavo). Jis turi savo mokyklą, ar joje dėsto - abejoju, gal tik vieną kitą paskaitą paskaito. Jo tiesioginė artimiausia mokykla yra Latvijoje, Lietuvoje, deja, mano žiniomis nėra. mirksiukas.gif
Atsakyti
As tik tiek pasakysiu , kad Palmyra galetu i zmogu ziureti paprasciau, o ne arogantsikumu ir susikaupti , nes labai metosi jinai... Man nepatiko as ir pasakiau savo nuomone, labai komercinis zmogus...
Man idomu o kodel jinai nepaminejo Arbisku tasku ? Visos zinios bendrai , nieko naujo...
o apie Chirologe Asta girdejau geru atsilipiemu thumbup.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(la jūrė @ 2009 02 09, 17:40)
Aš esu Globos mokinės mokinė (besimokiusios tada kai jis dar paskaitas skaitydavo). Jis turi savo mokyklą, ar joje dėsto - abejoju, gal tik vieną kitą paskaitą paskaito. Jo tiesioginė artimiausia mokykla yra Latvijoje, Lietuvoje, deja, mano žiniomis nėra.  mirksiukas.gif

a, supratau. Aš galvoju, gal pas jį kaip nors neakivaizdžiai galima studijuot (na, nurodo literatūrą, duoda užduotis, tikrina), mokamai aišku. Man žinios svarbu, diplomas nebūtinas, nes ne jis kalba apie žinių kokybę.
Šiaip Globos paskaitos yra išleistos - skaičiau.

O vis dėlto pas ką studijuojat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėgraža: 09 vasario 2009 - 17:09
QUOTE(saulėgraža @ 2009 02 09, 18:08)
a, supratau. Aš galvoju, gal pas jį kaip nors neakivaizdžiai galima studijuot (na, nurodo literatūrą, duoda užduotis, tikrina), mokamai aišku. Man žinios svarbu, diplomas nebūtinas, nes ne jis kalba apie žinių kokybę.
Šiaip Globos paskaitos yra išleistos - skaičiau.

O vis dėlto pas ką studijuojat?


Mokytis galima jei neklystu dar ir Rusijoj (toloka aišku), mėnuo (2 kartus paskaitos į savaitę) kainuoja 5000 rublių (jei neklystu - konvertavus- tiek pat litų). Žodžiu katastrofinė kaina.

Aš mokausi pas išskirtinai šviesų, protingą, išmintingą labai brandaus amžiaus žmogų. Psichologą, tarologą, astrologą. Kadangi lankau pas jį privačiai, ir leidimo skelbti jo pavardę neturiu, tai ir parašyti temoje negaliu. Nebent ateity - gavusi jo leidimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 02 09, 08:37)
... Asta Svirkiene ir uz 250 lt gauti ta pacia informacija bei irasyta i CD visa konsultacija,kuri trunka 2-3 valandas.


Gal galima jos emaila kaip nors ... 4u.gif aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(la jūrė @ 2009 02 10, 12:47)
Mokytis galima jei neklystu dar ir Rusijoj (toloka aišku), mėnuo (2 kartus paskaitos į savaitę) kainuoja 5000 rublių (jei neklystu - konvertavus- tiek pat litų). Žodžiu katastrofinė kaina.

Aš mokausi pas išskirtinai šviesų, protingą, išmintingą labai brandaus amžiaus žmogų. Psichologą, tarologą, astrologą. Kadangi lankau pas jį privačiai, ir leidimo skelbti jo pavardę neturiu, tai ir parašyti temoje negaliu. Nebent ateity - gavusi jo leidimą  4u.gif

5000 rubliu apie 500 lt smile.gif
Atsakyti
www.dupasauliai.lt

ten rasi jos konataktus(Astos S)
Atsakyti
siandien buvau konsultasijoje, pas Palmira K.. Ispudi paliko gera. Apie praejuses gyvenimo peripetijas, viska pasake, o ka pasake apie ateiti, tai tikiuosi, viskas taip ir bus. jauciausi lyg buciau permatomas. ir jos tel. 868438514
Atsakyti
QUOTE(mad @ 2009 02 24, 02:13)
siandien buvau konsultasijoje, pas Palmira K..


Kiek kainavo?
Atsakyti
1 valanda kainuoja 400 lt , o 2- 600 lt berods smile.gif
man tai nepadare jokio ypsudzio smile.gif kadangiu domiuosi pati atrologija kazkiek apie save zn , tai ta pati ir pasake ir net maziau smile.gif o apie aiteity... biggrin.gif biggrin.gif isvis nieko konkreciai tik abstrakciai smile.gif bet puiku , kad yra kam patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 02 16, 19:32)
5000 rubliu apie 500 lt  smile.gif

A jo, gali būti rolleyes.gif
Atsakyti