Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologai, jų kontaktai

sveikos!

gal kas nors is jusu zino palmiros kelertienes kontaktus? prasau, atsiliepkite blush2.gif niekur inete nesugebejau ju rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kobka @ 2006 10 07, 15:34)
gal kas nors is jusu zino palmiros kelertienes kontaktus? prasau, atsiliepkite  blush2.gif  niekur inete nesugebejau ju rasti  g.gif

Parašiau AŽ
Atsakyti
Turiu ir aš jos namų tel. numerį, bet kiek žinau ji šiaip, "asmenų iš gatvės" kaip ir nepriiminėja, jei užtenka lietuviško "elito". (eh, ir čia korupcija) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leputė: 09 spalio 2006 - 15:27
Mano buves vyras paskambino jai, susirado jos telefona per kita astrologa (tik veliau pragane), paaiskino kad tikrai reika, ir ji ta pacia diena ji prieme, bendravo daugiau nei valanda, i laikrodi nedirsciojo, pasake, kad ji pati renkasi kaip ta eile statyti. Pajauciau pagarba jai, nes jai buvo tikrai dzin , kad zmogus ne is elito, ir paeme tik puse siulomu, pakankamai mazu pinigu. Tad jei gali, parasyk i AZ jos telefona ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRASIMA: 16 spalio 2006 - 09:28
O koks tikslas susitikimo su astrologu, kaip jis gali pagelbeti?

Kiek tenka skaityti PK horoskopus Lietuvos ryte, tai geras zenklas visuomet beveik buna "netycia apsilieti vandeniu" arba "sutikti zmogu su pilnais kibirais". Net juokas ima, kai tik is smalsumo uzmetu aki i tuos horoskopus (bendra tendencija), visuomet butent tai buna geras zenklas...

Tikrai nieko neturiu pries sia garsia astrologe, bet priklausomybe nuo astrologo konsultaciju man kiek nepatikima atrodo.

Todel idomu kokie argumentai vercia susitikti su astrologu, o ne pvz. su aiskiaregiu ar kokiu nors bioenergetiku?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BaltairJuoda: 06 lapkričio 2006 - 12:53
QUOTE(BaltairJuoda @ 2006 11 06, 14:49)
O koks tikslas susitikimo su astrologu, kaip jis gali pagelbeti?

Kiek tenka skaityti PK horoskopus Lietuvos ryte, tai geras zenklas visuomet beveik buna "netycia apsilieti vandeniu" arba "sutikti zmogu su pilnais kibirais". Net juokas ima, kai tik is smalsumo uzmetu aki i tuos horoskopus (bendra tendencija), visuomet butent tai buna geras zenklas...

Tikrai nieko neturiu pries sia garsia astrologe, bet priklausomybe nuo astrologo konsultaciju man kiek nepatikima atrodo.

Todel idomu kokie argumentai vercia susitikti su astrologu, o ne pvz. su aiskiaregiu ar kokiu nors bioenergetiku?
na pvz,mane tai domina asmeninio horoskopo sudarymas na manau nedaug butu tokiu,kurie butu gime ta pacia diena,menesi,valanda ir sekunde biggrin.gif va tuo kazkiek tikeciau smile.gif
Atsakyti
Sveikutes. O gal zinot, kiek pas astrologe Palmyra kainuoja asmeninio horoskopo sudarymas? g.gif Aciu ax.gif
Atsakyti
Labukas,

mane irgi labai domina, kokia apytiksliai kaina sudaryti asmenini horoskopa pas P.Kelertiene? Gal kas daresi arba bent girdejo?
Atsakyti
QUOTE(ijka @ 2006 11 10, 09:30)
Labukas,

mane irgi labai domina, kokia apytiksliai kaina sudaryti asmenini horoskopa pas P.Kelertiene? Gal kas daresi arba bent girdejo?

Girdėjau kad pas Azanovą 200lt tas malonumas kainuoja. Turėtų būti kažkas panašaus ir pas Palmirą...
Atsakyti
o gal kas jau ir atsiliepimą kokį parašytų 4u.gif
Atsakyti
Azanovas šimtą kartų daugiau išmano negu Palmira 4u.gif
Atsakyti
o cia apskritai zinanciu jos telefona yra ar nia? tos kurios ankciau prase? suzinojo?
Atsakyti