Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

QUOTE(norako @ 2008 02 21, 22:19)
Bet jau taip dažnai būna, kad batsiuvys be batų...  ax.gif   biggrin.gif

Arba psichologas su krūva psichologinių problemų biggrin.gif (Įdomu, kiek tada jų turi psichiatras g.gif ). Arba - ginekologas vyras, turintis "babniko" polinkių. Arba - rašytojas, kuris visuose prototipuose vis ieško savęs...
Ten, kur dirba jausmai, jokie racionalaus protavimo veiksmai neįmanomi ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapukas: 23 vasario 2008 - 18:08
Sveiki, labai prasau kas turi atsiusti Palmiros Kelertienes tel numeriuka. Is anksto dekoju. smile.gif
Atsakyti
Kiekvienas leidzia savo uzdirbtus pinigus, kaip jam patinka. Ir kiekvieno zmogaus pomegiai skirtingi.Jeigu zmogus netiki horoskopais, tai neturi teises aiskinti kitam asmeniui, kur jis turi deti savo pinigus-tiesiog praleiskit sia tema.
Kiek teko susidurti su p. Vytautu-o teko tik del horoskopu- tai tikrai negaliu nei vieno blogo zodzio pasakyti. Cia turiu omenyje darbine puse, neanalizavau jo kaip asmens ir asmeninies bibliotekos tikrai nemaciau. Buvau uzsakiusi keleta situacijos analiziu ir tikrai visos situacijos taip klostesi, buvo 100 procentu taiklios.
Kainos tikrai nera mazos, bet jei sudaromas asmeninis horoskopas ir dar analizuojama kelios desimtys metu, manau keli simtai tikrai nera brangu, juk zmogus daug laiko praleidzia analizuodamas visas detales.
Kainos pas ji manau yra skirtingos, priklauso, kas ir ka uzsisako. Kadangi esu sena jo kliente (tikrai ne akla fanatike, kreipiuosi tik tuomet, kai man atrodo butina), viena situacijos analize gavau dovanu, uz kita sumokejau simbolini mokesti ir vaiko asmenini horoskopa su 18 metu analize uzsisakiau tikrai uz normalia suma. Kazkuri forumiete rase, kad paprase 800 litu-manau, kad i sia kaina iejo asmeninis horoskopas plius viso gyvenimo analize.














Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2006 10 09, 16:25)
Turiu ir aš jos namų tel. numerį, bet kiek žinau ji šiaip, "asmenų iš gatvės" kaip ir nepriiminėja, jei užtenka lietuviško "elito".  (eh, ir čia korupcija)  smile.gif



Tai gal galite pasidalinti sia info su manimi? Labai prasau. Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2008 02 21, 17:59)
ar jus tikra ,kad jis alfonsas? beje jeigu ir taip ar mes turime teise ja smerkti g.gif
tipiskas lietuviskas bruozas smile.gif

Jau čia ne Alfonsas, čia aferistų aferistas...
Gaila tos moters, kad pasinaudojęs jos liga, išdarinėja tokius dalykus.. O tokia puiki šeima buvo sad.gif
Atsakyti
Sveikos,

būkite labai geros, atsiųskite Palmiros Kelertienės kontaktinius duomenis. Labai reikia. Prašau...

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Danuciukas @ 2008 03 02, 23:11)
Sveikos,

būkite labai geros, atsiųskite Palmiros Kelertienės kontaktinius duomenis. Labai reikia. Prašau...

wub.gif

Tiesiog pažiūrėk sekmadieniais per BTV laidą "Vakaras su Palmira" ir ten rodo kažkokį numerį.
Dbr ką tik baigėsi laida užmiršau pažiūrėti unsure.gif
Atsakyti
teko skaityti jos dukros pasisakyma,kitame forume,tai priima visus,tik reikalinga isankstine registracija 4u.gif o ir kainos,kiek atsimenu,nera dideles,sakyciau 100-200lt
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Šiuo metu turiu didelių sunkumų, reikia patarimo. Jei galite atsiuskite ir man p. Palmiros telefona ax.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 04 kovo 2008 - 09:31
QUOTE(Aga @ 2008 03 02, 00:22)
Gaila tos moters, kad pasinaudojęs jos liga, išdarinėja tokius dalykus.. O tokia puiki šeima buvo sad.gif

Bet man kažkodėl atrodo, kad tos moters šeima, bendrom pastangom atsikratys to alfonso... Jų daug, o jis vienas... Be to, šios tautybės žmonės moka išsaugoti turtą... cool.gif
Atsakyti
sveikos,gal kuri galite atsiusti i az Palmiros numeri? reikia asmeninio horoskopo...
Atsakyti
Laba diena gal galetumeta ir man palmiros numeriuka? smile.gif
Atsakyti