Įkraunama...
Įkraunama...

Mezoterapija

QUOTE(Eighteen @ 2016 05 02, 12:04)
Aš dariausi du kartus PRP plaukams (6 mėnesių intervalu). Rezultatas tikrai matosi  thumbup.gif  net nebevartoju minoxidilio  tongue.gif  Po 6 mėnesių vėl kartosiu procedūrą. Brangu, bet efektyvu smile.gif

O kur daretes ir kodel?ar siaip slinko ar po kokio gimdymo ???
Atsakyti
QUOTE(Eighteen @ 2016 05 02, 12:04)
Aš dariausi du kartus PRP plaukams (6 mėnesių intervalu). Rezultatas tikrai matosi  thumbup.gif  net nebevartoju minoxidilio  tongue.gif  Po 6 mėnesių vėl kartosiu procedūrą. Brangu, bet efektyvu smile.gif

kiek laiko nebe tepi minoxidilio? neisslinko kas buvo jo pagalba atauge ?
Atsakyti
QUOTE(Eighteen @ 2016 05 02, 13:04)
Aš dariausi du kartus PRP plaukams (6 mėnesių intervalu). Rezultatas tikrai matosi  thumbup.gif  net nebevartoju minoxidilio  tongue.gif  Po 6 mėnesių vėl kartosiu procedūrą. Brangu, bet efektyvu smile.gif



O kur darete?
Atsakyti
Dariausi GK klinikoje, buvo nustatyta alopecija (dar feritino pas mane visada trūkumas). Minoxidilio nenaudoju gal keletą mėnesių, bet naudoju El Cranel keletą kartų per savaitę. Gal anksti džiaugtis, bus matyt wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eighteen: 13 gegužės 2016 - 16:42
QUOTE(Eighteen @ 2016 05 13, 17:41)
Dariausi GK klinikoje, buvo nustatyta alopecija (dar feritino pas mane visada trūkumas). Minoxidilio nenaudoju gal keletą mėnesių, bet naudoju El Cranel keletą kartų per savaitę. Gal anksti džiaugtis, bus matyt wink.gif

O rezultatas koks ? Pridygo daug nauju ?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2016 05 16, 18:12)
O rezultatas koks ? Pridygo daug nauju ?

taip, pridygo naujų, bet tik labai plonyčiai, bet kadangi man alopecija ir nuolatinis geležies trūkumas, tai nėra ko ir tikėtis storų plaukų...
Atsakyti
QUOTE(Eighteen @ 2016 05 17, 11:22)
taip, pridygo naujų, bet tik labai plonyčiai, bet kadangi man alopecija ir nuolatinis geležies trūkumas, tai nėra ko ir tikėtis storų plaukų...

smagu girdet thumbup.gif
as dariau 3 PRP su 6 men tarpais , o dabar iki sekancio PRP kas menesi darausi mezoterapija , maniau kad poveikio nera , kol nepamaciau foto pries metus darytos bigsmile.gif
aisku kitiem tai butu juokas , bet man neblogai ax.gif
Atsakyti
O ka jus leidziates? Trombocitu koncentrata ar plazma prisotinta trombocifais? Nes abi yra prp bet skiriasi kazkuom ir skirtingose klinikose skiriasi kuri produkta leidzia.o kuris geriau ???
Atsakyti
QUOTE(Emanuelle @ 2016 06 14, 14:32)
O ka jus leidziates? Trombocitu koncentrata ar plazma prisotinta trombocifais? Nes abi yra prp bet skiriasi kazkuom ir skirtingose klinikose skiriasi kuri produkta leidzia.o kuris geriau ???

BMP klinikoj , apie tuos du budus girdejus , bet tikrai nieko nezinau . Paziurejau ju psl , kad joe daro ta antra Jusu pamineta buda
Atsakyti

Sveikos merginos :4u:

 

Pakalbėkime apie plaukų mezoterapiją.

 

Kas esate išbandžiusios ir kokie atsiliepimai?

Po kiek procedūrų pasirodė efektas?

Ar jūsų nuomone tai skausminga procedūra?

Kokius kokteiliukus naudoja jūsų meistrės?

Ar meistrės naudoja papildomai ir kitas priemones efektui sustiprinti? (pvz darsonvalio aparatą, galvos masažą, gal rekomenduoja papildus)?

 

:hmm:

 

 

Atsakyti

Pasidalinsiu savo patirtimi. Nuolat turiu sia problema. slenka maziau arba daugiau. Bet rugpjuti pradejo slinkti labai stipriai (po ilgo stresinio laikotarpio ir organizmo issekimo). Aisku as iskart labai susiemiau. Turiu drauge kosmetologe. Tai ji dar pasitare su destytoju. Esme tokia. Mezoterapijos kursas 16 proceduru. Kaikam rezultatas labai greitai pasimato, kai kam velai. Tai as is tu, kur velai rezultatas pasimate. Pirmus menesius dariausi proceduras kas savaite, bet kokteilis buvo silpnesnis. Veliau parinko stipresni kokteili, kuri reikia daryti kas dvi savaites. Dar liko du kursai ir busiu baigusi. Zinoma, geriau ir vitaminus TRC2, tepliojau ampoles, atsisakiau visu cheminiu sampunu. Tik po triju menesiu matau pilva galva plaukuciu. Mano purus plaukai, tai isplaunu - stovi visi kaip antenos. Aisku, tik pastresuoju ir vel suintensyveja slinkimas. Taip pat turiu vitamino D trukuma, tai papildomai ir ji naudoju.  Gal kazkam pagelbesiu.

Atsakyti

kaip manot  KERERA ar del streso galejo isslinkt plaukai is virsugalvio?? taip isretejo kad menesi buvau sustingus aisku tyrimus dariau visokius, dariau mezoterapija, kaip manot mezoterapija negali palikt randu? kokias ampoles tepat ir koks sampunas?

Atsakyti