Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

QUOTE(virtue @ 2008 04 29, 01:23)
Gelbekit  doh.gif
Uzdaviau klausimus merginoms Saules horoskopu forume, o dabar man jo kazkodel neatidaro...
Pradejau naudot Safari ir Firefox narsykles, gal cia tame esme?..
Pasakykit, ar jums atidaro sita link, prasau:
http://www.horoskopas.lt/forumas/

neatidaro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virtue @ 2008 04 29, 01:23)
Pasakykit, ar jums atidaro sita link, prasau:
http://www.horoskopas.lt/forumas/

Ne, ne naršyklės kaltos mirksiukas.gif
Atsakyti
Palmira praeita 5n rase lrytas.lt, kad sapnai is 4nio i 5ni apgaulingi ir juos reiketu pamirsti... Ir ka gi. Nepamirsau. Nes vakar jis issipilde... Baisu kosmariskas sapnas virto realybe. Net baisu, kaip galejau tai susapnuoti.
Atsakyti
Sveikutes...
Gal paneles ziuryte Palmiros aidas sekmadieni per btv??? ten duoda ir laidos tel nr,kur galima paskambint ir kai filmuoja laida paskambina ir galima paklaust norima klausima...
Tai va,gal pastebejot ir isiminet ta numeriuka,nes as pameciau doh.gif ,o man jis dabar labai reikalingas blush2.gif g.gif blush2.gif
Atsakyti

Gal yra kas skambino i ta laida? Ar lengvai prisiskambinote?As planuoju skambinti.
O numerio irgi mintinai nepamenu,tai per kita laida reiks uzsirasyti.
Atsakyti
QUOTE(virtue @ 2008 04 29, 01:23)
Gelbekit  doh.gif
Uzdaviau klausimus merginoms Saules horoskopu forume, o dabar man jo kazkodel neatidaro...
Pradejau naudot Safari ir Firefox narsykles, gal cia tame esme?..
Pasakykit, ar jums atidaro sita link, prasau:
http://www.horoskopas.lt/forumas/

Nea, neatidaro g.gif
O mokėjot už tuos atsakymus?
Atsakyti
Sveiki. smile.gif Gal kas nors galėtų pasidalinti Palmiros kontaktais? ax.gif Labai reikia. Buchiau labai dekinga uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(AstrejaM @ 2008 06 09, 11:12)
Sveikutes...
Gal paneles ziuryte Palmiros aidas sekmadieni per btv??? ten duoda ir laidos tel nr,kur galima paskambint ir kai filmuoja laida paskambina ir galima paklaust norima klausima...
Tai va,gal pastebejot ir isiminet ta numeriuka,nes as pameciau doh.gif ,o man jis dabar labai reikalingas blush2.gif  g.gif  blush2.gif

Jeigu pametei numeriuka, vadinasi neverta tau skambinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 01 06, 18:19)
O pačios apsispręsti negalite? Būtinai reikia apšvietimo iš žvaigždžių?  blush2.gif
Būtų Palmira gera astrologė, pinigų šitokių neimtų  cool.gif jūs tik pažiūrėkit, geros būrėjos nesireklamuoja, nesiafišuoja, ir ima varganus dešimt ar penkiolika litukų.


teko pas ją lankytis, sunkiu gyvenimo periodu. Nepasakyčiau, kad asmeniškai kažkaip ji nepatiko ar pan., - ne, labai ji maloni, šnekėti moka, na bet mano atvėju - visiškai į pievas. O gaila.
Atsakyti


Na stai ir issiaiskinau...kad nereikia man konsultuotis pas Palmyra biggrin.gif Vakar tik prasidejus jos laidai, ciupau telefona,kad paskambinti.Ogi,butent nuo vakar (pranese),kad nebeskambintu zmones,nes ir ta laida baiginejasi,ir zmoniu klausimu prisikaupe turi nemazai.
Atsakyti
Yra nemazai jaunu,nesenai baigusiu astrologu,jie dirba "is sirdies",kruopsciai analizuoja kiekviena niuansa...o daznas net nemokamai-vardan praktikos,o jeigu ir ima pinigelius tai jau tikrai ne simtais.Mano nuomone,kad pas tokius astrologus ir naudingiau ir nuosirdziau ir pigiau
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 06 16, 21:58)
Yra nemazai jaunu,nesenai baigusiu astrologu,jie dirba "is sirdies",kruopsciai analizuoja kiekviena niuansa...o daznas net nemokamai-vardan praktikos,o jeigu ir ima pinigelius tai jau tikrai ne simtais.Mano nuomone,kad pas tokius astrologus ir naudingiau ir nuosirdziau ir pigiau


drinks_cheers.gif as neperseniausiai dariausi prognozes pas vieną, nežinomą ir nepopuliarią astrologę, tai likau labai patenkinta. Ypač patiko kaip vaikui horoskopą sudarė.
Atsakyti