Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

QUOTE(brukniukas @ 2007 11 28, 18:16)
Gal ir man kas nors galetu atsiusti i asmenine zinute Palmiros Kelertienes kontaktus? ax.gif

Dekui 4u.gif



QUOTE(san9 @ 2007 11 29, 17:39)
Sveiki,

man irgi baisiai prireikė telefono ar šiaip kokio kontakto. Gal e-mail turi? Ar galit atsiųsti?

Ar kas bandėt skambinti? Ar pavyko susitikti? Pasidalinkit ispūdžiais.



QUOTE(vilma1978 @ 2007 12 03, 17:15)
aš ir norėčiau... 4u.gif



QUOTE(asita @ 2007 12 29, 15:12)
laba visoms, aš čia to paties kaip ir dauguma... gal kas nepagailėtų palmyros kontaktais pasidalinti į AŽ, būčiau labai dėkinga 4u.gif



QUOTE(sandrilt @ 2007 12 30, 20:37)
labukas mergytės  4u.gif
labai norėčiau palmiros kontaktų į AŽ , nesvarbu ar telefonas ar e-mailą.Ačiukas  4u.gif



QUOTE(Sandrita @ 2007 12 30, 21:16)
labai ar noreciau Palmiros telefono blush2.gif  rolleyes.gif aciu,gal ir man i AZ galite parasyti?



QUOTE(sandeliukas @ 2007 12 31, 17:51)
Sveikos,
gal galetumet pasidalinti is su mano sios astrologes kontaktais? Seisei nemazu apsisprendimu metas gyvenime laukia, todel labai iesko Palmiros ...

Aciu.  4u.gif



QUOTE(whyy @ 2008 01 02, 19:50)
Labutis smile.gif

as irgi del to pacio, bukit geros, jei kas turit palmiros numeriuka parasykit, labai, labai reikia, nes dabar toks metas, kai reikia apsispresti 4u.gif

busiu laabai dekinga biggrin.gif



QUOTE(zuvilyte @ 2008 01 03, 13:20)
Ar turite kas P. Kelertienės kontaktus, bet ka , ar tel. nr, ar emaila? Ar bandet kuri rasyt ar susisiekt. Labai norėciau gaut bent koki kontakta su ja, nes tikrai labai reikia. Aciu labai.



QUOTE(juste++ @ 2008 01 05, 12:55)
Sveikutes, ar kuri gavot Palmiros kontakus? nes as taip ir nagavau verysad.gif


O pačios apsispręsti negalite? Būtinai reikia apšvietimo iš žvaigždžių? blush2.gif
Būtų Palmira gera astrologė, pinigų šitokių neimtų cool.gif jūs tik pažiūrėkit, geros būrėjos nesireklamuoja, nesiafišuoja, ir ima varganus dešimt ar penkiolika litukų.
Atsakyti
QUOTE(Kobka @ 2006 10 07, 16:34)
sveikos!

gal kas nors is jusu zino palmiros kelertienes kontaktus? prasau, atsiliepkite  blush2.gif  niekur inete nesugebejau ju rasti  g.gif


jei reikia registracijos tel 861122033 a po to jau su ja asmeniskai bendraujama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miegaliuke S @ 2007 09 29, 09:40)
nemazi pinigai kaip horoskopui



nu jo... pas ji asmeninis horoskopas kainuoja 800 lt ir uz tokia kaina dar reikia laukti kitu metu pradzios... ar tikrai jis turi tiek uzsakymu ir pas ji tokios kainos nerealios, nes pas palmyra tai tikrai pigiau kiek zinau ir lengviau susitarti del pokalbio.

o cia paskambinau, pasake, kad skambink veliau, nurode konkrecia diena, kainos taip ir nesuzinojau. Veliau parasiau jo nurodyta diena laiska i emaila, tai po trecio karto susirasynejimo isgirdau tokia kainele.
Atsakyti
QUOTE(miegapele @ 2008 01 08, 14:58)
nu jo... pas ji asmeninis horoskopas kainuoja 800 lt

o cia paskambinau, pasake, kad skambink veliau, nurode konkrecia diena, kainos taip ir nesuzinojau. Veliau parasiau jo nurodyta diena laiska i emaila, tai po trecio karto susirasynejimo isgirdau tokia kainele.

Nemušk žmogui reitingų lotuliukas.gif Darai antireklamą blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barsukele: 08 sausio 2008 - 14:30
QUOTE(barsukele @ 2008 01 08, 14:29)
Nemušk žmogui reitingų lotuliukas.gif Darai antireklamą blink.gif


nieko as niekam nemusu, cia istrauka is jo laisko:

Laba diena,

Remiantis Jusu gimimo duomenimis, visas darbas (issamus asmeninis
horoskopas) kainuos 800Lt. Zemiau ivardinu, kas sia suma sudarys:
1. Butinai gimimo laiko tikslinimo procedura;
2. Visu gyvenimo temu perziurejimas, ju santykis su Jusu charakteriu ir
natura;
3. Gausite labai konkreciu datu, susijusiu su vienu ar kitu gyvenimo
periodu, t.y. bus pateikti konkretus patarimai del tam tikru laikotarpiu, i
ka labiau atkreipti demesi, kokiu dalyku privengti, ir t.t.
4. Mano pastabos, esminiai akcentai bus suzymeti rastu, kad bet kada
galetumete pasikelti ir – prisiminti, tureti sau pries akis.

Jei kaina tenkina, patvirtinkite, persiusiu saskaitos Hansabanke Nr. Pamates
atejusius pinigus pranesiu ju atejimo fakta ir statysiu i eile. Primenu,
eile siuo metu siekia iki 2008m. gruodzio 11d. Jei yra problemu is karto
pervesti visa suma, Jus taip pat galite moketi dalimis iki dienos, kada
eiles tvarka Jusu uzsakymas bus pasiektas.

Pagarbiai, Vytautas
Atsakyti
QUOTE(miegapele @ 2008 01 08, 14:35)
Remiantis Jusu gimimo duomenimis, visas darbas (issamus asmeninis
horoskopas) kainuos 800Lt.


Dabar kas nors išmanantis tegu paaiškina, kaip nuo datos priklauso analizuojamų veiksnių kiekis g.gif
Atsakyti
QUOTE(miegapele @ 2008 01 08, 15:35)
nieko as niekam nemusu, cia istrauka is jo laisko:

Laba diena,

Remiantis Jusu gimimo duomenimis, visas darbas (issamus asmeninis
horoskopas) kainuos 800Lt. Zemiau ivardinu, kas sia suma sudarys:
1. Butinai gimimo laiko tikslinimo procedura;
2. Visu gyvenimo temu perziurejimas, ju santykis su Jusu charakteriu ir
natura;
3. Gausite labai konkreciu datu, susijusiu su vienu ar kitu gyvenimo
periodu, t.y.
bus pateikti konkretus patarimai del tam tikru laikotarpiu, i
ka labiau atkreipti demesi, kokiu dalyku privengti, ir t.t.
4. Mano pastabos, esminiai akcentai bus suzymeti rastu, kad bet kada
galetumete pasikelti ir – prisiminti, tureti sau pries akis.



Man nepasirodė kaina nereali rolleyes.gif Apie 200 kainuoja metinis horoskopas, o čia kaip supratau, norėjai užsisakyti viso gyvenimo horoskopą...
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2008 01 08, 16:13)
Dabar kas nors išmanantis tegu paaiškina, kaip nuo datos priklauso analizuojamų veiksnių kiekis g.gif

Jei nežinai valandos ir minučių, tai tada nėr ką veikt irnesakyk.gif , nes horoskopo aiškinimas susiveda į tai, kokiuose būstuose yra planetos. Kol neturim tikslios datos, tol visos planetos ir ezoteriniai taškai yra benamiai, bomžai, taip sakant.O ką gero valkata gali pasakyti? Taigi, kol iššniukštinėjami visi 12 būstų daug laiko užtrunka, 800lt visai nedaug, plius yra lizingo sąlygos lotuliukas.gif
Žodžiu, fignia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barsukele: 08 sausio 2008 - 15:24
QUOTE(barsukele @ 2008 01 08, 15:22)
Jei nežinai valandos ir minučių, tai tada nėr ką veikt irnesakyk.gif , nes horoskopo aiškinimas susiveda į tai, kokiuose būstuose yra planetos. Kol neturim tikslios datos, tol visos planetos ir ezoteriniai taškai yra benamiai, bomžai, taip sakant.O ką gero valkata gali pasakyti? Taigi, kol iššniukštinėjami visi 12 būstų daug laiko užtrunka, 800lt visai nedaug, plius yra lizingo sąlygos  lotuliukas.gif
Žodžiu, fignia lotuliukas.gif



Na, manau, jog kaina reali, mat pas kitus astrologus vien tikslinimas gimimo laiko keik kainuoja...
Jau gal ketvirti metai bendrauju su Vytautu, viska siaip labai gerai nusakydavo...bet paskutines jo prognozes isvis net ne i ta puse nuplauke, o be to ir toji data praejo, iki kada viskas turejo ivykt g.gif Na nezinau, nezinau...nesiimu sprest labai...
Atsakyti
QUOTE(heide @ 2008 01 08, 15:19)
Man nepasirodė kaina nereali  rolleyes.gif Apie 200 kainuoja metinis horoskopas, o čia kaip supratau, norėjai užsisakyti viso gyvenimo horoskopą...


ne, norejau uzsisakyti paprasta asmenini horoskopa, o ne viso gyvenimo ateities prognozes. man drauge ji rekomendavo kaip uz 200 litus gera astrologa, nustebau sitokia kaina ir paslaugos laukimo eile
Atsakyti
blink.gif neturit moteros kur pinigų dėti - geriau paaukokit sergantiems vaikams. ar tiems, kuriems jų reikia prasmingesniems tikslams blink.gif
Atsakyti
QUOTE(miegapele @ 2008 01 08, 17:12)
ne, norejau uzsisakyti paprasta asmenini horoskopa, o ne viso gyvenimo ateities prognozes. man drauge ji rekomendavo kaip uz 200 litus gera astrologa, nustebau sitokia kaina ir paslaugos laukimo eile


Manau, taip atsitiko todėl, kad nesuformulavai tiksliai, ko nori. Iš V.K. laiško tikrai susidarė toks įspūdis, kad prašei viso gyvenimo prognozės mirksiukas.gif
Pasiskaityk pas jį saite, kokias paslaugas teikia, tada išsirinksi, ko nori.

Atsakyti