Įkraunama...
Įkraunama...

Banga Kulikauskaitė.

QUOTE(raskae @ 2013 04 11, 09:41)
bet tada idomu kodel KKGN nedirba dar ji g.gif

kam idomu tai Banga jau dirba KKGN vakar pati ten buvau nuvaziavusi tonusiuku paklausyti tai kaip tik pakliuvau pas B.Kulikauskaite
Atsakyti
QUOTE(tiopte @ 2013 07 19, 13:47)
kam idomu tai Banga jau dirba KKGN vakar pati ten buvau nuvaziavusi tonusiuku paklausyti tai kaip tik pakliuvau pas B.Kulikauskaite


Ji jau kelis mėn. dirba, bet (bent jau kai kalbėjau prieš mėnesį) tik ketvirtadieniais smile.gif
Atsakyti
Mane labai domintų asmeniškai susisiekti su kuo nors, kam gyd. Banga yra dariusi planinį cezarį. 4u.gif
Atsakyti
Gal žinote, kokiomis dienomis dabar dirba Banga Krikščioniškuose GN? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamisėda @ 2013 08 27, 20:52)
Gal žinote, kokiomis dienomis dabar dirba Banga Krikščioniškuose GN?  4u.gif

Atsitiktinai papuoliau pas gyd.Banga,antrad. buvau kriksc.darysti echo,ziuri ateina gyd. bigsmile.gif taip norejau su ja susitikti,truputi pakalbejom apie mano norus pas ja gimdyti,nieko nesake kad ne,sake dar anksti,ateikite kai dekrete busit,pasnekesim issamiau, thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Totoria 123 @ 2013 10 18, 12:54)
Atsitiktinai papuoliau pas gyd.Banga,antrad. buvau kriksc.darysti echo,ziuri ateina gyd. bigsmile.gif taip norejau su ja susitikti,truputi pakalbejom apie mano norus pas ja gimdyti,nieko nesake kad ne,sake dar anksti,ateikite kai dekrete busit,pasnekesim issamiau, thumbup.gif

mielos mamytes,gal galetumet parasyti gyd.Bangos telef.i az,kiek skambinaus i Gn nesako kokiom dienom ji dirba daba,liepia skambintis asmeniskai=(padekit kas zinot
Atsakyti
QUOTE(Totoria 123 @ 2014 02 04, 09:16)
mielos mamytes,gal galetumet parasyti gyd.Bangos telef.i az,kiek skambinaus i Gn nesako kokiom dienom ji dirba daba,liepia skambintis asmeniskai=(padekit kas zinot


na kad su sveikata jai labai prastai. verysad.gif Privačioj klinikoj išvis nebedirba jau vėl.
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2014 02 04, 10:22)
na kad su sveikata jai labai prastai.  verysad.gif Privačioj klinikoj išvis nebedirba jau vėl.

verysad.gif taip ir neaisku kada gris dirbti,registratore Saules seimos centre tik pasake,kad ilgam biuletenis.Netrukdykite gydytojos,jai dabar paciai savo sveikata reikia rupintis...
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2014 02 04, 11:20)
verysad.gif taip ir neaisku kada gris dirbti,registratore Saules seimos centre tik pasake,kad ilgam biuletenis.Netrukdykite gydytojos,jai dabar paciai savo sveikata reikia rupintis...

pati esu medike uztai ir nesiverziu naglai.Bet negi sunku pasakyti registratorei kad gyd.daba nedirba,gi visi zmones esam suprasiu.O cia liepia skanbintis asmeniskai,pasakiau kad nenoriu gyd.trukdyti,o noriu pasidaryti echo jos darbo metu nes turiu siuntima,bet buvo numestas ragelis,taip ir likau ....Bet siaip aciu uz info,sveikatos gyd.rinksiuos kitus gn.
Atsakyti
QUOTE(Totoria 123 @ 2014 02 04, 12:47)
pati esu medike uztai ir nesiverziu naglai.Bet negi sunku pasakyti registratorei kad gyd.daba nedirba,gi visi zmones esam suprasiu.O cia liepia skanbintis asmeniskai,pasakiau kad nenoriu gyd.trukdyti,o noriu pasidaryti echo jos darbo metu nes turiu siuntima,bet buvo numestas ragelis,taip ir likau ....Bet siaip aciu uz info,sveikatos gyd.rinksiuos kitus gn.


daug ten gerų gyd dirba, nebūtina rinktis kitų gn. mirksiukas.gif O pasakė taip tikriausiai todėl, kad norėjot būtent pas ją (ir kažkodėl kitos gana pyksta, gal iš pavydo biggrin.gif ). Aš lankiausi iki gimdymo pas Bangą, paskui taip išėjo, kad sveikata jai suprastėjo ir teko gimdyt ne pas ją.
Atsakyti
QUOTE(Totoria 123 @ 2014 02 04, 13:47)
pati esu medike uztai ir nesiverziu naglai.Bet negi sunku pasakyti registratorei kad gyd.daba nedirba,gi visi zmones esam suprasiu.O cia liepia skanbintis asmeniskai,pasakiau kad nenoriu gyd.trukdyti,o noriu pasidaryti echo jos darbo metu nes turiu siuntima,bet buvo numestas ragelis,taip ir likau ....Bet siaip aciu uz info,sveikatos gyd.rinksiuos kitus gn.

4u.gif visokiu zmoniu pasitaiko, is Saules seimos klinikos man pati registratore paskambino ir pranese,kad gydytoja ilgam biuletenyje ir uzrase pas kita gine.o toki nemandagu registratores elgesi ,su kuriuo susidurete,net gi is apskusti butu gerai.negaliu pakest,kai aptarnaujantis personalas nemandagiai bendraujha su klientais doh.gif
Atsakyti
O kuri gine Saules seimos centre geriausia be Bangos? Laukiuosi ir man tai aktualu. Reikia tokios pacios siltos, kaip ji.
Atsakyti