Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenė ir Dvynys

QUOTE(ritukas696 @ 2008 08 17, 12:32)
pasiseks su kitu 4u.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2007 11 30, 19:25)
Jau  penki metai mes taip gyvenam...as dvyne jis vandenis. Vandeniams, nemegstantiems monotonijos, dvyniai pats tas. Maniskis daznai pajuokauja, kad turi maziausiai 5 zmonas, kurias zino kaip nuluptas, bet tik nuspeti gali, kuri bus sekanti... doh.gif
o mane ramina, o kartais ir supykdo jo vidine ramybe ir sugebejimas saltai reaguoti i karstas situacijas, nors pabambeti megejas  doh.gif 
o priplauke tai abu vienodai  thumbup.gif

Mes irgi tokie patys. Pabambėt vyras mėgėjas labai, bet aš nelabai dėmesį kreipiu smile.gif .o pati esu degtukas ir labai pavydi, o kai mato, kad pavydžiu, tai dar labiau jis mane erzina
Atsakyti
as taipat vandenis o mano vyras dvinys.esu irgi pavydi o pas ji atrodo visai pavydo nera blink.gif mes taipat dazniausiai pyklstames del mano kaltes,prisigalvoju nesamoniu poto burbuliuoju.pvz kad ir sian.jis su bendradarbiais bokaliuka geria pati leidau,o dabar nervuojuos doh.gif mano tetis dvinys tai mano vyras daug panasumu turi.
Atsakyti

As vandene, mano vyras dvynys. Atshventem 5 santuokos metus thumbup.gif leliukas irgi kazkada dvynuko laikotarpyje turetu gimti.

Del pavydumo tai manau kad manishkis visai nepavydus, arba labai gerai tai slepia g.gif
Atsakyti
Matot,kokios visgi mes bjaurios,vandenes?Pacios kabinejames prie geru savo vyru doh.gif Is kitos puses,gal mums atsibosta,kad visada tik gerai viskas? mirksiukas.gif As vandene,prisidedu prie tu bambanciu ir issigalvojanciu,isprovokuojanciu pykcius.Nors pykstames maximum 2 minutes,bet as dar pavaidinu maximum dienele,maziau pliurpiu tuo metu lotuliukas.gif Siaip,abu esam degtukai,labiausiai pykdanti tema-trukstami pinigai,nes kai ju mazai arba dar blogiau,ju nera,tai dvynio nervai neatlaiko.Man tai dzin,kruopom iki algos galiu pagyvent ax.gif Ir jis mane islepino tuo,kad pykcius pirmas stengiasi uzglaistyti jis,atsipraso visada nors ir nesijaucia kaltas,bet del sventos ramybes bigsmile.gif O as galiu atsiprasyti,tik porai dienu praejus,kai jau juokinga pasidaro tai,del ko pykomes doh.gif Siaip,3 metus pragyvenom kartu,susituokeme,susilaukeme dukrytes.Geras tetis kai vaikas neverkia,nes kai verkia,jam nervai nelaiko biggrin.gif Tuoj 4 metukai kai kartu,viskas liuks,vienas kita lb papildom.Pastebejau kad telepatai esam,as pagalvoju,o jis pasako.Arba sms vienu metu to pacio turinio atsiunciam,buna lb miela wub.gif Tik jaudinuosi del istikimybes ateityje,nes jis grazus ir megsta flirtuoti.As ir megstu,bet atsakau uz save,o del jo nervuojuosi doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuke @ 2007 08 18, 19:31)
As vandene o jis dvynys pas mus kivircai visada kyla del mano kaltes,pati pradedu kabinetis,tai tas nepatinka tai anas  biggrin.gif o jis ramaus budo o ir susitaikyti rodo iniciatyva jis. o del pavydumo tai pas vyra visiskai nera didziausia pavyduole as pati  biggrin.gif



musu lygiai tokia pati situacija,tikrai nepavydus, susituoke 2 metai
Atsakyti
QUOTE(teiserskiene @ 2009 04 11, 12:20)
Matot,kokios visgi mes bjaurios,vandenes?Pacios kabinejames prie geru savo vyru doh.gif Is kitos puses,gal mums atsibosta,kad visada tik gerai viskas? mirksiukas.gif As vandene,prisidedu prie tu bambanciu ir issigalvojanciu,isprovokuojanciu pykcius.Nors pykstames maximum 2 minutes,bet as dar pavaidinu maximum dienele,maziau pliurpiu tuo metu lotuliukas.gif Siaip,abu esam degtukai,labiausiai pykdanti tema-trukstami pinigai,nes kai ju mazai arba dar blogiau,ju nera,tai dvynio nervai neatlaiko.Man tai dzin,kruopom iki algos galiu pagyvent ax.gif Ir jis mane islepino tuo,kad pykcius pirmas stengiasi uzglaistyti jis,atsipraso visada nors ir nesijaucia kaltas,bet del sventos ramybes bigsmile.gif O as galiu atsiprasyti,tik porai dienu praejus,kai jau juokinga pasidaro tai,del ko pykomes doh.gif


ale kaip viskas panasu lotuliukas.gif lotuliukas.gif mane vyras vadina bambekle.... biggrin.gif tai jei nors viena diena ko nors neisbambu, tai jam labai keista.... tada jis pradeda kabinetis, na iesko kabliuku... zodziu provokuoja mane BAMBEJIMUI wub.gif taip ir bega musu dieneles... blush2.gif sakau, jei as nebambeciau, tai gyvenimas musu sustotu vietoj... bambejimas tai lyg varymo masina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(R.R. @ 2008 10 31, 21:54)
as taipat vandenis o mano vyras dvinys.esu irgi pavydi o pas ji atrodo visai pavydo nera blink.gif mes taipat dazniausiai pyklstames del mano kaltes,prisigalvoju nesamoniu poto burbuliuoju.pvz kad ir sian.jis su bendradarbiais bokaliuka geria pati leidau,o dabar nervuojuos doh.gif mano tetis dvinys tai mano vyras daug panasumu turi.

Na, ka padarysi, juk reikia vyrams atsipalaiduot smile.gif ,
P.s. nors nelabai to ir as noriu doh.gif
Atsakyti
Pas mus irgi tokia pora smile.gif as vandenė, jis dvynys ax.gif labai daug panašumų aš čia perskaičiau biggrin.gif pas mus bambeklė esu aš, o jis toks ramesnis, prigesina mane. suprantam vienas kitą be žodžių, tiesiog thumbup.gif žmogeliukas jis pas mane smile.gif
Atsakyti
Jooooo...... As neu turejusi Dvynio. As vadene. Bet kiek teko skaityti - ale, vos ne idealas vandenei i poras. pasiskaicius visa sita.... nu, gal iki idealo toli...

Zodziu. Esu tipine vandene-bambekle-vienise-fantazuotoja-priekabi-didzioji planuotoja-reaktyvinio greicio... Ir man netinka NIEKAS!!!!

Vat taip vat.
Atsakyti
4u.gif As irgi esu vandenis o maniskis dvynys.Kartu esame jau ~12m. o susituoke 2m.Kaip sako nera namu be dumu taip ir pas mus bet visumoj sutariam puikiai thumbup.gif Kartais suprantam vienas kita be zodziu.Ir aisku pasipykstam dazniausiai per mane nes vis randu koki kabliuka doh.gif Bet greitai visi pykciai ir praeina.Kartais net juoktis pradedam viens is kito ir pykcio kaip nebuta.Kartais buna kad savo pamastymus ar nuomone pasilieku sau jau geriau patyliu nes zinau jo charakteri ir taip isvengiu nemalonumu ax.gif O mano nuomone jei abu butume vienodi ir visalaik viskas butu tik gerai butu ne taip idomu gyventi mirksiukas.gif
Atsakyti
as vandene, jis - dvynys, siemet bus 9metai kai kartu, na buna visko, as labai megstu greit isiplieksti, na kartais gal ir nebuna tam pagrindo, bet greit apsiraminu, na o dvynys, jei supyko, tai ilgai gali buti nekalbadieniai doh.gif , tada ir as tyliu unsure.gif , galiu irgi tylet gan ilgai lotuliukas.gif siaip ivairiapusis zmogus ir kaip pagal zenkla galeciau pasakyti yra dviveidis, nors ir vandeniai turi savo egoizmo blush2.gif , pamenu laikus kai buvo labai sunku su dvynuku savo susikalbeti, bet gal buvo kokia vedybine krize g.gif , dabar lyg ir viskas ramu smile.gif , siaip dvyniai (bent jau mano) labai daug daro del kitu, uztai yra megstamas ir gerbiamas tiek darbe, tiek draugu rate rolleyes.gif
Atsakyti