Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

nemazi pinigai kaip horoskopui
Atsakyti
o ji gerai buria? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 09 10, 09:17)
Girdejau,kad BTV Palmyra si sezona ves laida... gal zinot kada ja rodys?  g.gif
Per ja ten zada apzvelgti ateinancios savaites prognozes....  nes per Sestadienio ryta jau neberodys palmyros prognoziu...

Nuo spalio 7-os.. Ir turbūt visada šeštadieniais..
Bet keista, kaip tokios laidos gali turėt populiarumą.. schmoll.gif
Papildyta:
Jau pats išsireiškimas "savaitės prognozės" skamba visiškai absurdiškai.. Jei zodiako ženklų turim dvylika, tai praktiškai kas dvylikto žmogaus tas pats laukia, ar ne? Nu jokios logikos! Man tai atrodo, kad tokias laidas žiūri tie, kurie patys bijo prisiimt atsakomybę už sprendimus.. Tai ir ieško neva nurodymų, patarimų "iš aukščiau"..
Atsakyti
QUOTE(laureena @ 2007 09 30, 20:57)
o ji gerai buria? kokie atsiliepimai?

lotuliukas.gif jinai ne bureja,o astrologe lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 10 01, 10:12)
lotuliukas.gif jinai ne bureja,o astrologe  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 09 10, 08:17)
Girdejau,kad BTV Palmyra si sezona ves laida... gal zinot kada ja rodys?  g.gif
Per ja ten zada apzvelgti ateinancios savaites prognozes....  nes per Sestadienio ryta jau neberodys palmyros prognoziu...

rodys nuo sio sekmadienio 20h 15min. smile.gif
Atsakyti
sveikutes,
man labai reikia Palmiros kontaktu, gal padetumet.... unsure.gif ?
Atsakyti
sweikos. galite kas nors parasyti palmiros kontaktus, lb lb lb prasau. unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2007 10 29, 09:18)
sveikutes,
man labai reikia Palmiros kontaktu, gal padetumet....  unsure.gif ?

QUOTE(nubino @ 2007 10 29, 15:45)
sweikos. galite kas nors parasyti palmiros kontaktus, lb lb lb prasau. unsure.gif  unsure.gif

Taigi atsiverskit pora puslapių atgal. Kainuoja Palmiros kontaktai, kainuoja unsure.gif
Atsakyti
Puse temos - vien Palmiros tel Nr. prasymai ir paieskos... doh.gif O gal kas nors pas ja jau buvo? Gal pasidalintumet ispudziais ir rezultatais? mirksiukas.gif
Atsakyti
Reiktų ir man Palmyros kontaktų, noriu savo asmeninio horoskopo g.gif
Ir būtų smagu,kad tikrai tos, kurios jau buvo susitikę su Palmyra pasidalintų savo mintim mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal ir man kas nors galetu atsiusti i asmenine zinute Palmiros Kelertienes kontaktus? ax.gif

Dekui 4u.gif
Atsakyti