Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

Sveiki,

man irgi baisiai prireikė telefono ar šiaip kokio kontakto. Gal e-mail turi? Ar galit atsiųsti?

Ar kas bandėt skambinti? Ar pavyko susitikti? Pasidalinkit ispūdžiais.

Atsakyti
aš ir norėčiau... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2006 11 28, 17:51)
tikrai ji Ivanauskaitei taip išbūrė? Čia tai įdomu...


Taip, atsimenu ir aš , kad ji Ivanauskaitei žadėjo nuostabius metu. Bet, mergaitės, juk kažkuria prasme šie metai jai tikrai buvo nepaprastai gražūs, pati Jurga taip sakė. Tik gaila, kad jos žemiškasis gyvenimo kelias jau baigėsi verysad.gif
Atsakyti
laba visoms, aš čia to paties kaip ir dauguma... gal kas nepagailėtų palmyros kontaktais pasidalinti į AŽ, būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
labukas mergytės 4u.gif
labai norėčiau palmiros kontaktų į AŽ , nesvarbu ar telefonas ar e-mailą.Ačiukas 4u.gif
Atsakyti
labai ar noreciau Palmiros telefono blush2.gif rolleyes.gif aciu,gal ir man i AZ galite parasyti?
Atsakyti
Sveikos,
gal galetumet pasidalinti is su mano sios astrologes kontaktais? Seisei nemazu apsisprendimu metas gyvenime laukia, todel labai iesko Palmiros ...

Aciu. 4u.gif
Atsakyti
Labutis smile.gif

as irgi del to pacio, bukit geros, jei kas turit palmiros numeriuka parasykit, labai, labai reikia, nes dabar toks metas, kai reikia apsispresti 4u.gif

busiu laabai dekinga biggrin.gif
Atsakyti
Ar turite kas P. Kelertienės kontaktus, bet ka , ar tel. nr, ar emaila? Ar bandet kuri rasyt ar susisiekt. Labai norėciau gaut bent koki kontakta su ja, nes tikrai labai reikia. Aciu labai.
Atsakyti
Sveikutes, ar kuri gavot Palmiros kontakus? nes as taip ir nagavau verysad.gif
Atsakyti

Kaip sugedusi plokstele, tik kontaktu ir kontaktu... tongue.gif turbut nebera ka ir bekalbet.
Atsakyti
Skaiciau kitame forume,kad siuo numeriu 861122033 reikia uzsiregistruoti ir paskirs data.Bandykit ir rasykit savo ispudzius bigsmile.gif
Atsakyti