Įkraunama...
Įkraunama...

Banga Kulikauskaitė.

QUOTE(jurslan @ 2011 05 19, 15:19)
O gimdyti ji leidžia neatsigulus? Ar visgi paguldo kai užeina stangos??

jeigu nenoresi gulti tai ir neguldys mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek man žinom, ši gydytoja natūralistė ir CP nelabai tariasi... Gal kas pasikeitė unsure.gif
Aš gimdžiau pas ją prieš metus. Labai gaila, kad galiausiai viskas baigėsi cezariu, nes ji nuostabus žmogutis - rami, šilta, švelni...
Dėl to, kai kurių dalykų nutylėjimo- dabar jau suprantu, kodėl kartais šį tą nutyli. Juk būdamos nestuke.gif į viską reaguojame perdėtai jautriai. Todėl, šiandien esu jai dėkinga, jog manęs "nenervavo" dėl kai kurių dalykų, pvz. dukrytės svorio (gimė 2890gr., pernešiota 4 d.), vis sakydavo "normalus" biggrin.gif Ir išties, nors ir gimė tokia mažutė, dabar yra vidutinė tarp savo bendraamžių. Tai koks gi tikslas būtų buvęs nervuotis tada? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jurslan @ 2011 05 19, 15:19)
O gimdyti ji leidžia neatsigulus? Ar visgi paguldo kai užeina stangos??


pirmas kartas: norėjau gimdyt ant spec. kėdutės tupint, bet per stangas pasiūlė gulėt, sutikau, pagimdžiau sklandžiai, bet maniau, jog reikėjo Bangos neklausyt, nes gulint laaaaabai skaudėjo.
antras kartas: atsisakiau bet kokia kaina gulėti, nes įsivaizdavau, kad mažiau skaudės, bet vėliau pasigailėjau, nes ir ant kėdutės išstumt buvo nė kiek nelengviau, net sakyčiau, antro gimdymo stangos buvo daug baisesnės.
IŠVADA: trečią kartą arba klausysiu Bangos, arba išvis nesitarsiu, nes jau turiu patirties

dėl pinigėlių orientavausi pagal kainininką KKGN, dar pridėjau už vizitus pas Bangą, kai ėjau dėl tarimosi, sutrukdžiau nesykį dar ir prieš gimdymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teplė: 27 rugsėjo 2011 - 15:19
Pritariu drinks_cheers.gif ,ši gyd tikrai labai faina-maloni,švelni,visada atsižvelgia į pacientės nuomonę.Man teko pas ją gimdyt prieš 2mėn (tariausi) trečią vaikelį,viskas patiko,kas liečia gydytoją ir jos darbą,neturiu jokių priekaištų,tik mano gimdymas nebuvo sklandus unsure.gif .Po 6val sąrėmių(per juos gyd leido ir vonia pasinaudot,kas man labai padėjo iškęst sąrėmius) esant pilnam atsidarymui paaiškėjo,kad vaikelis neteisingai pasukęs galvytę.Atsikankinau kaip turi būt,nes sąrėmiai buvo ištisiniai aukščiausio stiprumo,o vaikelis nei iš vietos ir taip 2,5-3val doh.gif .Gyd jau perspėjo,kad gali tekt cezarį daryt.Bet paskui kažkaip jai pavyko vaikelį pasukt rankomis thumbup.gif ir pagimdžiau pati.Irgi labai norėjau gimdyt ant tos spec kėdutės vertikaliai(praktiškai dėl to ir važiavau pas šią gyd ir dar dėl to,kad ji natūralistė),bet iš to nieko neišėjo,nes taip man buvo dar blogiau,vaikelis tik dar labiau pakildavo aukštyn doh.gif .Tad vis tik teko gimdyt tradiciškai,ant stalo,bet man visai gerai sekėsi,išstūmiau per 4 sąrėmius.Šiek tiek plyšau per seną randą,bet dabar galiu pasakyt,kad ir susiuvo puikiai,nes nieko nesijaučia thumbup.gif .
Atsakyti
Nuostabi gydytoja thumbup.gif Labai maloni, šilta, profesionali. Gimdžiau pas ją prieš 1,5 sav. Buvo suplanuota skatinti gimdymą. Užėjus rimtiems sąrėmiams prašiau epidūro - paaiškino visas naudas ir žalas jo, bei klausdavo ar taip jau negaliu kęsti, drąsino. Atsakydavau, kad galiu ir taip ir pagimdžiau be nuskausminimo, dėl ko dabar labai džiaugiuosi. Į pabaigą kaklelis sunkiau atsidarinėjo, tai plėtė rankomis, kad tik greičiau ir trumpiau kankintis, nes dar ir galvytė lėliuko buvo netinkamoj padėtį. Užėjus stipriems sąrėmiams pati masažavo nugarą, kvėpuodavo garsiai kartu. Pagimdžiau per 8 val. nors pradžioj jokios veiklos nebuvo. Tik jos sprendimo dėka(neleido akušerei kirpti)šiandien galiu normaliai sėdėti, tik įtrūkau, bet neplyšau. Tiesiog gavau nuostabią priežiūrą wub.gif be jokių pakištukų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ykute: 17 spalio 2011 - 10:24
QUOTE(lili* @ 2011 10 19, 19:44)
Tai pusantrų metų pūliuoja blink.gif  ir jūs niekur nesikreipiat pagalbos ?  unsure.gif Jūs drąsi tuomet  biggrin.gif

kai itrauke siulus pradejo puliuot. tris menesiu vaiksciojau i krikscioniskus man ten vale,vale vale ir vistiek nepraejo. tada nuvaziavau i motina ir vaikas kazkuo patepe tai sekancia diena siulu likuciai pradejo lyst, tai lygtai sutvarke. bet dabar rando vietoj yra toks ,nu pavadinsiu ji dideliu spuogu ir jis niekaip nedingsta,kaip votis kokia pritvinksta sprogsta isbega kraujas ir poto vel tas pats, buvau pas savo ginekologe sake lyg viskas tvarkoj,tai kzn, eisiu vel.
zodziu trumpai paziurejo atmestinai i savo i darba, ir beto per visa ta laika kai vaiksciojau valytis zaizda ,per visa ta laika sugebjo tik viena kart pati apziuret, o kitus kartus kas papuole . krc minusas siai gydytojai, daugiau gyvenime ten negimdysiu ir nerekomenduosiu nei vienai. ir dar randas liko kreivas kazkos gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(sonca1 @ 2011 11 29, 14:11)
ir man nesitiki,kad Banga galejo sitaip padaryti,gal ta mamyte tiesiog ne jos paciente,kad pati neapziurinejo,gal tiesiog apziuredavo ta diena dirbancios(budincios)gines,o ir ne savo pacientes ji puikiai priziuri,kiek zinau tai DAKTARE IS DIDZIOSIOS RAIDES,ir as jai labai dekinga 4u.gif

o man tikisi. doh.gif deja, bet ir aš likau labai nepatenkinta šia gydytoja. girdėjau apie ją atsiliepimus gerus, tačiau kai pačiai teko pas ją gimdyti l l nusivyliau. atėjus lemiamam gimdymo momentui gydytoja tiesiog dingo be žinios. g.gif ir pasirodė maždaug po valandos kai leliukas jau gulėjo ant mano pilvo. g.gif paskui akušerė man prasitarė kad gydytoją tiesiog išvažiavo . jos budėjimas, ji turėjo priimti gimdymą, bet matomai asmeninių reikalų poniai atsirado..žodžiu darbo metu ji dingo. vat kaip būna. dėkoju dievui kad man ir leliukui viskas baigėsi laimingai..nes net bijau ir pagalvoti kaip galėjo baigtis...
nusivyliau labai šia gydytoja. doh.gif doh.gif doh.gif
tai čia gydytoja iš DIDŽIOSIOS RAIDĖS?atsiprašau, gimdyvę palikti ant kėdės stenančią su klaikias skausmais(čia jos metodas, kad greičiau leliukas išlįstų) ir dingti....ant tos kėdės aš išbuvau manau ilgiau nei pusvalandį, kol akušėrė susigriebė paguldyti ant gimdymo stalo nes leliukas jau gimsta.o gydytoja iš didžiosiso raidės neaišku nei ką daro nei kur randasi. doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrinea1: 29 lapkričio 2011 - 14:36
QUOTE(estetė @ 2011 11 29, 18:55)
O Jūs buvote su ja susitarusi? Ar lankėtės pas ją?
Nes aš pagimdžiau pas šią gydytoją du vaikus. Nuo pirmųjų vizitų abu kartus ji mane prižiūrėjo ir jokių nesusipratimų nėra buvę.
Labai gaila, kad šitaip nutiko, gydytoja būtinai turi būti, akušerė tik padėjėja.

ne aš nesilankiau, atvažiavau gimdyti į krikščioniškus gimdymo namus.tą dieną dirbo Banga .
bet čia juk nesvarbu ar aš lankiausi ar ne...nors iš kitos pusės reikėjo turbūt pinigų gerai pakišti, kad gydytoja teiktųsi dalyvauti gimstant kūdikiui.o kad jos darbo diena buvo, tai juk nesvarbu..gimdyvė lai gimdo, o gydytoja matomai tvarkė asmeninius reikalus. doh.gif
tikrai nusivylau ir nepatarčiau pas ją gimdyti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrinea1 @ 2011 12 02, 14:25)
oi mamytės, mamytės. ne viskas kas auksu žiba- yra auksas. ir dar niekada nebūkite 100procentu garantuota dėl kito žmogaus. doh.gif na nebent Banga -geriausia draugė jūsų kad ginate, bet ir draugėmis kaip rodo gyvenimas nereikia pasitikėti. doh.gif
o jei apie mano gimdymą kalbant, gydytoja tikrai nebuvo pas kitas pacientes. po gimdymo praėjus parai, pas mane atėjo akušerė ir mes labai gražei pasikalbėjome. ji man pasakė, kad gydytoja blogai pasielgė.ir gerai kad man ir leliukui viskas gerai baigėsi . net pati akušerė pasakė, kad dėl gydytojos kaltės aš sedėjau palikta ant tos kėdutės , daug plyšau, žiauriai nukraujavau.akušerė palingavo galvą.
dabar dėl aplinkybių- jūs man pasakykite jūs darbo metu išeinate iš darbo ir tvarkotes savo skubius reikalus, nes verčia aplinkybės?????// o čia plius darbas ne koks valytojos, kad meti šluotą ir gali sugrįšti.(bet abejoju kad ir jos gali išeiti iš darbo) čia juk moteris gimdo. o pasakykite jei būtų komplikacijos, ar kas leliukui blogai, ar dar kažkas blogai??????jei jūs patektumėte taip gimdyti, manau kitaip kalbėtumėte.
Papildyta:

aš irgi gražių atsiliepimų apie ją buvau girdėjusi, bet pasiskaičiusi radau kad ir kitos moterys buvo ja nusivylusios. g.gif
kai atvažiavau gimdyti, kaip tik papuoliau ant jos pamainos, netgi iš pradžių apsidžiaugiau, kad čia visų išgirta gydytoja man papuolė. bet gerai sakoma- neperlipęs griovio nesakyk op. mirksiukas.gif
dar po gimdymo, kai leliukas jau gulėjo ant mano krūtinės, gydytoja tik po geros valandos pasirodė.įėjo į gimdyklą, net nesugebėjo pasveikinti susilaukus vaikelio.ir manau priežastis kad prieš gimdymą aš jai pinigėlių nepakišau. mes kažkaip su vyru galvojome atsilyginti po gimdymo.aišku atsilyginti nebuvo už ką doh.gif  doh.gif
aš džiaugiuosi kad viskas praėjo gerai, kad auginu vaikelį sveiką, ir nei kaltinu nei smerkiu tos gydytojos-tačiau jei būtų kas blogai buvę, aš būčiau netylėjusi.o dabar tiek to..tik parašiau savo istoriją. ir kad kitos žinotų ir jau taip aklai nepasitikėtų, kad čia gydytoja iš DIDŽIOSIOS RAIDĖS.

as pas ja lankaiusi visa nestuma daug nesklandumu buvo su nestumu,bet ji puikiai priziurejo ir tikrai ne uz pinigus,pinigu ji niekada neim a kol neatlieka darbo,o ir paskui nesmagiai jauciasi jei ir paima,matosi is zmogaus veido,as jai kelis kartus norejau atsidekoti uz gera prieziura,bet ji nepaime nei lito.o ji man ne drauge as tik eiline paciente,su probleminiu nestumu buvau,gimdyti kai nuvaziavau ji dirbo stacionare,bet atejo pati ir paklause ar noriu su ja gimdyti,nors is anksciau su ja nesitariau,tai nereiskia kad salia manes visada ir buvo,apziurinejo pacientes dienos stacionare,bet turedama laisvesne minute atlekdavo mane paziureti,gimdymas buvo komplikuotas leliuko toniukai krito,buvo labai aukstai,neisistatinejo,bet tik jos deka pavyko cezario isvengti ir net neplysau,nors petukai uzstrige buvo,vienu zodziu gimdymas siaubingas,palyginus su pirmu,galvojau kad pirmas buvo sunkus,bet pasirodo antra karta buvo ziauru ir laime kad pas BANGA gimdziau,leliukas gime priduses,bet laime viskas gerai,ji dare kad man ir leliui viskas butu gerai,as labai nenorejau cezario ir jos pagalba pati pagimdziau,kaip pagimdziau ji mane pasveikino ,net i kakta pabuciavo,matesi kaip ji dziaugesi kartu su manimi,kad mums pavyko,o atsidekojau tik isvaziuodama,sunkiai idaviau,o ateidavo kiekviena diena musu pasiziureti,Tad jei jos nebuvo per jusu gimdyma,tai nereiskia kad ji neatsakinga,gal turejo ekstra iskvietima ar dar ka,nemanau kad paliko del nieku,o plysimai daugeliui buna daktare mazai cia ka gali padaryti del to,kad plysote ir daug kraujavote,toks jau tas gimdymas.
Atsakyti
As per abu nestumus lankiausi nuo pat pradziu pas sia gydytoja (kadangi ji dirba medicinos centre, kuriame esu prisirasiusi) ir nieko labai gero pasakyti negaleciau... Pirmasis nestumas buvo sklandus, tad jokiu didesniu nusivylimu neturejau. O va su antruoju jau buvo sudetingiau ir beveik galeciau sakyti, kad gydytoja per dideli pacienciu skaiciu nebegali deramai visu priziureti. Antraji nestuma priimdavo tik 1k/2men., kas mano galva yra per retai. Veliau, prasidejus bedoms, 3k. skambinau ir sakiau, kad kazkas negerai, kad jauciuosi blogai, bet kiekviena karta ji viska nurasydavo nestumui, vaikelio padeciai, artejanciam gimdymui ir t.t. doh.gif Apie rimtesnius tyrimus net nekalbu... Ir kai teko vaziuot i kliniku priimamaji, tada tegalejo pasakyti "vajei, kaip negerai"... Bet aciu uz tai, kad del visu sveikatos problemu paskutini menesi pragulejus klinikose, nebegalejau del rizikos niekur kitur gimdyti ir likau suzaveta kliniku personalo darbu smile.gif - ko negaleciau pasakyti apie KGN...
Atsakyti
Gimdziau pas Banga pries 11 men. Atsiliepimai kuo puikiausi, buvau del gimdymo susitarus, darbo dienai pasibaigus (ap. 14 val.) gydytoja perspejus isejo namo, bet pazadejo gimdymui prasidejus atvaziuoti, pazada tiesejo, po musu skambucio atvaziavo uuz 20 min. ir visa laika buvo salia, padejo, gloste, priziurejo. Sumokejom 400, nes tik tiek galejom, ryte gydytoja mus aplanke, ir maziukui padovanojo grazu medaliona su nuosirdziais zodzias. mirksiukas.gif Tikrai likau suzaveta Jos ramybe, nuosirdumu ir palaikimu. Jei gimdyciau trecia tai tik su Banga rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Infinity: 08 vasario 2012 - 17:18
Dabar gyd. Banga dirba ir Vilniuje, kuo esu labai patenkinta smile.gif , nebereikia i Kauna del nestumo prieziuros vaziuoti. O vat del gimdymo - tai tikriausiai vis tiek i Kauna teks traukti... smile.gif
Atsakyti