Įkraunama...
Įkraunama...

Banga Kulikauskaitė.

QUOTE(Justesea @ 2012 08 29, 19:58)
Na svarbu, kad pagytų, kiek reikės laiko tiek. Siunčiam geriausias mintis nuostabiai gydytojai 4u.gif


Pritariu 100%. Net neįsivaizduoju geresnės gydytojos, kuri galėtų prižiūrėti mano sekantį nėštumą wub.gif
Atsakyti
Sveikateles musu gydytojai. 4u.gif gerai, kad paskaiciau sia tema, buciau sau sekmingai laukus vizito pas ja, poliklinika nesiteikia pranesti. schmoll.gif
Atsakyti
Labai puiki gydytoja. Gimdyti pas ja neteko, nes vaziavau nesitarus, bet saremius kenciau per jos pamaina, nu tikrai labai rupestinga.
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2012 08 29, 19:58)
Na svarbu, kad pagytų, kiek reikės laiko tiek. Siunčiam geriausias mintis nuostabiai gydytojai 4u.gif

4u.gif taip,as irgi skambinau,atsiliepe jos mama,pasake ta pati,kad po operacijos ir turetu po menesio grizt i darba.butu labai labai gaila,jei si gydytoja negriztu dirbti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2012 09 01, 20:27)
4u.gif taip,as irgi skambinau,atsiliepe jos mama,pasake ta pati,kad po operacijos ir turetu po menesio grizt i darba.butu labai labai gaila,jei si gydytoja negriztu dirbti verysad.gif


Kiek teko girdėti, gydytoja jaučiasi gerai ir pažadėjo visiškai pasveikti smile.gif Tik sustiprėti prireiks kelių mėnesių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justesea: 02 rugsėjo 2012 - 18:46
svarbiausia, kad sugrįš. bigsmile.gif Reiškias mažiau reikia klausyt gandų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2012 08 27, 13:49)
Na, jei dirba, tai nėra ką komentuoti "plačiau". Mano informacija yra gandų lygyje, tad būtų negražu. Tiesog girdėjau, kad šią vasarą jai ir vienai garsiai Lietuvos pribuvėjai buvo rimtų nemalonumų.


drinks_cheers.gif tačiau aš tai pat sužinojau tokią info iš jos patikimos pacientės.. Buvau šokiruota. Pasirodo, priiminėdavo gimdymus namie, o LT tai nelegalu. Kažin, ar tikrai prieita iki baudžiamosios bylos unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Everlasting @ 2012 09 03, 08:00)
drinks_cheers.gif  tačiau aš tai pat sužinojau tokią info iš jos patikimos pacientės.. Buvau šokiruota. Pasirodo, priiminėdavo gimdymus namie, o LT tai nelegalu. Kažin, ar tikrai prieita iki baudžiamosios bylos unsure.gif

Aš irgi apie tą patį žinau... Gan drąstiškai ten jas abi su pribuvėja "paėmė" sad.gif
Atsakyti
Jungiuosi i bendra malda uz Gydytojos sveikata ir linkiu kuo greiciau iveikti liga, sustipreti ir grizti i darba 4u.gif
Banga yra tikra pasaukima turinti gydytoja, jos rankos pasitiko daugeli i pasauli ateinanciu kudikeliu, ji suteike ramybes ir stiprybes, beje, ir galimybe daugeliui moteru susilaukti vaikelio naturaliai, isiklausant i save.

Beje, asmeniskai pasakysiu, jog man labai labai gaila, kad neteko su ja pagimdyti savo treciojo vaikelio, nors visa nestuma puikiai priziurejo smile.gif
Gal ketvirtaji pavyks, ka? 4u.gif

Sveikit, Banga!! Laukiam ir meldziames uz jusu sveikata!
Atsakyti
QUOTE(Everlasting @ 2012 09 03, 08:00)
drinks_cheers.gif  tačiau aš tai pat sužinojau tokią info iš jos patikimos pacientės.. Buvau šokiruota. Pasirodo, priiminėdavo gimdymus namie, o LT tai nelegalu. Kažin, ar tikrai prieita iki baudžiamosios bylos unsure.gif

taip ir as tokia info turiu,netgi renkami pinigeliai pasamdyti jai advokata-per drauge gavau prasyma i savo el. pasta.Tai kiek zinau Banga i Krikscioniskus GN tikrai negrįš
Atsakyti
QUOTE(nuotakyte @ 2012 09 06, 15:54)
taip ir as tokia info turiu,netgi renkami pinigeliai pasamdyti jai advokata-per drauge gavau prasyma i savo el. pasta.Tai kiek zinau Banga i Krikscioniskus GN tikrai negrįš


Tas prašymas gana senas, nebūtinai vis dar jo reikia smile.gif Aš tikrai nemanau, jog tai kliūtis nebedirbti KKGN. Tiesiog manau, niekas nežino, kada ji sustiprės ir vėl galės grįžti į darbą, todėl niekas nieko konkrečiai ir nepasako.
Atsakyti
SENAI CIA BESKAICIAU,KIEK NAUJIENU....GAILA LIUDNU verysad.gif ....BET TOKS PUIKUS ZMOGUS IR ATSIDAVES DARBUI TIKRAI PASVEIKS....KITAIP IR NEGALI BUTI,VISU GEROS MINTYS PADES.,O DEL BYLU,TAI NIEKAS MANAU TIKSLIAI NIEKO NEZINO,AS ASMENISKAI NEMATAU UZ IR DEL KO TEISTI,ISTATYMAI NELEIDZIA...NA TAIP...BET GAL ISTAYMUS REIKETU KEISTI,KIEKVIENA TURI TEISE RINKTIS KUR IR KAIP GIMDYTI,O SU TOKIA DAKTARE GALIMA BET KUR,JOS SVELNUMAS,RAMYBE IR PROFESOLUMAS LABAI PADEDA GIMDANT smile.gif
Atsakyti