Įkraunama...
Įkraunama...

Banga Kulikauskaitė.

QUOTE(ingalein @ 2008 04 28, 19:04)
Prasom placiau pakomentuoti apie gimdyma vandenyje  bigsmile.gif O ant to stalo ropstis tai nenoriu  blush2.gif Visada galvojau gimdyti "keturiomis", ziuresim kaip pavyks  biggrin.gif


as norejau gimdymo vandeny.. bet taip nutiko, kad kai turejau gimdyti, kita mamyte tupejo vonioj saremius malsino.. teko ant stalo lipti..
o paskutiniai atsiliepimai apie Banga tikrai nekokie.. unsure.gif drauge geriausia tik ka gimde.. tik pinigus susirinko ir dingo.. epiduro liepe neduoti tol, kol vaiko sirdele nepradejo stoti.. tik tada pusiau nuskausminima dave.. unsure.gif drauge tikrai nuosirdziai pasakojo.. as vos pati neapsiverkiau, kaip su ja ten elgesi..
jau nemazai mamyciu renkasi KGN.. o gimdyklos tera 2.. tad suprantama, jau nebespeja visu apsokineti.. kazkaip visgi turetu derinti kiekybe su kokybe.. nes mamytes vel issibegios kitur gimdyti verysad.gif
as pati gimdziau pries metus.. as labai patenkinta buvau.. isskyrus tai, kad labai norejau gimdyti vandeny.. bet pagimdziau sklandziai ir taip, tad viskas taip ir liko..
Atsakyti
QUOTE(ingalein @ 2008 04 29, 15:11)
Ir del vienos nuomones tikrai neimsiu galvoti kitaip.


mano pasisakymas nera antiagitacija pries sia gydytoja ar siuos GN.. blush2.gif as jau anksciau cia rasiau, kad man cia viskas buvo SUPER wub.gif ir be galo dziaugiausi, kad pasirinkau butent gyd.Banga wub.gif ir vyrius labai dekingas jai.. wub.gif gal del mano pozityvaus poziurio ir buvo lengviau, galbut gimdymas tiesiog lengvas...
tai, kad drauge mano kitaip, tai jos asmenine nuomone.. as ja ir perteikiau... tik tiek.. rolleyes.gif ir pilnai sutinku, kad galejo nesutapti biolaukai cool.gif man tiesiog nesmagu del to, kad as rekomendavau, o jai nebuvo viskas taip grazu, kaip tikejosi.. jautriai sureagavau i ta fakta blush2.gif bet greit praeis ir vel viskas bus ok wub.gif
Atsakyti
Neseniai gimdėm su gydytoja Banga KKGN antrąjį sūnaitėlį Pirmasis irgi išvydo pasaulį su jos lengvų rankų pagalba. Esame labai dėkingi gydytojai Bangai už jos nuoširdumą, neskubėjimą, įsiklausymą į gimdyvės norus ir ateinančio vaikelio poreikius. Jei gimdyčiau trečiąjį vaikelį, tik su Bangos pagalba.
Atsakyti
As irgi tariausi su kita gydytoja, bet kadangi gimdymas buvo komplikuotas, ji dar pasikviete Banga K. i pagalba smile.gif Man labai padejo jos svelnumas, ramumas, siluma tuo metu wub.gif thumbup.gif
Ir akusere Gabija svelnus ir malonus zmogus smile.gif
Aciu joms labai 4u.gif
Atsakyti
del mokesciu, tai yra dalis tiesos. As neseniai pradejau vaikscioti i GN pas gyd.Banga. Tai visgi startinis nesciosios prieziuros mokestis buvo - 150Lt. Tik nelabai supratau uz ka. Kiek ejau veliau - nemokejau. Taciau kadangi jau esu ipratusi moketi beveik visiems gydytojams, tai kazkaip jauciuosi skolinga, kai paskutini kart nieko nemokejau. Dabar net nezinau ar sekanti karta bandyt duoti tiesiai gydytojai ar nest kokia dovanele?
Atsakyti
sveikos, 06-04 siuose gimdymo namuose padedant Nuostabiosioms Bangai ir Gabijai pasauly isvydo mano coliuke.Esu joms be galo dekinga
Kita leliuka gimdysi tik cia ir priziurint sioms super moterims
Atsakyti
Sveikutes,
As ir labai dziaugiuosi, kad mano gydytoja Banga!!! Antra taip pat tik pas Ja gimdysiu!!!
Atsakyti
Pagimdžiau su Banga. Nesigailiu thumbup.gif
Atsakyti
as pas sia gydytoja gimdziau suneli. tikrai gera ir maloni daktaryte thumbup.gif
Atsakyti
As gimdziau taip pat pas Banga,nu nzn nereali gyd.labai patiko.Ja susiradau per savo mama-ji pas ja gimde pries 8metus mano sese,nuo tada as ja dar prisiminiau ir tik pas ja nebijojau gimdyti biggrin.gif Jau nuo seses gimimo pamenu kad ji visiems kudikiukams padovanoja po maza dovanele,padovanojo ir mums-pakabuka wub.gif mano gimdymas buvo gal sunkus,bet buvo salia vyras ir ji-viskas baigesi puikiai thumbup.gif
Atsakyti
Pas šią gydytoją lankiausi prieš pat gimdymą, nes jau ėjo 41savaitė, o vaikutis niekaip neskubėjo ateiti į ši pasaulį. Dėl to susitariau dėl apžiūros pas šia gydytoją (ar viskas gerai vaikučiui? Kodėl neprasideda gimdymas ir t.t.). pirma apžiūra vyko apie valandą. Labai bijojau gimdymo nes žinojau kas tai yra ir kokie skausmai užeina per sąrėmius. gyd. Banga pats šilčiausias žmogus, kokį gyvenime esu kada nors sutikusi. Nuostabi gidytoja. Labai džiaugiuosi, kad ši gydytoja sutiko priimti mūsų mažiuką. Nors gimdymas buvo paliginus greitas, ji visąlaik su manimi ir vyru buvo kartu, kalbėjomės, ji sakė vyrui, kaip masažuoti man nugarą ir pati mane masažuodavo, kad per sąrėmius būtų lengviau, vis klausinėjo kaip aš jaučiuosi - buvau apgaubta nuoširdžiu rūpesčiu ir supratimu.
PATS DIDŽIAUSIAS AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos.
mes savo princesytę gimdėm spalio pirmą būten pas Bangą. neįsivaizduoju, kad kitas žmogus būtų dalyvavęs gimdyme. tik prie tokio žmogaus sutikčiau gimdyti .
gal todėl ir gimdymas vyko lengvai, nors ne visada girdėjau kas man jau sakoma. bet dar ir pajuokauti per stipriausius sąrėmius sugebėdavom.
ir po gimdymo vis užeidavo pasižiūrėt kaip laikomės, nors kaip sužinojau budėjo visai kita gydytoja.
manau sutapo pats požiūris į gimdymą mano ir gydytojos todėl ir ji taip prie širdies liko


Atsakyti