Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenė ir Dvynys

Mes jau irgi 10 metų. Viskas ore. Aišku visko būna. Juk kiekvienas esame su savais pričiundasais. Bet kai pažiūri į kitus, tai rodos geresnio derinio ir būt negali.

Labiausiai siutina mano dvynio neiniciatyvumas. O bambėjimas tai doh.gif Bet kai tik tokios bėdos, tai gyvent galima mirksiukas.gif Turbūt būtų blogiau jei tą kontrolę sugalvotų atimti lotuliukas.gif Tikriausiai liūdna būtų jei ir nebambėtų bigsmile.gif Kada daugiau galėčiau užsiplieksti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uksis: 25 sausio 2010 - 17:47
QUOTE(rolali @ 2008 09 24, 14:32)
Mes irgi tokie patys. Pabambėt vyras mėgėjas labai, bet aš nelabai dėmesį kreipiu  smile.gif .o pati esu degtukas ir labai pavydi, o kai mato, kad pavydžiu, tai dar labiau jis mane erzina

o pas mus atvirksciai kadangi as dvinys esu o mano vyras vandenis seip jis palyginti ramus zmogus ir neerzina manes va jau as ji tai megstu paerzint bet seip vandeniai geri zmones drinks_cheers.gif
Atsakyti
na mum buna arba labai gerai,arba labai blogai...bet siaip dazniau buna viskas gerai ;D
jis pasyvesnis,o man reikia veiksmo,kaip as sakau...taigi laisvalaikis prie TV mane veda is proto,bet randam kompromisu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happysmile: 26 birželio 2010 - 11:42
QUOTE(raimonda84 @ 2010 04 02, 17:27)
o pas mus atvirksciai kadangi as dvinys esu o mano vyras vandenis seip jis palyginti ramus zmogus ir neerzina manes va jau as ji tai megstu paerzint bet  seip vandeniai geri zmones drinks_cheers.gif


as ir dvyne o vyras vandenys, bet as sakyciau, kad vandeniai sunkus zmones (tiek vyrai tiek moterys) smile.gif
Atsakyti
pas mus tas pats. Aš dvynė, jis - vandenis.
Vyrai vandeniai-kaip girdžiu iš daugelio - tikrai ne dovanėlė...
Aš jau nebeapsikenčiu su juo - lenkiu link skyrybų.
Mėgsta draugus ir viską jiems atiduotų.
Žodžiu, jo prioritetai:
Nr. 1 - DRAUGAI
Nr. 2 - kompanijos prie alučio/buteliuko
Nr. 3 - darbas
nr. 4 - gal jau ir šeima...
savo šeimos (mama ir trys seserys) - pamirštas reikalas.

suprasti jį turiu aš, lepinti - aš, maitinti - aš, visus keturis namų kampus laikyti - aš, už viską mokėti - aš, net dovanas jo šeimai pirkti turiu aš.
Šiaip gudrus kaip lapė - moka būti geras tik tada kai reikia ir tik tiek kiek reikia.
Visai ne vyriškas. Iki galo nė vieno darbo neatlieka, neryžtingas, neatsakingas. Jei pažadės - tai nereiškia kad įvykdys savo pažadą. Jei pažadės draugui - BŪTINAI įvykdys. Tačiau neblogas kulinaras, myli vaikus (savo).
Jo gyvenimo kredo - turėti daug draugų.
O aš kitokia - man rūpi mano šeimos gerovė, esu atsakinga, rūpestinga. Mėgstu punktualumą. Turiu pora gerų draugių ir į betkokias draugystes nesiveliu (pas vyra draugai keičiasi kas pusmetį/metus).
Atsakyti
O mes 10 metu kartu, taciau matyt jei grisciau i pradzia, nepradeciau is vis.. Bet jis dvynys- ir kaip pats sako, jis auksciausiai pakiles paukstis, ir zemiausias zemej zmogus... Kas nesuprato, tai dvipusis zmogus, gali buti inteligentu, dzentelmenu, o gali tapt ir niekingu, nevykeliu,.. Zodziu, nera lengva, ne del to, bet nesuvokiamas prioritetu destymas... Tai, kas artimiausia, branngiausia-maziausiai vertinama ir parodoma-galbut mano kad ir taip aisku, bet manyt neuztenka, reikia veiksmu, o ne pasyvumo...
As vandene, rami, ir nekonfliktiska, bet aktyvi, galbut todel, santykiai issirutuliojo iki seimos.. Gal ir todel , kad skirtingi esam... Bet nezinau, ar tai ideali pora.... Per mazai bendrumo, bent jau man su manuoju..

Sekmes, kas dar renkasi mirksiukas.gif
Atsakyti
musu poroje irgi toks derinys...savo Dvyniui as galbut per jausminga,meniska, tokia kitokia..kartais nesupranta net ka kalbu,tai metams begant ismokau kalbet praktiskai,taip,kaip yra... schmoll.gif smile.gif o jis visiskas optimistas, problemu niekada pas ji nebuna, kaip yra taip gerai...gal ir superinis poziuris,bet as daznai nenoriu,kad jam butu gerai,taip kaip yra,noreciau,kad siektu daugiau tiek gyvenime,tiek santykiuose smile.gif

siaip as santykiuose raganiukste,gal ir ramesnes,mielesnes jis nusipelne 4u.gif
Papildyta:
beto,kartais atrodome labai labai panasus, bet kartais praraja atsiveria del vertybiu, poziurio ir t.t.
Atsakyti
as vandene bet pamilau dvyni ir nebezinau ka daryto o zenota su skorpionu esu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linkakalinka @ 2011 03 06, 10:40)
pas mus tas pats. Aš dvynė, jis - vandenis.
Vyrai vandeniai-kaip girdžiu iš daugelio - tikrai ne dovanėlė...
Aš jau nebeapsikenčiu su juo - lenkiu link skyrybų.
Mėgsta draugus ir viską jiems atiduotų.
Žodžiu, jo prioritetai:
Nr. 1 - DRAUGAI
Nr. 2 - kompanijos prie alučio/buteliuko
Nr. 3 - darbas
nr. 4 - gal jau ir šeima...
savo šeimos (mama ir trys seserys) - pamirštas reikalas.

suprasti jį turiu aš, lepinti - aš, maitinti - aš, visus keturis namų kampus laikyti - aš, už viską mokėti - aš, net dovanas jo šeimai pirkti turiu aš.
Šiaip gudrus kaip lapė - moka būti geras tik tada kai reikia ir tik tiek kiek reikia.
Visai ne vyriškas. Iki galo nė vieno darbo neatlieka, neryžtingas, neatsakingas. Jei pažadės - tai nereiškia kad įvykdys savo pažadą. Jei pažadės draugui - BŪTINAI įvykdys. Tačiau neblogas kulinaras, myli vaikus (savo).
Jo gyvenimo kredo - turėti daug draugų.
O aš kitokia - man rūpi mano šeimos gerovė, esu atsakinga, rūpestinga. Mėgstu punktualumą. Turiu pora gerų draugių ir į betkokias draugystes nesiveliu (pas vyra draugai keičiasi kas pusmetį/metus).


Na atrodo, kad pati buciau parasius apie save ir vyra-DRAUGAI ir jo veikla yra svarbiau uz viska... Namie mato tik kompa ir lekste i kuria maista idedu as... doh.gif sio zenklo vyrai turi daug pliusu, bet nzn ar minusus jie kompensuoja... bet bent myli vaikus! o dar sako, kad moterys dvynes neseimyniskos, norisi apsiverkt paskaicius tokia nuomone...
Atsakyti
As Dvynis jis Vandenis..Visko buna, karta net susimusem blush2.gif Bet uztat po to kaip gera buvo:) Jis bumbeklis, labai megsta nurodineti ir reguliuoti eisma..O as lengva, viskuo besidominti optimiste, dar ir pykti ilgai nemoku (pamirstu) Kartais jo charakteris mane baisiai erzina, bet pasiziuriu i svetimus vyrus atrodo tokie "zanudos" jie, nes pripratus jau prie savo viesulo:)
Atsakyti
As vandenis, vyras buvo dvynys.Darbus namie darydavo tik tol,kol budavo ydomu,budavo uzsidegimo,veliau viska palikdavo nebaigta-pradedant masina,baigiant neuzdetais dangteliais ant elektros laidu...Megdavo paisgerineti.Nedemesingas,netaupus...Siaip,linksmas zmogus,kompanijos siela,bet megdavo kaip boba ir papliotkinti,tai vis sakydavau,kad reik kartais patylet arba zinot su kuo pliotkini doh.gif Vaika mylejo ir rupinosi.Po skyrybu apie vaika paklausia geriausiu atveju karta i 3 savaites,kas mane sokiravo is tikruju.Isnese is namu visas siuksles,primelavo,apsmeize... schmoll.gif Siaip,neblogi jie tikrai zmones,bet tie minusai mane per daug nervino,vis reikedavo stumti,kad buk geras pabaik ta,padaryk ana..
Atsakyti