Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

QUOTE(DEIMUTE @ 2009 01 11, 21:40)
Kažko nesinori tikėt,kad tiek ima , nebent labai daug norinčių pas ją patekt. O gal yra kas buvo-ką pasakytų,nes tie bendri horoskopai kur skelbia-tai nepasakyčiau,kad labai jau visiems pildosi. Praėjus metams,visada pasižiūriu kas buvo prognozuota,ir nelabai ką galiu prisitaikyti.Taip kad čia labiau įtikėjimas stebuklais.Ir dar prisimenu kai  ji Jurgai Iavnauskaitei ipasakė ,kad metai bus patys nuostabiausi jos gyvenime.Nieko sau nuostabiausi metai-sužinoti apie paskutinės stadijos piktybinį  auglį ir kentėti didžiausius skausmus.



man jos horoskopai taip pat nieko gero, neičiau pas ją net už 100lt
Atsakyti
Tai bendri horoskopai yra viena. O čia sudaro konkrečiai žmogui, pagal planetų išsidėstymą jo gimimo metu smile.gif
Atsakyti
Gal iš buvusiųjų pas Palmirą galit kas parašyt, kiek laiko trunka tas susitikimas? smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
buvau pas ja neseniai konsultacijos... siaip nelabai patiko... pasake tai ka zinau , nieko naujo... neatsake i man rupimus klausimus, o kai paklausiau tik susimete ir tiek... beje per konsultacija snekejo su mobiliuoju nors ejo mano laikas.Siaip pas ja galima arba valanda eiti arba dvi
valanda kainuoja 400 lt , o dvi valandos 600 lt
tai tk pokalbis klausimu - atsakymu forma ,neduoda jokio lapelio ar cd. su irasytu pokalbiu ... Atvirai pasakius nusivyliau tik tiek, kvepia komercija...ir nepajauciau is jos nuosirdumo,kas labiausiai ir nepatiko. unsure.gif
Atsakyti
Šiaip aš išvis netikiu jokiais horoskopais, net neprisiverčiu jų skaityti, nes man ten pilstymas iš tuščio į kiaurą. Bet kažkaip atsitiktinai bevartydama "Žmonių" žurnalą šiais metais pamačiau straipsnį su Palmira Kelertiene ir užmečiau akį ką ji šįmet žada svarstyklėms. Ir kaip niekad noriu tikėti horoskopais biggrin.gif . Nes šįmet svarstyklėms žadama, kad bus paprasčiau apsispręsti ir įsimylėti (kai neapsisprendimas ir abejonės yra baisiai aktualu). Na tai laukiu stebuklų rolleyes.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
na bendri horoslopao yra bendri... o asmeniai yra pritaikyti tau ir nera ko jau tiketi ar ne... smile.gif siaip labai idomu smile.gif Bet nemanau , kad verta eiti pas tuos sudarynetojus siuo atveju P.Kelertiene , nes imanoma ir paciai tai padaryti, tik gal su interpretavimu bus sunkoka, astrologija labaio sunkus mokslas... O siaip labai daug informacijos internete. Kitu atveju jeigu zmogui nera potraukio dometis horoskopais ir atrologija tada gali nueiti pas astrologa. Bet pas P.kelertiene neverta tikrai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabijote @ 2009 01 09, 22:57)
O kaip ją rasti?

Pabandyk jai parašyti:
astrologe@15min.lt.
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 01 22, 15:04)
Sveikos smile.gif
buvau pas ja neseniai konsultacijos... siaip nelabai patiko... pasake tai ka zinau , nieko naujo... neatsake i man rupimus klausimus, o kai paklausiau tik susimete ir tiek... beje per konsultacija snekejo su mobiliuoju nors ejo mano laikas.Siaip pas ja galima arba valanda eiti arba dvi
valanda kainuoja 400 lt , o dvi valandos 600 lt
tai tk pokalbis klausimu - atsakymu forma ,neduoda jokio lapelio ar cd. su irasytu pokalbiu ...  Atvirai pasakius nusivyliau tik tiek, kvepia komercija...ir nepajauciau is jos nuosirdumo,kas labiausiai ir nepatiko. unsure.gif

Turiu drauge astrologe,tai mes daznai darom tokius "patikrinimus-suderinimus"-jinai zmogaus horoskopa,as rankas.....Informacija beveik 100 procentu sutampa (ne veltui astrologija ir chirologija labai glaudziai susije). Todel nuosirdziai siulyciau (kas gali skirti 400-600 lt. doh.gif ) eiti pas chirologe Asta Svirkiene ir uz 250 lt gauti ta pacia informacija bei irasyta i CD visa konsultacija,kuri trunka 2-3 valandas.
Atsakyti
Kelertienę galima suprasti. Juk ji toookią reklamą kas sekmadienį turi. Gali sau leisti imti tokius pinigus. Jeigu aš tuo visai nesidomėčiau ir man pasistotų klausimas horoskopo sudaryme, aišku eičiau pas ją, nes daugiau nieko nežinau. Normalu.
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2009 01 08, 23:16)
O kodėl būtent Globos?  g.gif Aš tai nežinau kuo ten skiriasi tos mokyklos, tik kai kalba, tai jaučiu priimtinas man žmogus ar ne  smile.gif

Aišku nebūtinai Globos. Tiesiog Globa laikomas vienu stipriausių Avestos astrologijos pasekėjų (na čia be to, kad jis dar ir aiškiariagystės dovaną turi). Gal ką labiau domina vakarietiška astrologija-kuri yra, sakykim taip, labiau racionali, nekreipianti dėmesio į tam tikrus dalykus, kurie labai svarbūs Avestos mokyklai. Be to ir pati Palmira Yra Globos mokyklos mokinė. Skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(la jūrė @ 2009 02 09, 10:24)
Aišku nebūtinai Globos. Tiesiog Globa laikomas vienu stipriausių Avestos astrologijos pasekėjų (na čia be to, kad jis dar ir aiškiariagystės dovaną turi). Gal ką labiau domina vakarietiška astrologija-kuri yra, sakykim taip, labiau racionali, nekreipianti dėmesio į tam tikrus dalykus, kurie labai svarbūs Avestos mokyklai. Be to ir pati Palmira Yra Globos mokyklos mokinė. Skonio reikalas  4u.gif


Gal galėtumėt plačiau - į kokius dalykus nekreipia dėmesio vakarietiška astrologija? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2009 02 09, 13:33)
Gal galėtumėt plačiau - į kokius dalykus nekreipia dėmesio vakarietiška astrologija?  blush2.gif

Na nesu aš ypatingai susipažinusi su vakarietiška. Kiek žinau ji nekreipia dėmesio į fiktyvias planetas pvz. į mėnulio ekliptikos taškus - kylantis, besileidžiantis mazgas. Tada juodą ir baltą mėnulį. Mano galva šitie momentai horoskope veikia (ir dar kaip veikia), todėl juos išeliminuoti būtų kaip minimum netikslinga. Su jais susiję karminiai reikalai, jais remiasi prognostinė astrologija. Žodžiu vakarietiškas mokslas sausesnis (gal truputį netinkamas žodis- astro negali būti sausa wub.gif ), racionalesnis, kaip viskas vakaruose blink.gif Ir paimkim rytus, rytų šalis, rytų astrologija, mano galva ji "šiltesnė"-supraskit ne tiesiogiai wub.gif
Atsakyti