Įkraunama...
Įkraunama...

Banga Kulikauskaitė.

doh.gif

žinot, draugės mama ginė, tai prisiklausius aš pasakojimų, kaip iš SM nežinia kas skambinėja ir iš Airijų dėl vaiko slogos, ir sekmadienio vakarais, ir po naktinių budėjimų.

sėdžiu KKGN eilėj prie echoskopo ir girdžiu, kaip viena iš ginių pasakoja kolegėm, kaip visą naktį nemiegojo, kai kažkokia gimdyvė rašinėjo SMS, kad vandenys nubėgo, kad sąrėmiai tokie ar anokie, patarimų prašė, norėjo, kad ji atvyktų priimt gimdymą, nors jos nebuvo nė kalbėję apie tai anksčiau doh.gif

tai kaip galima laisva ranka dalinti gydytojos asmeninį telefono numerį, kai žmogus serga ir tikrai nedirbs dar ilgoką laiką, kai nė nenutuoki, kam duodi? kiek į tokių skambučių turi atsakyti Banga, kai jos populiarumas toks didelis? net nėra ką lyginti su mano minėtomis eilinėmis ginėmis... doh.gif
Atsakyti

Siais laikais telefono numeri gauti reikia tik uzsinoreti . Nieko cia nuostabaus . Vis del to jos toks darbas, jeigu as susitarciau su daktare tai tikrai skambinciau ir man tas pats ar kaledos ar nauji ir ar naktis!!! JEIGU SUSITARUS BUSIU , bet as tik tokiom salygom ir tarsiu kad skambinsiu bet kada . Tuo labiau kad ir atsilygini uz tai kad ji paaukojo savo poilsi ir atvaziavo rupintis tavimi.
Idomu pati kaip ieskotum numerio ir kaip i siena , o tave protintu visi aplinkiniai su is savo gyvenimo istrauktomis istorijomis, kurios cia visai ne i tema smile.gif g.gif
Galit uzdaryti sia tema del numerio . As ji jau turiu ir kam reikes ateityje parasykit mielai duosiu smile.gif
P.S. nepletokit tu temu tokiais nesamoningais patarimais, nes po to info kitiems buna labaaai sunku rasti , tiesiog reikia zmogui perskaityti kruva slamsto kol atknistu ta reikiama sakini....
Atsakyti
QUOTE(jolitabie @ 2012 09 27, 16:46)
Siais laikais telefono numeri gauti reikia tik uzsinoreti . Nieko cia nuostabaus . Vis del to jos toks darbas, jeigu as susitarciau su daktare tai tikrai skambinciau ir man tas  pats ar kaledos ar nauji ir ar naktis!!! JEIGU SUSITARUS BUSIU , bet as tik tokiom salygom ir tarsiu kad skambinsiu bet kada . Tuo labiau kad ir atsilygini uz tai kad ji paaukojo savo poilsi ir atvaziavo rupintis tavimi.
Idomu pati kaip ieskotum numerio ir kaip i siena , o tave protintu visi aplinkiniai su is savo gyvenimo istrauktomis istorijomis, kurios cia visai ne i tema  smile.gif  g.gif
Galit uzdaryti sia tema del numerio .  As ji jau turiu ir kam reikes ateityje parasykit mielai duosiu  smile.gif
P.S.  nepletokit tu temu tokiais nesamoningais patarimais, nes po to info kitiems buna labaaai sunku rasti , tiesiog reikia zmogui perskaityti kruva slamsto kol atknistu ta reikiama sakini....


doh.gif

papasakot, kaip ieškojau? maždaug 30sav. nuvykau į KKGN ir pakalbėjau su gydytoja. ji pasakė, kad dar anksti, pirmiausia reikia sulaukti 37sav. ir pasirodyti, nes nevisos išnešioja normaliai, o KKGN priima tik nuo 37sav. gimdymus. Taigi, kai jau galėjau gimdyti KKGN, atvykau, Banga apžiūrėjo mano kortelę, pakalbėjom ir užrašė man savo tel. numerį. sekantį kartą prašė kreiptis arba prasidėjus gimdymui, arba sulaukus gimdymo termino. kadangi nešiojau 9 dienas po termino, tai nuo jo kasdien lankiausi KKGN stebėti tonus, kelis kartus Banga mane apžiūrėjo echoskopu dėl vaisiaus būklės. dar kartą jai skambinti neteko. prasidėjus gimdymui ją tiesiog radau darbo vietoje. jeigu ji būtų buvus namie, būčiau skambinus tuomet, kai budintis personalas patvirtintų, jog gimdymas prasidėjo/įsibėgėjo.
antrą kartą susitarus gydytojai skambinau tik 7 ryto, nors GN buvau jau 4 ryto, bet žinojau, kad nėra prasmės ją žadinti. juk sąrėmiauti kelias val.. galima ir be gydytojo. nieko jis nepakeis tuo metu.


ir dar. kiek esu buvus KKGN, tai mačiau, kad dažnai nėščiosios atvyksta pas gydytoją tartis ir iš Vilniaus, ir iš Klaipėdos DARBO METU (ne biliotenio), ne jokiais asmeniniais telefonais ar varpais skambindamos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivos juosta: 26 vasario 2013 - 15:00
Na jūs tiesiog šaunuolė ....


Kadangi aš ne kaunietė, tai tap pat dėl atvykimo konsultacijai su gydytoja tariausi telefonu, kada ji galės priimti, kad tiek kelio nebūtų veltui važiuota ir esu labai dėkinga SM mamytėms wub.gif , kad tuo metu pagelbėjo ir man su telefonu, nes paparstu nepavyko su sisiekti ir gyd. Banga labai maloniai priėmė, pažiūrėjo, tada susitarėm, kad atvyksiu 36 sav. , atvažiavom, vėl apžiūrėjo , pasikalbėjom, tariausi dėl gimdymo, sakė skambint bet kada, man kadangi buvo pirmas kartas, net pasitikslinau, o jei naktį prasidės, sako,kad ir 2 val. nakties žadinti, po vizito sekančią dieną teko grįžti gimdyti, skambinau ryte nubėgus vandenims, spėjau atvykti į jos darbo pabaigą, nei ji kur skubėjo, nei nepatenkinta buvo, tiesiog nuostabi gydytoja wub.gif Juk jei tariesi, tai ir gydytoja žino ko galiam tikėtis

Ir nereikia čia taip piktai pulti, nes jei tai pirmas vaikelis, tai turbūt pačios pamenat kiek buvo nerimo, klausimų , nežinomybės...
Tam formumas ir yra, ,kad pasidalinti patirtim...

O protingi žmonės supranta, kada skambinti,kada ne
Atsakyti
Man tiesiog Jusu atsakymas issaukia pykti ant tokio moteru .... Kurios viska zino ir dar patarineja savo is savo gyvenimo , kitoms tai skamba apsurdiskai, siuo metu man ....
Man cia yra pirmas vaikas ir Noriu tiesiog kad viskas butu savo vietose o ne na ura vezkit mane bet kur gimdau !!! Gal kaip gimdysiu 3 vaika man bus dzin viska zinosiu ir vaziuosiu bet kur ir pas bet ka.... Tuo labiau kad Jus labai cia idomiai pasisakot , kiek matau jau 2 vaikas... tai isviso turetumet gal ir protingiau patarti jei norit isviso cia patarti, o ne mokyti kaip gyventi ir kaip geriau daryti .
Tuo labiau kad mano gmdymas gali iseiti ir per kaledas , as nezinau kada papuls, jei kaip buna pernesioja tai vat cia tas variantas ir bus. TODEL tartis tik ir noriu . Beje vaikstau i privacia klinika o uzkniso tas kad tu jos numerio neturi , nes jos darbas yra nuo 9 iki 3 .... Neesme kad dienos metu paskambini i administracija ir turi klausti per aplinkinius ar as galiu eiti i baseina , negana to ir to atsakymo negaunu , nes ji jau nedirba o numerio neduoda. Vizitas kainuoja TIK 170 lt taip kad cia yra didziausias apsurdas kas mane supykde . todel ieskau dabar daktares pas kuria gimdysiu ir lankysiuosi iki pat gimdymo . Tuo labiau kad ji mane gales bent jau pastebeti kazkiek laiko .
Taiva tie Pone miela Jusu patarimai isviso man yra dzinnnn.... taip pat kaip ir uosvene ar kiti pataria eiti i poliklinika, kur man jau vietoj gripo nustate niestuma, tada dar siuntinejo toj poliklinikoj pas ginekologe ir pan... grizau ir ant vakaro uzkilo tik 40 temperatura , taip kad puikus "niestumas" buvo ...
tuos patarimus dalinkite jeigu jie naudingi o ne kvaili ... aisku Jums atrodo kad tik Jus gerai ir darete .
Atsakyti
QUOTE(jolitabie @ 2012 09 28, 09:48)
Man tiesiog Jusu atsakymas issaukia pykti ant tokio moteru .... Kurios viska zino ir dar patarineja savo is savo gyvenimo , kitoms tai skamba apsurdiskai, siuo metu man ....
Man cia yra pirmas vaikas ir Noriu tiesiog kad viskas butu savo vietose o ne na ura vezkit mane bet kur gimdau !!! Gal kaip gimdysiu 3 vaika man bus dzin viska zinosiu ir vaziuosiu bet kur ir pas bet ka.... Tuo labiau kad Jus labai cia idomiai pasisakot , kiek matau jau 2 vaikas... tai isviso turetumet gal ir protingiau patarti jei norit isviso cia patarti, o ne mokyti kaip gyventi ir kaip geriau daryti .
Tuo labiau kad mano gmdymas gali iseiti ir per kaledas , as nezinau kada papuls, jei  kaip buna pernesioja tai vat cia tas variantas ir bus. TODEL tartis tik ir noriu . Beje vaikstau i privacia klinika o uzkniso tas kad tu jos numerio neturi , nes jos darbas yra nuo 9 iki 3 .... Neesme kad dienos metu paskambini i administracija ir turi klausti per aplinkinius ar as galiu  eiti i baseina , negana to ir to atsakymo negaunu , nes ji jau nedirba o numerio neduoda. Vizitas kainuoja TIK 170 lt taip kad cia yra didziausias apsurdas kas mane supykde . todel ieskau dabar daktares pas kuria gimdysiu ir lankysiuosi iki pat gimdymo . Tuo labiau kad ji mane gales bent jau pastebeti kazkiek laiko .
Taiva tie Pone miela Jusu patarimai isviso man yra dzinnnn.... taip pat kaip ir uosvene ar kiti pataria eiti i poliklinika, kur man jau vietoj gripo nustate niestuma, tada dar siuntinejo toj poliklinikoj pas ginekologe ir pan... grizau ir ant vakaro uzkilo tik 40 temperatura , taip kad puikus "niestumas" buvo ...
tuos patarimus dalinkite jeigu jie naudingi o ne kvaili ... aisku Jums atrodo kad tik Jus gerai ir darete .



mes jau supratom, supratom, jolitabie.. nebesipletokit. Tikrai is visos sirdies linkime jums sekmingai ir ramiai susilaukti vaikelio - kelintas tai bebutu gimdymas, sirdis virpa visada wub.gif JEi ne pas Banga, tai pas kita gydytoja, nesvarbu, kaip tik jums ir leliukui butu gerai.

Labai keista man cia - temoje apie Banga pirmakart tiek daug nepasitenkinimo... g.gif paprastai cia kitokios nuotaikos vyrauja, merginos laukiasi kudikeliu arba dalinasi patirtimi, kaip joms sekesi su Banga. Viena kitos dar nepuldinejo... Jei nuomones nesutampa - kazkaip jas issakydavo draugiskiau... Nes kalbam apie Banga - ramiausia mano sutikta gydytoja ir man rodos, net diskusijos del tos priezasties buvo ramios ir gan svelnios.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2012 09 28, 10:26)
mes jau supratom, supratom, jolitabie.. nebesipletokit. Tikrai is visos sirdies linkime jums sekmingai ir ramiai susilaukti vaikelio - kelintas tai bebutu gimdymas, sirdis virpa visada  wub.gif JEi ne pas Banga, tai pas kita gydytoja, nesvarbu, kaip tik jums ir leliukui butu gerai.

Labai keista man cia - temoje apie Banga pirmakart tiek daug nepasitenkinimo... g.gif paprastai cia kitokios nuotaikos vyrauja, merginos laukiasi kudikeliu arba dalinasi patirtimi, kaip joms sekesi su Banga. Viena kitos dar nepuldinejo... Jei nuomones nesutampa - kazkaip jas issakydavo draugiskiau... Nes kalbam apie Banga - ramiausia mano sutikta gydytoja ir man rodos, net diskusijos del tos priezasties buvo ramios ir gan svelnios.. ax.gif


thumbup.gif
Jolitabie dar nebuvo pas Banga del to truputeli pasikarsciuoja 4u.gif kaip sakant PYS friends.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitabie @ 2012 09 28, 10:48)
Man tiesiog Jusu atsakymas issaukia pykti ant tokio moteru .... Kurios viska zino ir dar patarineja savo is savo gyvenimo , kitoms tai skamba apsurdiskai, siuo metu man ....
Man cia yra pirmas vaikas ir Noriu tiesiog kad viskas butu savo vietose o ne na ura vezkit mane bet kur gimdau !!! Gal kaip gimdysiu 3 vaika man bus dzin viska zinosiu ir vaziuosiu bet kur ir pas bet ka.... Tuo labiau kad Jus labai cia idomiai pasisakot , kiek matau jau 2 vaikas... tai isviso turetumet gal ir protingiau patarti jei norit isviso cia patarti, o ne mokyti kaip gyventi ir kaip geriau daryti .
Tuo labiau kad mano gmdymas gali iseiti ir per kaledas , as nezinau kada papuls, jei  kaip buna pernesioja tai vat cia tas variantas ir bus. TODEL tartis tik ir noriu . Beje vaikstau i privacia klinika o uzkniso tas kad tu jos numerio neturi , nes jos darbas yra nuo 9 iki 3 .... Neesme kad dienos metu paskambini i administracija ir turi klausti per aplinkinius ar as galiu  eiti i baseina , negana to ir to atsakymo negaunu , nes ji jau nedirba o numerio neduoda. Vizitas kainuoja TIK 170 lt taip kad cia yra didziausias apsurdas kas mane supykde . todel ieskau dabar daktares pas kuria gimdysiu ir lankysiuosi iki pat gimdymo . Tuo labiau kad ji mane gales bent jau pastebeti kazkiek laiko .
Taiva tie Pone miela Jusu patarimai isviso man yra dzinnnn.... taip pat kaip ir uosvene ar kiti pataria eiti i poliklinika, kur man jau vietoj gripo nustate niestuma, tada dar siuntinejo toj poliklinikoj pas ginekologe ir pan... grizau ir ant vakaro uzkilo tik 40 temperatura , taip kad puikus "niestumas" buvo ...
tuos patarimus dalinkite jeigu jie naudingi o ne kvaili ... aisku Jums atrodo kad tik Jus gerai ir darete .

turbut hormonu audros ir viska labai sureikminate,suprantama(nes jau 2 vaikus turiu,ir nesvarbu pirmas ar trecias jaudulys tas pats)daktare turi asmenini gyvenima
ir lysti jai i akis kai nera dar reikalo negrazu,o tuo labiau panikuoti ir trukdyti ir sokdinti daktare vos prasidejus gimdymui nebutina.o su tokias savo pasisakymasi kaip"dzin"tai gal ne pas ta daktare norite gimdyti,jos kitas poziuris1ar 5 vaikas,tikrai ne dzin
Atsakyti
Laba diena..
šiandien skambinau į polikliniką, kur dirba gyd. Banga, pasakė, kad bandyt gal lapkričio mėn. pasiskambinti, nes gyd. dar serga.. man jau tokios mintys, kad ji išvis gal nebegrįš unsure.gif na bet tikėkimės pavyks gyd. pasveikti ir viskas stos į vėžes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(llalla @ 2012 10 01, 10:06)
Laba diena..
šiandien skambinau į polikliniką, kur dirba  gyd. Banga, pasakė, kad bandyt gal lapkričio mėn. pasiskambinti, nes gyd. dar serga.. man jau tokios mintys, kad ji išvis gal nebegrįš  unsure.gif na bet tikėkimės pavyks gyd. pasveikti ir viskas stos į vėžes  4u.gif


Na jei atsakymas iš "nežinom kada" pasikeitė į "bandyti lapkritį", tai turiu vilties, kad gydytojai geriau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2012 10 02, 20:38)
Na jei atsakymas iš "nežinom kada" pasikeitė į "bandyti lapkritį", tai turiu vilties, kad gydytojai geriau bigsmile.gif


deja, jei ir grįš, abejoju, ar galės imtis tokių krūvių kaip anksčiau dirbo: ištisai iškvietimai naktimis, būriai gimdyvių ir pns. aš vilčių neturiu, situacija tikrai prasta.

kad tik Dievas jai sveikatos nepagailėtų.
pati neprapulsiu smile.gif visgi gaila. dvi dukras pasitiko, norėtųsi ir trečią...
Atsakyti
QUOTE(teplė @ 2012 10 09, 22:49)
deja, jei ir grįš, abejoju, ar galės imtis tokių krūvių kaip anksčiau dirbo: ištisai iškvietimai naktimis, būriai gimdyvių ir pns. aš vilčių neturiu, situacija tikrai prasta.

kad tik Dievas jai sveikatos nepagailėtų.
pati neprapulsiu smile.gif visgi gaila. dvi dukras pasitiko, norėtųsi ir trečią...


Šitą postą rašiau seniau...

Labai tikiu ir tikiuosi, kad Dievas jai padės. Ir mūsų geros mintys.
Atsakyti