Įkraunama...
Įkraunama...

Banga Kulikauskaitė.

QUOTE(RitaRazi @ 2012 03 11, 14:16)
Dabar gyd. Banga dirba ir Vilniuje, kuo esu labai patenkinta  smile.gif , nebereikia i Kauna del nestumo prieziuros vaziuoti. O vat del gimdymo - tai tikriausiai vis tiek i Kauna teks traukti...  smile.gif


O kur ji dirba? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2012 03 11, 13:18)
O kur ji dirba?  bigsmile.gif


Kiek man žinoma, klinikoje "Sveika pradžia" http://www.sveikapra...seimos_klinika/
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2012 03 11, 14:18)
O kur ji dirba?  bigsmile.gif



Klinikoje "Sveika pradzia", priima pacientes treciadieniais, as pati pas ja lankausi del nestumo prieziuros smile.gif
Atsakyti
apie gyd. Banga tegaliu kalbeti tik gerai, su dekingumu ir silciausiais zodziais. gimdziau pas ja, tiksliau turbut reiktu sakyti-su ja- visus savo tris vaikiukus, kiekvienas gimdymas buvo pakankamai ilgas ir visi kitokie. man kas labai svarbu-tai kad ji kaip moteris pazysta atejusia pas ja gimdyve, nujaucia jos emocine psichologine busena ir atitinkamai geba taip suvaldyti gimdanciaja, kad nelieka jai nei nepasitikejimo, nei baimes, nei neaiskumo, nei nerimo. ji nesikisa , neikyri , nelenda, netrukdo, o kai jau buna metas gimdyti, isgimdyti, padrasina ir padeda, kaip profesionali ir svelni gydytoja.
o del tarimosi-turite ateiti, susipazinti,apziureti,kas labai svarbu- issakyti gydytojai visus savo isivaizdavimus, kaip noretumete gimdyti-ar su cezariu, ar pati, ar su epiduru, ar be, baisu jums ar ne...ir sito pokalbio metu turite pajusti, suvokti, ar priimtina jums gydytojo pozicija gimdymo klausimais....ir jei jums priimtina tai, ka isgirdote ir pajautete, kitas klausimas turetu buti-ar galeciau gimdyti pas jus? bet jokiu budu nesitarkite po pirmo apsilankymo-vien del to kad sklando tokios fantazijos apie gydytoja.... mirksiukas.gif nors pirma karta gimdancioms butinai rekomenduocau gyd Banga
Atsakyti


 i 
Prašau nerašyti temoje tokių žinučių "Noriu informacijos, parašykite man į AŽ", "parašykite ir man AŽ" ir pan.

Ši tema yra skirta viešoms diskusijoms. Jeigu norite, kad vienas ar kitas narys atsiųstų dominančią informaciją asmenine žinute, tai prašau rašyti tokį prašymą ne temoje, o asmeniškai tam nariui.

Temą šiukšlinančios žinutės buvo pašalintos.

Moderatorė Vaivos juosta.

Atsakyti
Gydytoja Banga dar dirba kur nors apskritai?
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2012 08 26, 19:25)
Gydytoja Banga dar dirba kur nors apskritai?


dirba ir Krikščioniškuose gimdymo namuose ir Baršausko g. esančioj Saulės šeimos klinikoj ir Vilniuj kažkur.
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2012 08 26, 19:45)
dirba ir Krikščioniškuose gimdymo namuose ir Baršausko g. esančioj Saulės šeimos klinikoj ir Vilniuj kažkur.



o Vilniuje - klinikoje Sveika pradzia mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai jos licenzija nei atimta, nei sustabdyta?
Atsakyti
na saules klinikoje pas ja negalima rasytis iki spalio men
del ko nezinau., bet ar ir spali bus galima sake registratura nezino
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2012 08 27, 13:35)
Tai jos licenzija nei atimta, nei sustabdyta?

O kodėl turėtų taip būti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2012 08 27, 13:35)
Tai jos licenzija nei atimta, nei sustabdyta?


gal galima plačiau. g.gif
QUOTE(Ledi @ 2012 08 27, 13:41)
na saules klinikoje pas ja negalima rasytis iki spalio men
del ko nezinau., bet ar ir spali bus galima sake registratura nezino

kiek žinau ji atostogaut turi iki rugsėjo pradžios. Ir sakė apsilankyt pas ją Krikščioniskuose, nes dirbs.
Atsakyti