Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenė ir Dvynys

QUOTE(nega25 @ 2009 08 19, 11:07)
siaip dvyniai (bent jau mano) labai daug daro del kitu, uztai yra megstamas ir gerbiamas tiek darbe, tiek draugu rate rolleyes.gif

tai jau tikrai wub.gif bet del sios savybes daznai nesuspejama namiskiams skirti demesio blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(spanguolele @ 2009 08 19, 15:30)
tai jau tikrai wub.gif bet del sios savybes daznai nesuspejama namiskiams skirti demesio blush2.gif  wub.gif


niu 100% pritariu assa.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nega25 @ 2009 08 19, 16:13)
niu 100% pritariu assa.gif  smile.gif

zodziu musu dvynukai labai visuomeniski assa.gif o maniskis dar ir labai didelis gamtos myletojas nail.gif
Atsakyti
QUOTE(spanguolele @ 2009 08 20, 11:44)
zodziu musu dvynukai labai visuomeniski assa.gif o maniskis dar ir labai didelis gamtos myletojas nail.gif


maniskis labiau i zvejyba ax.gif , per darbus tik nlb speja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nega25 @ 2009 08 20, 11:10)
maniskis labiau i zvejyba ax.gif , per darbus tik nlb speja smile.gif

as ta ir turejau omeny ax.gif ir labai dziaugiuos kad nespeja per darbus.... nes tik laisvesnis savaitgalis, tai zinok organizuosis meskeriot doh.gif kas juos traukia zvejot? kelias 4 val ryte, kad nuvaziuot prie kokio upelio imerkt pagaliuka ir taip prastovet istisas valandas blink.gif gryzta namo be laimikio, bet visas spindintis biggrin.gif pajaunejes biggrin.gif ..... nepriestaraujau..... bet sio uzsiemimo daznuma reguliuoju wub.gif
Atsakyti
QUOTE(spanguolele @ 2009 08 20, 12:28)
as ta ir turejau omeny ax.gif ir labai dziaugiuos kad nespeja per darbus.... nes tik laisvesnis savaitgalis, tai zinok organizuosis meskeriot doh.gif kas juos traukia zvejot? kelias 4 val ryte, kad nuvaziuot prie kokio upelio imerkt pagaliuka ir taip prastovet istisas valandas blink.gif gryzta namo be laimikio, bet visas spindintis biggrin.gif pajaunejes biggrin.gif ..... nepriestaraujau..... bet sio uzsiemimo daznuma reguliuoju wub.gif


jau reguliuot tai jiems kaip reikia.... doh.gif zodziu kaip ir vandene, grizta tai burbu, kad geriau namie ka nuveiktu, nes per darbus namie scare.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(nega25 @ 2009 08 20, 16:42)
jau reguliuot tai jiems kaip reikia.... doh.gif zodziu kaip ir vandene, grizta tai burbu, kad geriau namie ka nuveiktu, nes per darbus namie scare.gif  swoon.gif

vienas prie vieno thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spanguolele @ 2009 08 20, 23:31)
vienas prie vieno thumbup.gif  thumbup.gif

biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As - Dvyne, Jis - Vandenis... Kartu jau 5 metai wub.gif Neisivaizduoju kito zmogaus salia.. Jauciu, kad tarp musu yra labai stiprus ir keistas rysys.. Vienas kita labai papildome. Esu impulsyvesne, aktyvesne, o jis - letesnis, ramesnis. O buna, kad tos ramumos kartais tik ir reikia. As daznai vadovaujuos jausmais, o jis - protu. Vienu zodziu, manau, atitinkame vienas kita mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(porsche @ 2007 09 17, 15:33)
Mes su vyru kaip tik tokie pagal zenkla. Susituoke jau 4 metai.Pas mus arba viskas gerai, arba jau taip blogai, kad blogiau nebuna.

aga pas mus irgi taip pat, jei jau gerai tai gerai, bet jei blogai...tai oi kaip blogai...
Atsakyti
Aš Vandenė, vyras Dvynys wub.gif Visko pasitaiko, tačiau kartu jau 10 metų, užgyvenome nemažai turto, taigi esu linkusi tikėti, kad santuoka įmanoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raimonda23 @ 2007 06 30, 11:14)
as dvynys o vyras vandenis sutariame labai gerai jis mane nugesina  lotuliukas.gif  as irgi esu pavydi prisigalvoju nebutu dalyku  blush2.gif


QUOTE(Atgimusi @ 2009 12 06, 22:26)
As - Dvyne, Jis - Vandenis... Kartu jau 5 metai  wub.gif  Neisivaizduoju kito zmogaus salia.. Jauciu, kad tarp musu yra labai stiprus ir keistas rysys.. Vienas kita labai papildome.  Esu impulsyvesne, aktyvesne, o jis -  letesnis, ramesnis. O buna, kad tos ramumos kartais tik ir reikia. As daznai vadovaujuos jausmais, o jis - protu. Vienu zodziu, manau, atitinkame vienas kita  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif friends.gif biggrin.gif Tiesiog mes biggrin.gif
As dvyne, jis vandenis. Kartu 6-tus metus skraidom po ora biggrin.gif


QUOTE(baltimore @ 2007 09 06, 22:10)
mano vandenes romanas su dvyniu islaike tik dvi dienas...
pamate mane jis kavineje, i ji nekreipiau demesio...su savo draugu turiu problemu,todel kartais ateinu isgerti kavos ir apsiraminti...
po keliu dienu pazistama paprase parvezti ja su draugais is sodo, nuvaziavus jos paimti ten vel sutikai dvyniuka, kuris pasake,kad jam laaaabai patikau, yra laisvas ir iesko drauges...atsakiau, jog esu nelaisva...
po keliu savaiciu dvyniukas mane vel uzkalbino kavineje prisedes prie staliuko...vel atsakiau, kad esu tikrai uzimta...bet valandele pakalbejome, susipazinome, pasirodo jis net gyvena pries mano nama ir jo langus as kiekviena ryta matau pries save...patiko jis man...
po menesio susipykau su draugu...lyg ir issikyreme...man parupo dvyniukas...sutikusi jo drauga, perdaviau jam linkejimus, lyg tarp kitko daviau tel.nr....praejo kelios savaites ir tyla...
susitaikiau su draugu...po savaites, nakti, skambutis i duris...atidarau - dvyniukas...gerai,jog maniskis buvo isvykes...mano pirmi zodziai buvo...kur taip ilgai buvai...susinervinau...mintyse galvoju,jog paskubejau susitaikyti su draugu...
ta vakara ir kita diena buvo grazios kalbos, kaip as jam patinku t.t.
...na nepasirasiau as jam-lovoje...paprasiau duoti man kelias savaites laiko pazinti ji,apsispresti ir viska paaiskinti savo draugui...sazine neleido pradeti draugyste su kitu ir taip staiga tik zinute mesti savaji...
ir ka jus manot...dvyniukas jau kita karta sutikes mane kieme suko akis i sali, paprasius man paskambinti, teisinosi ,jog yra pavarges, o po savaites pamaciau ji su kita...gerai,jog nepaskubejau viska pranesti savajam...
taigi, dvyniai yra baisus dviveidziai, megsta graziai meluoti, pazadukai,neistikimi net patys sau...taip rasau ne is pykcio jam, o pasidomejusi dvyniu horoskopu...

Tamsta, matosi irgi labai apsisprendusi ko nori doh.gif
Zinau, kad postas jau labai senas, ale supykau lotuliukas.gif


Atsakyti