Įkraunama...
Įkraunama...

Banga Kulikauskaitė.

Kiek man teko susidurti, tai tikrai nuostabi gydytoja thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, as kaip tik pradejau lankytis pas Banga Kulikauskaite ir galiu pasakyti, kad tikrai nuostabus zmogus, turiu pazyztamu kurios gimde pas ja. Ir tik geri atsiliepimai.
Atsakyti
Sveikos, as taip pat lankausi pas sia gydytoja, man ji labai patinka, labai svelni ir maloni, tariausi del gimdymo, tai sake skambinti jau kai prireiks smile.gif ir dar taip nedrasiai uzsimine, kad jeigu jai bus ne darbo diena, gal siek tiek kompensuosim smile.gif tai as aisku zinoma planuoju sumoketi, bet man ji pasirode, kad ne kysiai ir pinigai svarbiausia, ir net nepasake jokios konkrecios sumos, kad tiek ir ne maziau.
ir siaip as kai su ja pakalbu, man tada ir gimdymas ne toks baisus atrodo, as ja labai pasitikiu, tikiuos nenusivilsiu smile.gif
Atsakyti
Labas visoms, norejau paklausti, ar imanoma sios gydytojos prasyti taikyti epidurini nuskausminima? Ar ji uzkietejusi "naturaliste"?
Atsakyti
QUOTE(Pellagija @ 2009 12 19, 21:01)
Labas visoms, norejau paklausti, ar imanoma sios gydytojos prasyti taikyti epidurini nuskausminima? Ar ji uzkietejusi "naturaliste"?

Tai žinoma, kad galima. Ji tikrai nebrūka savo"naturalumo" visoms. Daug pasakoja apie pliusus minusus ir palieka nuspręsti galutinai būsimajai mamytei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marko&Vitka Karnišauskai @ 2009 12 19, 20:11)
Tai žinoma, kad galima. Ji tikrai nebrūka savo"naturalumo" visoms. Daug pasakoja apie pliusus minusus ir palieka nuspręsti galutinai būsimajai mamytei smile.gif

drinks_cheers.gif tikrai tikrai nebruka savo "natūralistinių" pažiūrų ax.gif
Man ši gydytoja iš didžiosios raidės, gimdžiau pas ją prieš pora metelių ir vėl mintyse ėmė kirbėti noras antrą kartą tapti mmayte, tik pa sją važiuočiau vėl gimdyti thumbup.gif
Atsakyti
As prie spora metu gimdziau pas Banga, tariausi, ne snorejau gimdyti i vandeni. Pasiskambinau, kai man buvo 34 savaites. Pati esu is Marijampoles, tai tik telefonu pakalbejom ka skaip, ir liepe pasiskambinti kai prasides saremiai. Saremiai prasidejo 00:00 tai nakti ir skambinau, prisikeliau ja, ji labai maloniai pakalbejo, paklausinejo ir liep evaziuoti i Kauna. Kai nuvaziavau, jos dar nebuvo, bet kol supilde dokumentus ji ir atvaziavo. I vandeni gimdyti nesuspejau, nes jau 04:15 turejau savo kleckuti, bet ji kaip daktare man labai labai patiko, tokia svelni, maloni, palaikanti. Zinoma, didiji darba nudirbo akusere Minelgiene, aciu jai didelis, tikrai patiko tai kaip ji dirbo. Placenta neatsidalino, teko su narkoze ja krapstyti. Po visko vyras bendrai padave 400lt ir kiek supratau to pakako, nes viskas buvo gerai, esam viskuo patenkinti, vyrui dar 2 paras leido su manimi nakvoti dvidieteje palatoje uz aciu, nupirkom saldainiu deze ir kavos personalui, ir viskas...
Atsakyti
Nepaprastai gera gydytoja, nors lankausi dar neilgai, bet po bendravimo su ja jaučiuosi be galo rami...
Šiandien aš paklausiau gyd. Bangos kaip dėl gimdymo, tai pasakė tik tiek, kad jei atvažiuosiu pati, tuomet nekainuoja nieko, bet papulsi pas tą gydytoją, kuri tuo metu budės. O jei noriu savo gydytojos tai bus galima kalbėti prieš gimdymą.
Taip kad siūlau tiesiai šviesiai pasakyti jai, jog norite, kad ji būtų šalia kai gimdysite ir manau išgirsit konkrečią kainą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2010 02 19, 12:10)
Sveikos, as katik pamaciau savo teste dvi juosteles 4u.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Ir vis dbr galvoju pas kuria gydytoja eiti, pirma nestuma turejau pas gydytoja radaviciene 4u.gif  irgi labai gera gydytoja, taciau kazkaip mano sirdis linksta prie gydytojos bangos, ji man atliko cezari (prieslaikinis gimdymas, o mano gydytoja atostogavo ne lt)...tad labai noreciau daugiau info apie ja, ar registruotis pas ja reikia anksciau, ar nuvaziuoji ir priima, nes as tai ne is kauno g.gif



tavo pasirinkimas puikus. geresnes gydytojos uz gyd. Banga , turbut, nebuna. As jai pasiskambinau ir ji pasake, kada ateiti. Bet, kiek suprantu, KGN ji buna kasdien iki 13 val. Visas savo nesciasias priima is eiles "gyva eile", tai gali bandyti ir tiesiai i KGN vaziuoti
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2010 01 04, 00:21)
drinks_cheers.gif tikrai tikrai nebruka savo "natūralistinių" pažiūrų  ax.gif


paprieštaraučiau smile.gif Kai buvau atvažiavus planiniam cezriui iš vakaro, matavo tonus ir pro šalį gyd. Banga ėjo- pasiteiravo, kas ir kaip. Tada išdėstė savo nuomonę- kam to cezario, galima natūraliai gimdyti, nereikia eiti lengviausiu keliu ir t.t. Tai paskui pražliumbiau kokią valandą- juolab ne pati aš tą planinį cezarį rinkausi ir kam tokie kometarai- lyg aš žemesnės kategorijos būčiau.
Atsakyti
Mes su vyrų lankėme kursus pas ją VGN, na aš likau sužavėta ta šiluma... Gaila, kad ji tik Kaune...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 20 kovo 2010 - 09:42
QUOTE(ravesa @ 2010 03 11, 19:48)
paprieštaraučiau smile.gif Kai buvau atvažiavus planiniam cezriui iš vakaro, matavo tonus ir pro šalį gyd. Banga ėjo- pasiteiravo, kas ir kaip. Tada išdėstė savo nuomonę- kam to cezario, galima natūraliai gimdyti, nereikia eiti lengviausiu keliu ir t.t. Tai paskui pražliumbiau kokią valandą- juolab ne pati aš tą planinį cezarį rinkausi ir kam tokie kometarai- lyg aš žemesnės kategorijos būčiau.

Būtent ji gal tik išsakė savo nuomonę, o gimdyvės kaip žinia jautresnės, tai gal per skausmingai sureagavot 4u.gif
QUOTE(Doti @ 2010 03 17, 00:00)
Pritariu. Ne visoms gimdymo skausmai yra sakralinis jausmas, kaip kad mano gerb. Kulikauskaitė. Yra tekę girdėti kaip ji "auklėja" to nesuprantančias mamytes, tik kad ne ant gimdymo stalo yra ta vieta ir laikas tai daryti. Galų gale ir savo pažiūras galima įvairiai išsakyti - nebūtinai užgaunant būsimas mamas - sakant kad jos neatsakingos, nenori aukotis, lengvabūdės ir pan. Manau, kad visos gimdyvės turi teisę ir į nuskausminimą, ir į planinę cezario pjūvio operaciją, o profesionalus gydytojas neturi teisės laužti per prievartą, manipuliuoti gimdyvės jausmais. galų gale ir ta rizika laukti iki paskutinės sekundės kol kas nors įvyks natūraliai ne visada pasiteisina, todėl geras gydytojas mano manymu pirmiausia privalo labai gerai informuoti pacientą apie visas įmanomas galimybes ir pasekmes, o ne aktyviai siūlyti savo nuomonę. Kažkada jau rašiau, kad man asmeniškai nepatinka ši gydytoja, nors gal toms, kurios labai propaguoja natūralų gimdymą ir ieško būtent tokios gydytojos ji ir yra idealus variantas.

blink.gif va šitoj vietoj tai net drįstu tokią šypsenėlę uždėt blush2.gif ,nepykit, už mano nuomonę, net kelis kartus paskaičiau, ar tikrai taip suprantu , ką rašot, neesu sutikus nuoširdesnės, mielesnės ir visokiais geriausiais žodžiais galiu tik apie ją atsiliepti wub.gif
Gimdžiau pas ją, tariausi blush2.gif ne iš Kauno aš pati, likau tiek aš, tiek vyras sužavėti šia gydytoja, nieko ji nepamokslavo, per sąrėmius ir nugarą paglostė ir muzikos siūlė, kad gal būt mane tai labiau nuramintų, aš pati nenorėjau epidūro, jau ant gimdymo stalo, pajutau ,kad keistai klubo sąnarį "suka" pakėlė koją, pamasažavo, jokų pamokslų, jokių žeminimų,tik palaikymas, padrąsinimas, nuraminimas, pati pasiūlė suleisti nuskausminamų į raumenis, net ir ji eman padėjo rolleyes.gif tiesog gydytoja iš didžiosios raidės MAN 4u.gif
Gimdymo metu buvo ir anestezeologė, ji ne kartą klausė gal darom epidūrą, Banga nieko nepamokslavo, kad nedaryti, ji nesakė apskritai nieko, nes aš buvau nusiteikus gimdyti be jo smile.gif
Jei pastočiau ir laukčiausi antrą kartą, tik šią gydytoją vėl rinkčiausi, tik šį kartą nuo pat nėštumo norėčiau lankytis pas ją, nors ir atsumas ne mažas ax.gif

P.S. mano rekomenduotos dar dvi mamytės pas ją gimdė, pora konsultavosi, atsiliepimai tik patys geriausi wub.gif

Ko gero kiek vienam savo, todėl ir nelikau gimdyt savam mieste, nes man mano ginė buvo nemaloni, nekėlė saugumo, nusiraminimo jausmo

QUOTE(*Liepa18* @ 2010 03 20, 09:40)
Mes su vyrų lankėme kursus pas ją VGN, na aš likau sužavėta ta šiluma... Gaila, kad ji tik Kaune...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif labai tinkami žodžiai, mes irgi likom sužavėti šia gydytoja wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lili*: 20 kovo 2010 - 23:02