Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenė ir Dvynys

Perverčiau temas neradau dar tokio varianto..
ar yra tokių porų?

Ydomu būtų sulaukt komentarų

bendro labai daug - abu neapčiuopiami, oro stichijos ženklai
Trauka labai didelė...bet ar ymanomi ilgalaikiai ryšiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carla: 05 spalio 2006 - 14:03
Mes irgi tokie drinks_cheers.gif
Mano tėvai taip pat.
Tik kai palyginu savo santykius ir kokie santykiai buvo visą gyvenimą tarp mano tėvų tai suprantu, kad netikiu aš tais horoskopais doh.gif
Ir aš visai kitokia vandenė nei mano Mama ir mano Mylimiausias visai kitoks dvynys, nei mano Tėtis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SoJa: 05 spalio 2006 - 14:29
Esam pora kaip pora - abu vienodai "pačiuožę", turbūt todėl abu gerai sutariantys. 7 metus gyvenam kartu, be jokių didesnių kivirčų, nors esam labai skirtingų temperamentų.
Jį labiausiai erzina mano "užsiliepsnojimai", mane - jo ramumas. Bet, kad ir kaip būtų paradoksalu, jam labiausiai patinka, tos mano "išdaigos" ir kaip pats sako, su manim niekada neliūdna, nes nežinai, ką sekančią minutę iškrėsi, o man patinka, kad jis retkarčiais sugeba mane "nugesinti".
Atsakyti
QUOTE(Carla @ 2006 10 05, 18:25)
Perverčiau temas neradau dar tokio varianto..
ar yra tokių porų?

Ydomu būtų sulaukt komentarų

bendro labai daug - abu neapčiuopiami, oro stichijos ženklai
Trauka labai didelė...bet ar ymanomi ilgalaikiai ryšiai



labai liux pora turetu buti abu megsta shelti ir durnavoti.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uksis @ 2006 11 03, 12:24)
Esam pora kaip pora - abu vienodai "pačiuožę", turbūt todėl abu gerai sutariantys. 7 metus gyvenam kartu, be jokių didesnių kivirčų, nors esam labai skirtingų temperamentų.
Jį labiausiai erzina mano "užsiliepsnojimai", mane - jo ramumas. Bet, kad ir kaip būtų paradoksalu, jam labiausiai patinka, tos mano "išdaigos" ir kaip pats sako, su manim niekada neliūdna, nes nežinai, ką sekančią minutę iškrėsi, o man patinka, kad jis retkarčiais sugeba mane "nugesinti".


7 metai tai jau neblogai.... thumbup.gif
mes dar tik porą metukų ir pas mus atvirkštinis variantas - jis degtukas, aš lyg ir ramesnė iš pirmo žvilgsnio, bet tik savitvardos dėka...
aš labiau moku į aštresnes situacijas filosofiškiau pažiūrėti.
Jau kad neliūdna, tai faktas, tik nesu tikra ar mes tokie pačiuožę išgyvensim iki žilos garbingos senatvės...
kol kas viskas liux..
Atsakyti
musu pora taip pat tokia,mes kartu jau 4 metai thumbup.gif
kaip susipykstam tai abu degam ir ne vienas nenorim nusileist,bet dazniausiai tenka man,vandeniui tai padaryt doh.gif nezinau ar visi dvyniai,bet maniskis labai labai pavydus,gal cia dvyniu bruozas? g.gif
Atsakyti
Na, as pati dvynuke, o mano berniukas vandenis. Seip jau esu pavydi, tai gal ir galima teigti, kad tai dvyniu bruozas blush2.gif
O kalbant apie suderinamuma, tai as sunkiai sugyvenama - itariu nei vienas zenklas man netinka bigsmile.gif unsure.gif Bet savo vandeniuka myliu wub.gif


QUOTE(aistukke @ 2007 05 29, 12:15)
musu pora taip pat tokia,mes kartu jau 4 metai thumbup.gif
kaip susipykstam tai abu degam ir ne vienas nenorim nusileist,bet dazniausiai tenka man,vandeniui tai padaryt doh.gif  nezinau ar visi dvyniai,bet maniskis labai labai pavydus,gal cia dvyniu bruozas? g.gif

Atsakyti
as dvynys o vyras vandenis sutariame labai gerai jis mane nugesina lotuliukas.gif as irgi esu pavydi prisigalvoju nebutu dalyku blush2.gif
Atsakyti
As dvyniai jis vandenis...visko buna... kartu 7 metai,dar neapsivede ir be vaiku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uksis @ 2006 11 03, 10:24)
Esam pora kaip pora - abu vienodai "pačiuožę", turbūt todėl abu gerai sutariantys. 7 metus gyvenam kartu, be jokių didesnių kivirčų, nors esam labai skirtingų temperamentų.
Jį labiausiai erzina mano "užsiliepsnojimai", mane - jo ramumas. Bet, kad ir kaip būtų paradoksalu, jam labiausiai patinka, tos mano "išdaigos" ir kaip pats sako, su manim niekada neliūdna, nes nežinai, ką sekančią minutę iškrėsi, o man patinka, kad jis retkarčiais sugeba mane "nugesinti".



Pas mus lygiai taip pat thumbup.gif
Atsakyti
As vandene o jis dvynys pas mus kivircai visada kyla del mano kaltes,pati pradedu kabinetis,tai tas nepatinka tai anas biggrin.gif o jis ramaus budo o ir susitaikyti rodo iniciatyva jis. o del pavydumo tai pas vyra visiskai nera didziausia pavyduole as pati biggrin.gif
Atsakyti
mano vandenes romanas su dvyniu islaike tik dvi dienas...
pamate mane jis kavineje, i ji nekreipiau demesio...su savo draugu turiu problemu,todel kartais ateinu isgerti kavos ir apsiraminti...
po keliu dienu pazistama paprase parvezti ja su draugais is sodo, nuvaziavus jos paimti ten vel sutikai dvyniuka, kuris pasake,kad jam laaaabai patikau, yra laisvas ir iesko drauges...atsakiau, jog esu nelaisva...
po keliu savaiciu dvyniukas mane vel uzkalbino kavineje prisedes prie staliuko...vel atsakiau, kad esu tikrai uzimta...bet valandele pakalbejome, susipazinome, pasirodo jis net gyvena pries mano nama ir jo langus as kiekviena ryta matau pries save...patiko jis man...
po menesio susipykau su draugu...lyg ir issikyreme...man parupo dvyniukas...sutikusi jo drauga, perdaviau jam linkejimus, lyg tarp kitko daviau tel.nr....praejo kelios savaites ir tyla...
susitaikiau su draugu...po savaites, nakti, skambutis i duris...atidarau - dvyniukas...gerai,jog maniskis buvo isvykes...mano pirmi zodziai buvo...kur taip ilgai buvai...susinervinau...mintyse galvoju,jog paskubejau susitaikyti su draugu...
ta vakara ir kita diena buvo grazios kalbos, kaip as jam patinku t.t.
...na nepasirasiau as jam-lovoje...paprasiau duoti man kelias savaites laiko pazinti ji,apsispresti ir viska paaiskinti savo draugui...sazine neleido pradeti draugyste su kitu ir taip staiga tik zinute mesti savaji...
ir ka jus manot...dvyniukas jau kita karta sutikes mane kieme suko akis i sali, paprasius man paskambinti, teisinosi ,jog yra pavarges, o po savaites pamaciau ji su kita...gerai,jog nepaskubejau viska pranesti savajam...
taigi, dvyniai yra baisus dviveidziai, megsta graziai meluoti, pazadukai,neistikimi net patys sau...taip rasau ne is pykcio jam, o pasidomejusi dvyniu horoskopu...
Atsakyti