Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

QUOTE(Chiromante @ 2009 01 08, 10:22)
Reklama ir televizija-didele jega bigsmile.gif  Yra tokiu paciu Globos mokiniu su 15 metu praktika,tik uz horoskopa ima apie 100 lt.


Taip, bet man jos bendravimo stilius patinka smile.gif Maloni, kukli, nevaizduoja visažinančios burtininkės wub.gif Pas nei vieną kitą, besirodantį TV, netraukia apsilankyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2009 01 08, 10:49)
Taip, bet man jos bendravimo stilius patinka  smile.gif Maloni, kukli, nevaizduoja visažinančios burtininkės  wub.gif  Pas nei vieną kitą, besirodantį TV, netraukia apsilankyt  g.gif

Tada juk jokiu problemu,jei kaina tinka bigsmile.gif 4u.gif Kiekvienoj laidoj apacioje buna tel.nr.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 01 08, 11:14)
Tada juk jokiu problemu,jei kaina tinka bigsmile.gif  4u.gif Kiekvienoj laidoj apacioje buna tel.nr.


Palmira tinka, o ne kaina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 01 08, 11:22)
Reklama ir televizija-didele jega bigsmile.gif  Yra tokiu paciu Globos mokiniu su 15 metu praktika,tik uz horoskopa ima apie 100 lt.



Gal galit ką rekomenduoti iš Globos mokinių?
Atsakyti
QUOTE(Gabijote @ 2009 01 08, 21:11)
Gal galit ką rekomenduoti iš Globos mokinių?


O kodėl būtent Globos? g.gif Aš tai nežinau kuo ten skiriasi tos mokyklos, tik kai kalba, tai jaučiu priimtinas man žmogus ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabijote @ 2009 01 08, 23:11)
Gal galit ką rekomenduoti iš Globos mokinių?

Valdemara yra P.Globos mokinė...
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2009 01 09, 07:41)
Valdemara yra P.Globos mokinė...


O kaip ją rasti?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 01 08, 00:14)



oho tikrai daug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabijote @ 2009 01 09, 22:57)
O kaip ją rasti?

Deja, nebeturiu jos tel. nr....
Atsakyti
QUOTE(odette @ 2009 01 09, 22:06)
oho tikrai daug ax.gif


Kažko nesinori tikėt,kad tiek ima , nebent labai daug norinčių pas ją patekt. O gal yra kas buvo-ką pasakytų,nes tie bendri horoskopai kur skelbia-tai nepasakyčiau,kad labai jau visiems pildosi. Praėjus metams,visada pasižiūriu kas buvo prognozuota,ir nelabai ką galiu prisitaikyti.Taip kad čia labiau įtikėjimas stebuklais.Ir dar prisimenu kai ji Jurgai Iavnauskaitei ipasakė ,kad metai bus patys nuostabiausi jos gyvenime.Nieko sau nuostabiausi metai-sužinoti apie paskutinės stadijos piktybinį auglį ir kentėti didžiausius skausmus.
Atsakyti
Gal gali kas nors man i AZ atsiusti palmyros kontaktini numeri ax.gif
Atsakyti
QUOTE
=kadaryti,2008 12 17, 16:25]
Kam reikia Palmiros kontaktu:
861122033 (cia jos asistente atsiliepia ir registruoja susitikimui)


Tik keleta psl., tereikia atsiversti atgal. smile.gif
Atsakyti