Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

QUOTE(Chiromante @ 2008 06 16, 21:58)
Yra nemazai jaunu,nesenai baigusiu astrologu,jie dirba "is sirdies",kruopsciai analizuoja kiekviena niuansa...o daznas net nemokamai-vardan praktikos,o jeigu ir ima pinigelius tai jau tikrai ne simtais.Mano nuomone,kad pas tokius astrologus ir naudingiau ir nuosirdziau ir pigiau


Gal galit ka nors rekomenduot su kontaktais? Dekui.
Atsakyti
"Vaisingų moters dienų kalendorius: 100 Lt. "
Dar ir tai astrologai nustatinėja? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 07 20, 16:34)
"Vaisingų moters dienų kalendorius: 100 Lt. "
Dar ir tai astrologai nustatinėja? bigsmile.gif

KAip matai smile.gif Ten aprasyta kada butent toks kalendorius pravercia - kai fiziologiniu poziuriu sveika pora nesusilaukia vaiku ar planuoja dirbtini apvaisinima. Gal tokiais atvejais ir naudinga, gali buti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linabalt: 22 liepos 2008 - 10:34
[Na as irgi i ta prasaniu sarasa Palmyros kontaktu wink.gif kam cia 15lt pravesti, tegu saskaitele paraso wink.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 07 20, 16:34)
"Vaisingų moters dienų kalendorius: 100 Lt. "
Dar ir tai astrologai nustatinėja? bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 06 16, 20:58)
Yra nemazai jaunu,nesenai baigusiu astrologu,jie dirba "is sirdies",kruopsciai analizuoja kiekviena niuansa...o daznas net nemokamai-vardan praktikos,o jeigu ir ima pinigelius tai jau tikrai ne simtais.Mano nuomone,kad pas tokius astrologus ir naudingiau ir nuosirdziau ir pigiau



QUOTE(matine @ 2008 06 17, 17:19)
drinks_cheers.gif    as neperseniausiai dariausi prognozes pas vieną, nežinomą ir nepopuliarią astrologę, tai likau labai patenkinta. Ypač patiko kaip vaikui horoskopą sudarė.


Žinau, kad ši tema apie P.Kelertienę, aš ne apie ją, tačiau užkliuvo aukščiau pacituoti postai, todėl rašau būtent čia blush2.gif
Gal kas nors galėtų rekomenduoti Vilniuje kažkokį "jauną" astrologą, kuris dar neužsikėlė labai kainų? blush2.gif
Asmenybės, natalinį horoskopą moku pasidaryti ir +/- interpretuoti pati astrologinių programų pagalba. Tačiau mano žinios dar menkos, prognozuoti visiškai nesugebu kol kas blush2.gif , todėl man labai reiktų astrologo galinčio sudaryti kosmogramą, soliarinį bei mėnulio horoskopą, kelis chorarus (Katarche), žodžiu pati žinau "ką turiu daryti, su kuo bendrauti, kur dirbti, į ką atkreipti dėmesį", tik nežinau KADA doh.gif būtent tam man ir reikalingas astrologas, kad pasakytų kritinius momentus artimiausiam laikotarpiui.

P.S. O gal yra kažkur bendra tema apie visus astrologus (kaip apie burėjas)? Tik aš jos neradau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackDee: 19 rugpjūčio 2008 - 20:28
QUOTE(Hacone @ 2008 01 27, 18:34)
tarp kitko, viena sena astrologe sake, kad moteriai seksualiniu partneriu gausa gyvenime labai ne i nauda, nes visokeriopai silpnina. o vyrams - priesingai. tik ta nebutina jiems sakyti  mirksiukas.gif
Papildyta:


lotuliukas.gif zodziu, vyrams i kaire sukt sveika, o moterims - ne?
Uoj negaliuuu, tai su kuom tada tiems vyrams i kaire eit, su ozkom? Kad moteru nesilpnintu g.gif
Arba... geriau pagalvojus, idealus tampa haremai. Vyras daug moteru turi, o moteriske - tik su vienu gulas cool.gif Jooo, ir vilkas sotus, ir avis sveika g.gif
Atsakyti
QUOTE(skristi @ 2008 09 26, 12:57)
lotuliukas.gif zodziu, vyrams i kaire sukt sveika, o moterims - ne?
Uoj negaliuuu, tai su kuom tada tiems vyrams i kaire eit, su ozkom? Kad moteru nesilpnintu  g.gif
Arba... geriau pagalvojus, idealus tampa haremai. Vyras daug moteru turi, o moteriske - tik su vienu gulas  cool.gif Jooo, ir vilkas sotus, ir avis sveika  g.gif


na taip, butent taip, pasak jos. vyrams tam tikra prasme - sveika, o moterims visomis prasmemis - nesveika. apie vyru ejimo i kaire su ozkom atveji nekalbejom g.gif

jei tiksliau, tai po seksualines sueities, net ir vienkartines, lieki neva susieta su tuo partneriu tam tikrais energetiniais siulais septynis metus. kuo daugiau partneriu turejai, tuo daugiau tokiu energetiniu siulu is taves driekiasi ir maitina tuos tavo partnerius. gal neveltui apie daug partneriu turincias ar turejusias moteris liaudyje budavo sakoma - nunesiota, nudeveta. pasirodo, tokios ir sensta greiciau. o ar kas girdejo panasu posaki apie vyra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hacone: 30 rugsėjo 2008 - 14:27
Palmira yra nereali bobele, ka tik buvom su vyru - visa teisybe isdejo kaip tikra ragana.
Papildyta:
QUOTE(Grazu @ 2008 10 08, 00:14)
Palmira yra nereali bobele, ka tik buvom su vyru - visa teisybe isdejo kaip tikra ragana.


o jei rimtai, tai is tikruju negailu tu pinigu, nes labai nuosirdziai dave labai daug geru patarimu.
Papildyta:
ir dar patarimas einant pas Palmira - iskart susirasykit visas savo priesu ir draugu / giminiu gimimo datas.
Atsakyti
Kiek mokėjot, Gražu? blush2.gif Jei ne paslaptis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Grazu @ 2008 10 07, 23:19)
Palmira yra nereali bobele, ka tik buvom su vyru - visa teisybe isdejo kaip tikra ragana.
Papildyta:
o jei rimtai, tai is tikruju negailu tu pinigu, nes labai nuosirdziai dave labai daug geru patarimu.
Papildyta:
ir dar patarimas einant pas Palmira - iskart susirasykit visas savo priesu ir draugu / giminiu gimimo datas.

sveikute, gal galetum jos kontaktus man atsiust. Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grazu @ 2008 10 07, 23:19)
Palmira yra nereali bobele, ka tik buvom su vyru - visa teisybe isdejo kaip tikra ragana.




o jus tipo nezinojot tos teisybes?
Atsakyti