Įkraunama...
Įkraunama...

Banga Kulikauskaitė.

Man irgi pasiseke, kad susipazinau su sia gydytoja, ji pati nuostabiausia ir mieliausia, nepazystu jokios kitos medikes galincios taip puikiai suderinti profesionaluma su zmogiskumu bigsmile.gif
Svajojau gimdyti naturaliai, vandenyje, ir su jos pagalba taip ir buvo thumbup.gif Gimdymas nebuvo lengvas, bet naturalus, neskubinamas, neskatinamas, be chaoso, be pasaliniu zmoniu.. daugiausia laiko buvom tik mes dviese su vyru, o baigem keturiese, Banga ir dar akusere, tiesa, penkiese, nes pasauli isvydo mano stebuklas wub.gif
Dabar laukiuosi antro leliuko ir Banga buvo antras zmogus kuris apie tai suzinojo, nuo pat pradziu lankausi pas ja, ir tikiuosi pavyks gimdyti kartu ir si karta.. blush2.gif
Tiesa, ir mano sunelis gavo dovanele, ne medaliona - menulio akmeneli..
O mes atsidekojom - daug geliu ir pinigu, kuriu tikrai ji buvo visu 100% verta, kaip mano vyras pasake sudalyvaves gimdyme, kad cia toks sventas darbas, uz kuri negali buti tiesiog atlyginimo.. schmoll.gif
Atsakyti
nuostabi daktare, savo maziuka gimdziau pas ja. tokios prieziuros ir rupescio dar nebuvau maciusi (kiek buvau susidurusi su sios srities gyd.) niekada be reikalo negasdina, pataria. pritariu toms kurios sako kad ji veikia raminamai. biggrin.gif nestukei manyciau tas labai svarbu thumbup.gif
Atsakyti
jo..nebedirba..dirba Saules seimos klinikoje ir Krikscioniskuose GN...
Atsakyti
Negaliu neparašyti. Labai puiki gyditoja. Rupestingai prižiūrėjo visa nėštuma. Dėja pas ja gimdyti neteko, tad to pakomentuot negaliu. Bet šiaip ir po gimdymo mane prižiūri.
Atsakyti
Tikrai puiki gydytoja, visa nestuma pas ja lankaiusi, ir gimdziau pas ja...
labai nuosirdi ir rupestinga, siltesnio zmogaus niekada neteko sutikti...
Esu be galo jai dekinga uz tai, kad sekmingai isnesiojau ir galiu dziaugtis, sveiku, tipriu suneliu 4u.gif
Atsakyti
Sweikos,

as ir lankausi pas sia gydytoja ir galiu tik gerais zodziais pagirti ja .Is pradziu lankydavausi silainiu poliklinikoj tai ten su tokia ginekologiu prieziura , du kartus gulejau ligoninej. atsigulus i krikscioniskus patekau pas Banga ir veliau prisiregistravau pas ja . Man patiko tai , kai kai reikejo skirti man vaistus , tai skirdavus tokius kurie turedavo maziausios zalos, o silainiu poliklinikoje kai skyre vaistus tai anotacijoje buvo parasyta skirti tik tada kai vaistu nauda didesne uz zala kudikiui..nors pagal diagnoze tokiu vaistu nereikejo jie buvo per stiprus..

ir visas tas bendravimas skiriasi kaip diena nuo nakties , kai turi palyginti su kazkuo..
kai ziurejo echoskopu tai gydytoja Banga , net daugiau krykstavo negu mudu su vyru thumbup.gif

Atsakyti
jei gimdyti, tai tik pas Bangą thumbup.gif nuostabus žmogus.
Atsakyti
KGN apziura echoskopu kainuoja 30 LT (jei gerai pamenu). As pas Banga irgi pirma karta echoskopui atejau, o dabar jau ji priziuri visa mano nestuma. Man labai patiko tas variantas KGN, kad susimoki 150 lt, ir tave visa nestuma priziuri, visus reikiamus tyrimus padaro. Sake, kad yra ir mokamu tyrimu, bet bent jau man ju kolei kas iki siol neprireike ( nestuke.gif jau persirites i antra puse). Zodziu susimokejau ta 150 lt. (net uz pirmaji echoskopa 30 lt. neeme), periodiskai lankausi ir ramiai sau gyvenu. biggrin.gif
O Banga tikrai labai maloni gydytoja. I KGN as tik todel ir atejau, kad buvau pas ja lankiusis kai ji dirbo seimos klinikoje Corpus Sanum. Zodziu paskui gydytoja i KGN atbegau ax.gif
Vat tik dabar bandau nuspresti, tartis su gydytoja del gimdymo ar tiesiog vaziuoti ir bandyti laime pas ka papulsiu (sako visos gyd. KGN labai geros) doh.gif
Atsakyti
As irgi gimdziau pas Banga, esu be galo be krasto ja patenkinta, o mano vyras ja is vis i deives kelia pasakodamas apie musu gimdyma:)) pas ja vaziavome is Vilniaus, nes kaip juokauju vilniuj neradau tokio gyd biggrin.gif ax.gif
Ji tikrai yra dusios zmogus ne pinigai jai rupi(na bet kaip sako meile juk sotus nebusi)smile.gif) per gimdyma ji mane gloste buciavo masazavo, per saremius labai padejo poza issirinkti,o jos balsas tai kaip raminamieji veike ji sneka ir man net nebe taip skaudejo atrodo viskas tokia leta srovele teka ramu ramu...smile.gif)
gimdymo atsiminimai tikrai labai geri nors gimdymas nebuvo labai lengvas ir buvo pakankamai skausmingas(ji taip sake) bet prisimenu vis tiek tik gerai:)
ir po gimdymo kiekviena ryta ateidavo pviska labai aiskiai paaiskindavo nuramindavo, nes musiske ne is ramiuju buvo:) nu vienu zodziu gimdyciau n-kartu pas ja smile.gif
Atsakyti
O ji musu nestuma priziuri-dabar mums 10 savaiteliu-padare visus tyrimus, visi buvo idealus tai dabar sake tik gruodzio vidury pas ja i echo ateiti, bet man tai kazkaip keista pasirode-juk visas nestuke.gif bent karta i menesi apziuri, o cia lieku likimo valiai palikta 2 menesiams unsure.gif Kazkaip keista man sitas dalykas labai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2009 10 20, 08:24)
O ji musu nestuma priziuri-dabar mums 10 savaiteliu-padare visus tyrimus, visi buvo idealus tai dabar sake tik gruodzio vidury pas ja i echo ateiti, bet man tai kazkaip keista pasirode-juk visas  nestuke.gif  bent karta i menesi apziuri, o cia lieku likimo valiai palikta 2 menesiams unsure.gif  Kazkaip keista man sitas dalykas labai g.gif


o ka ji gali padaryti tam leliukui? biggrin.gif ka tikites gauti ateidama po menesio? pamatuos spaudima, paklaus kaip jauciates ir sakys ateikit po menesio mirksiukas.gif jeigu iskils kokiu neaiskumu ar negalavimu tai skambinat jai ir susitariat del susitikimo, o jeigu viskas gerati tai ko ten mindzioti takus? mirksiukas.gif nusiraminkit ir aukti sveiki mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Man pasiseke, kad kai as gimdziau, si gydytoja buvo budinti ir priiminejo visus gimdymus thumbup.gif
Tikrai puiki gydytoja thumbup.gif I viska taip ramiai reaguoja ir nuteikia taip raminanciai wub.gif
Atsakyti