Įkraunama...
Įkraunama...

Banga Kulikauskaitė.

QUOTE(sonca1 @ 2012 09 11, 14:36)
SENAI CIA BESKAICIAU,KIEK NAUJIENU....GAILA LIUDNU verysad.gif ....BET TOKS PUIKUS ZMOGUS IR ATSIDAVES DARBUI TIKRAI PASVEIKS....KITAIP IR NEGALI BUTI,VISU GEROS MINTYS PADES.,O DEL BYLU,TAI NIEKAS MANAU TIKSLIAI NIEKO NEZINO,AS ASMENISKAI NEMATAU UZ IR DEL KO TEISTI,ISTATYMAI NELEIDZIA...NA TAIP...BET GAL ISTAYMUS REIKETU KEISTI,KIEKVIENA TURI TEISE RINKTIS KUR IR KAIP GIMDYTI,O SU TOKIA DAKTARE GALIMA BET KUR,JOS SVELNUMAS,RAMYBE IR PROFESOLUMAS LABAI PADEDA GIMDANT smile.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Everlasting @ 2012 09 03, 09:00)
drinks_cheers.gif  tačiau aš tai pat sužinojau tokią info iš jos patikimos pacientės.. Buvau šokiruota. Pasirodo, priiminėdavo gimdymus namie, o LT tai nelegalu. Kažin, ar tikrai prieita iki baudžiamosios bylos unsure.gif



Papildyta:
[quote=Vaida1978,2012 09 19, 22:42]
O galite pakomentuoti kodel buvote sokiruota?Nes as sokiruota nuo Jusu zinutes. Pati nuostabiausia gydytoja kokia tik gali buti. Ji tiesiog kitokia nei dauguma musu akuseriu, ginekologiu...Ji neziuri i nestuma, gimdyma kaip i nieko nereiskianti fizinis dalyka. Man ji visu pirma - dvasinis vedlys visame sudetingame nestumo, gimdymo ir motinystes kelyje...Jai is tikruju svarbu padaryti viska, kas yra svarbu nesiojant kudiki, gimdant, kad nepasizeistu kudikio ir mamos rysys, padaryti viska kaip turi buti ir kaip yra daugelyje saliu, kur mamos gali rinktis kur gimdyti. O kad Lietuvoje kas liecia medicina, o ypac ginekologija/akuserija ne tik kvaili, pasene istatymai, bet ir dar labai labai sovietine sistema ligoninese, paciu gydytoju galvose...Nediskutuosiu su Jumis apie gimdyma namuose, nes nera prasmes. Jei butu galimybe, gydytojus butu galima legaliai issikviesti i namus, gimdyciau tik namie, savo aplinkoje. Taip yra normaliose issivysciusiose salyse. Tik esant komplikuotam gimdymui reiketu gimdyti ligonineje...Gaila gydytojos, kad ji noredama geriausio, papuole i tokia siuacija.Tikiuosi, kad tai tik gandai!!! O nesirodo darbe , tai is tikruju del ligos. Zinau ir kokia tai liga...Duok Dieve, jai sveikatos, stiprybes ir vilties, kad viskas bus gerai. O tikejimo ji turi tiek, kad pasidalintu dar ir su visais.
Dar karta tik galiu pasakyti - nuostabiausia, silciausia, jautriausia, zmogiskiausia, geriausia gydytoja, moteris, zmogus...
Tik deka jos turiu nuostabu sunu, tik deka jos prisiminimai apie nestuma ir gimdyma patys svelniausi ir graziausi, tik deka jos isgyvenau sunku pogimdyvini perioda, tik deka jos supratau, kad musu medicinine sistema dar nera visiskai sukirmijusi, kad dar galima rasti tokiu sviesuliuku...

O visoms , kurios cia skuba paskelbti ale intriguojanciu ziniu/pletku apie bylas ir pan. nepagalvojote, kad pasirodete mazu maziausiai kvailai?Jus pirmiausia susipazinkite su Banga, bent jau pagimdykite pas ja kudiki, o tada snekekite. Ar bent suvokiate uz ka smerkiate? Uz geruma, kilnuma,pasiaukojima, pasisventima profesijai?Hmmm, na taip, siais laikais turbut visa tai nepopuliaru...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaida1978: 19 rugsėjo 2012 - 21:57
[quote=Vaida1978,2012 09 19, 21:56]
Papildyta:
[quote=Vaida1978,2012 09 19, 22:42]

O visoms , kurios cia skuba paskelbti ale intriguojanciu ziniu/pletku apie bylas ir pan. nepagalvojote, kad pasirodete mazu maziausiai kvailai?Jus pirmiausia susipazinkite su Banga, bent jau pagimdykite pas ja kudiki, o tada snekekite. Ar bent suvokiate uz ka smerkiate? Uz geruma, kilnuma,pasiaukojima, pasisventima profesijai?
[/quote]
Nei viena čia ir nepasmerkė. Tik apgailestavo, kad gali netekti tokios puikios gydytojos dėl to, kad gimdyti namuose pas mus - nusikaltimas doh.gif
Atsakyti
Jbs o jūs sūnelį gimdėt KKGN pas Bangą? nes galvoju, būsim prasilėnkę lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaidrute :): 20 rugsėjo 2012 - 14:08
sveikos mamytes smile.gif gal kuri nors turi Bangos telefono numeri , noriu pas ja gimdyti ir kazkaip suzinoti ar ji gales priimti mano gimdyma,dar turiu laiko ieskojimams todel noriu susizinoti ar imanoma mano svajone ar ne smile.gif labai tikiuosi kad gimdysiu pas ja smile.gif buciau labai labai labai dekinga....
Atsakyti
QUOTE(jolitabie @ 2012 09 25, 16:01)
sveikos mamytes smile.gif gal kuri nors turi Bangos telefono numeri , noriu pas ja gimdyti ir kazkaip suzinoti ar ji gales priimti mano gimdyma,dar turiu laiko ieskojimams todel noriu susizinoti ar imanoma mano svajone ar ne smile.gif  labai tikiuosi kad gimdysiu pas ja smile.gif buciau labai labai labai dekinga....


Temoj jau kalbeta kad gydytoja labai rimtai serga. Todel manau jums geriau nueiti i KKG ir paklausti ar ji iki jusu gimdymo nustatytos datos aplamai gris. Nes nelabai gerai skambinet gydytojai kuri serga. verysad.gif

Suprantu jusu nora pas ja gimdyt. As pas ja du savo maziukus gimdziau ir neisivaizduoju geresnes ginekologes. Gal musu biolaukai sutapo,norai kaip gimdyt.

Atsakyti
QUOTE(jolitabie @ 2012 09 25, 15:01)
sveikos mamytes smile.gif gal kuri nors turi Bangos telefono numeri , noriu pas ja gimdyti ir kazkaip suzinoti ar ji gales priimti mano gimdyma,dar turiu laiko ieskojimams todel noriu susizinoti ar imanoma mano svajone ar ne smile.gif  labai tikiuosi kad gimdysiu pas ja smile.gif buciau labai labai labai dekinga....



netingekit temutes paskaitineti mirksiukas.gif ir neskambinkit dabar Bangai..
Tikrai dabar KKGN yra kitu gydytoju, kurie galbut ne visai taip kaip Banga dirba, bet tikrai imanoma daug laisviau elgtis ir judeti gimdymo metu, atsizvelgiama i gimdymo planus ir pan. Isbandyta mirksiukas.gif
Atsakyti
As prasau numerio,o ne patarimu kada ir ka man daryti, turiu zmogiska supratima, tad dabar nepulsiu ir neskambinsiu jei (tuo labiau kad gal ji dabar dar pati nezino kada ateis i darba) Tiesiog noriu susirasti numeri ir bent jau po poros savaiciu jai paskambinti galbut bus aiskesne situacija . Man jeigu butu tas pats kur ir pas ka gimdyti tai cia net nerasyciau. Skaiciau visa tema apie sia gydytoja, buvau ir snekejau KKGN. Nesinaudoju niekada sitais forumais, bet tiesiog dabar tokia situacija, kad galvojau kurios lankesi gales duoti numeri... Taip kvailai ir isipletoja visos temos ir nukrypsta i lankas , nes prasideda diskusijos,kaip ka geriau daryti.Kiekvienas zmogus turi savo nuomone ir daro kaip atrodo geriau. Jeigu nenorite ar neturite numerio galit i mano sita parasyma nereguoti , ieskosiu toliau ....
Atsakyti
QUOTE(jolitabie @ 2012 09 25, 18:42)
As prasau numerio,o ne patarimu kada ir ka man daryti, turiu zmogiska supratima, tad dabar nepulsiu ir neskambinsiu jei (tuo labiau kad gal ji dabar dar pati nezino kada ateis i darba) Tiesiog noriu susirasti  numeri ir bent jau po poros savaiciu jai paskambinti galbut bus aiskesne situacija . Man  jeigu butu tas pats kur ir pas ka gimdyti tai cia net nerasyciau. Skaiciau visa tema apie sia gydytoja, buvau ir snekejau KKGN. Nesinaudoju niekada sitais forumais, bet tiesiog dabar tokia situacija, kad galvojau kurios lankesi gales duoti numeri... Taip kvailai ir isipletoja visos temos ir nukrypsta i lankas , nes prasideda diskusijos,kaip ka geriau daryti.Kiekvienas zmogus turi savo nuomone ir daro kaip atrodo geriau. Jeigu nenorite ar neturite numerio galit i mano sita parasyma nereguoti , ieskosiu toliau ....


turim mes ir telefona, ir zmogiska supratima, tik gal kitoki, negu jus isivaizduojat - todel telefono ir nepuolam rasyti... Gal ir informacijos daugiau turedamos nepuolam telefono dalinti. O jus iskart isvadas daryt...

Kam reikejo daktaro telefono, tas asmenine zinute paprase keleto dalyviu ir greiciausiai gavo, viesai nebutina prasineti. Jei jau kas gimde, tas dazniausiai numeri turi.. Nemokamas patarimas, taip sakant... Be pykcio ir be ironijos.
Atsakyti
Jolitabie, pritariu, kad, žinant, kad žmogus reabilituojasi po ligos, skambinti nereiktų. Jei norite pasiteirauti, kada ji grįš į kliniką, ten ir pasiskambinkit, paklauskite, nereiks nė pamokslų klausyti. Kokios problemos? smile.gif
Atsakyti
Pirma karta naudojuosi tokiu dalyku kaip forumu.... Ar sunku parasyti tarkim kad ir ta asmenine zinute man .Tuo labiau kad vos radau kaip cia parasyti zinute kad visi matytu... Jeigu kas ir turi . Buvau klinikoj ir viska issiklausineju , beje jau rasiau, neesu kazkokia is kaimo neisprususi niescioji kuri lys i aki kaip zmogus serga ar reabilituojasi , paprasciausiai bent po poros savaiciu noriu su ja susisiekti ir paklausti ar isviso ji gris iki tol kol as gimdysiu . Matau cia visos moka labai puikiai aiskinti zmonem gyvenimuose ,man to netruksta turiu ir tevus ir senelius ir kitus artimuosius , tad neieskau cia patarimu, iskilo klausimas kur galiu greiciausiai gauti is tu moteru kurios gimde pas Banga telefono numeri.
Atsakyti
Aciu labai , uz greita pagalba ir supratinguma , numeriuka jau turiu smile.gif 4u.gif Sekmes Jums visoms auginant savo atzalas smile.gif
Atsakyti