Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka mano gražūs ir gausūs plaukai !

Ir man labai slinko po gimdymo, irgi i panika buvau puolus, kad visada turejau plaukus, kaip puosmena, o dabar nebelieka net ka i ranka paimti! Beje, nestumo metu plaukai buvo labai grazus, veslus ir neslinko. Uztat tiek, kiek nenuslinko per nestuma, iskeliavo pas zuveles, kai pagimdziau. Bet mazdaug po kokiu 4-5 men. apsiramino slinkimas ir pradejo ataugti nauji plaukuciai tiesiog kuokstais, kaip kad anksciau kuokstais slinko. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sesuoToma @ 2006 10 24, 23:23)
Ir man labai slinko po gimdymo, irgi i panika buvau puolus, kad visada turejau plaukus, kaip puosmena, o dabar nebelieka net ka i ranka paimti!  Beje, nestumo metu plaukai buvo labai grazus, veslus ir neslinko. Uztat tiek, kiek nenuslinko per nestuma, iskeliavo pas zuveles, kai pagimdziau. Bet mazdaug po kokiu 4-5 men. apsiramino slinkimas ir pradejo ataugti nauji plaukuciai tiesiog kuokstais, kaip kad anksciau kuokstais slinko. rolleyes.gif



na jei tikrai taip bus, tai tada galima ir nusiraminti ax.gif
Atsakyti
Man irgi labai slinko, išsiplaudavau galvą tai vonia užsikimšdavo, bet kad jų mažiau tai nesimatė tik antra grifkutė pradėjo augti.
Atsakyti
o aš nusipirkau Lacme ampules vaistinėj, 45 lt kažkur už 4 vnt, tikiuosi padės, nors dar stipriai neslenka. ten parašyta, kad ir nuo streso ir kt. slinkimo priežasčių. jau buvau anksčiau pirkus, tai tada labai padėjo. žiūrėsim, gal leliukui nepatiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(pandorita @ 2006 10 24, 14:57)
aš praeijusią savaitę skaičiau vieną rusų tinklapį, kuriame ginekologė patarė kreiptis pas dermatologę ir atlikti tyrimus, jei  nestuke.gif pradeda slinkti plaukai. tiek jau to su tuo subektyviu grožiu, bet kad kas nors pasakytų - tai normalu (matom, kad dažna) ar ne? tirtis ar nekreipti dėmesio?

Patikek yra didesniu bedu del plauku slinkimo, tai pvz. jei moteris turetu skydliaukes problemu arba tai butu androgeninis plauku slinkimas, alopecija (plikimas). Tuomet tirtis reikia, bet jei slenka del nestumo tai yra normalu, juk keiciasi hormonu pusiausvyra organizme (o kartais tik del metu laiku kaitos) - tai organizmo reakcija.
Labai svarbu, kad nepainiotume - juk yra skirtingu tipu plauku slinkimas ir tie kas rimtai serga (plinka), tikrai nepanikuotu del sio laikino slinkimo, kurio priezastis - nestumas.
(Tikrai perskaiciau nemazai ivairiu saliu autoriu straipsniu apie plauku slinkima.)

Galiu paskyti tik tiek, kad jei tikrai labai umiai slenka (prarandama daugiau kaip 25 proc. visos galvos plauku), tuomet verta keriptis i dermatologus.
Atsakyti
QUOTE(BaltairJuoda @ 2006 10 27, 15:46)
[Galiu paskyti tik tiek, kad jei tikrai labai umiai slenka (prarandama daugiau kaip 25 proc. visos galvos plauku), tuomet verta keriptis i dermatologus.[/i]

Taigi vat... Aš jau užsirašiau pas endokrinologę, BPG patariama (dėl skydliaukės). Po jos konsultacjos ketinu kreiptis į dermatologus. Tikrai ne todėl, kad ieškau ligų, o todėl, kad BAISU kaip slenka. Iš kur, neatlikus tyrimų, galima žinoti, ar tai nėštumo poveikis ar problemos su skydliauke? Vadovautis intuicija?
Atsakyti
Na manau, kad tokiu moteru yra vienetai. Net ir knygose apie nestuma rasoma, kad pagimdzius slenka ir tai yra normalu... Jei slenka nestumo metu, tada tai greiciausiai del hormonu pokycio. Bet velgi atsistato pagimdzius po kurio laiko...
Taciau kiekvienas atvejis yra unikalus ir jei tas slinkimas tikrai yra umus, tada geriau pasitikrinti. Nors kai pas mus LT su diagnostika yra sudetinga, tai gal tau pasakys, kad viskas po gimdymo susitvarkys (nes taip jiems bus lengviausia).
Atsakyti
QUOTE(BaltairJuoda @ 2006 10 27, 15:46)
Patikek yra didesniu bedu del plauku slinkimo, tai pvz. jei moteris turetu skydliaukes problemu arba tai butu androgeninis plauku slinkimas, alopecija (plikimas).
(Tikrai perskaiciau nemazai ivairiu saliu autoriu straipsniu apie plauku slinkima.)
.


O man taip ir nutiko,slinko slinko ir visai plika likau cool.gif ... Nei balkstienu,nei antakiu,nei vieno plaukelio visam kune nebeliko unsure.gif ir ka...nenumiriau,tiesiog pazliumbiu viena atsisedusi ir vel gyvenu. O ka daryt? Nei hormoniniu problemu neturiu,nei vezio,nei metalu jokiu netruksta,nescia nesu,nei gimineje pliku nera,o man nepasiseke ... Moteris-plika verysad.gif
Atsakyti
Man nuo pat neshtumo pradzhios pradejo plaukai slinkti ir tikrai jei ankshchiau turejau ju nedaug, tai kai jau buvo mum 20 savaiteliu, ant galvos atrode vos 5 teliko sad.gif o dar kaip shviesi esu - kaip vishchiukas) tai ishvis atrodau plika biggrin.gif
bet dabar uzhtat plaukai sutvirtejo....ir tikiuosi toliau tvirtes, net ir po gimdymo biggrin.gif
Atsakyti
o man kazkaip siaip vis paslinkdavo, o dabar kai laukiuosi, eme ir nustojo slinkti, bet kaip suprantu po gimdymo atsigriebsiu biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi slenka saujom plaukai. O dar ir riebalavimas baisus prasidėjo. Žodžiu šukuosena tapo nekokia. Vaistinėj paklausiau dėl gydomojo šampūno, tai sako vaikeli, čia hormonai, gali tik vitaminus gerti. Tik klausimas, kiek tas padeda, nes gi čia dar įsisavinimo klausimas.
Atsakyti
QUOTE(lely @ 2007 01 10, 15:56)
o man kazkaip siaip vis paslinkdavo, o dabar kai laukiuosi, eme ir nustojo slinkti, bet kaip suprantu po gimdymo atsigriebsiu biggrin.gif


man irgi tas pats. pries nestuma slinko, o kaip pastojau visai neslenka, na gal vienas du plaukai po plovimo, o seniai kuokstais, bet manau, kad po nestumo atsigriebsiu doh.gif mano draugei irgi taip buvo, kad nestumo metu neslinko, o po gimdymo taip pradejo slinkti, kad galvojo, kad nupliks blink.gif
Atsakyti