Indijai> turbut kazkur reikia kysi duoti, kad pasidaryti.
As pati fiziniu problemu po gimdymo, tai man net gydymui neskyre vietos sanatorijoje priejus eilei (stovejau eileje kuri laika), nes kaip pati gydytoja pareiske, as tik auginu vaikus, todel pirmumas skiriamas dirbanciam zmogui. Ir visai nesvarbu, kad pries nestuma tai beveik 12 metu (nuo 19 metu dar studijuodama pradejau dirbti) dirbau variau be jokios pertraukos, mokejau mokescius. Kai man paaiskino kodel praradausavo vieta, supratau, kad kysi reikejo duoti..
Istiesu, neisbaigta ta sistema su tais prioritetais. Visai nesvarbu kokioj seniunijoj gyveni, priimami vaikai is bet kurios Kauno vietos. Mes neturim masinos, todel vaziuoti kazkur i kita Kauno gala butu be galo sunku su dvynukais. O tai, kad kiti tevai atveza vaika is kitur (ziuri, kad butu salia darbo ar pakeliui) ir sudaro konkurencija niekam neidomu.
Del daugiavaikiu irgi atskira kalba. Lenkiu galva pries tas mamas, kurios neriasi is kailio islaikydamos savo atzalas. Taciau yra nemazai tokiu, kur nedirba, girtauja, iesko galimybes lengvai pragyventi is valstybes ir baisiausia tai, kad tokios seimos ir gauna lengvatas. O ju vaikai gauna pirmenybe darzeliuose pries tuos vaikus, kuriu mamos tvarkingai griztu i darba ir valstybei nestu pinigus.
Pavyzdziui.: man i darba grizti reiktu 2014 pavasari. Bet negalesiu, ir jei negrisiu, tai manau tikrai prarasiu darba. Taip valstybe ir auginasi pasalpu gaveju armija...