Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote dantis?

Mano vaikuciams dantuku valymas pats maloniausias uzsiemimas tiek ryte tiek vakare thumbup.gif
Atsakyti
maniskis vienu metu nenorejo valytis dantu doh.gif , ir kai nuejom pas stomatologa su skaudanciu dantuku, ten buvo tokia animuota istorija, kaip nutiko dantukam kai ju niekas nevale, toks zalias kirminukas juos grauze ir t.t, tai nuo to karto jau daugiau nei metai(jam dabar 6) ryte ir vakare valomes thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano vaikai labai megsta valytis dantis. Teisingiau as jiems valau, tik i pabaiga jau leidziu patiem papildomai pabruzint smile.gif
Atsakyti
Kol mažesni buvo,tai su tuo valymu sunku buvo...nelabai norėdavo, duok dieve i savaite kelis kart pasivalydavo ir viskas... tad mamytei teko imtis gudrybių blush2.gif pradėjom pildyti tokį dantukų tvarkaraštį, piešti šypsenėles už kiekvieną rytą ir vakarą valytus dantukus, o po savaitės mamytė padaro kokį siurprizą smile.gif tai va, jau antras mėnuo vien šypsenėlės thumbup.gif
Atsakyti
Aš visokių istorijų pripasakoju apie dantukus, kaip jie bijo bakterijų ir verkia, kai jos juos gražia, o kai valomės sakau, kad net matosi, kaip dantukai džiaugiasi. Valymasis gaunasi kaip žaidimas ir "kova" su bakterijom, kurios taip ir taikosi sugraužti neišvalytus dantukus...
Atsakyti
Tiesiog dantukai iškrenta, kai jų neprižiūri, o kaip tada valgyt taip mėgiamus migdolus reikės? smile.gif To kol kas pakanka...
Atsakyti
QUOTE(linut @ 2014 03 16, 00:26)
Tiesiog dantukai iškrenta, kai jų neprižiūri, o kaip tada valgyt taip mėgiamus migdolus reikės? smile.gif To kol kas pakanka...

Mano buna oziuojasi . nenori valyt dantu. Kai valau dantis "kirminuko dainele" dainuoju ir pasiduota. Savos kurybos ka sugalvoju apie dantis ir kirminus tas tinka biggrin.gif
Atsakyti
Leidome paciam issirinkti dantu sepeteli ir pasta ir tai patiko, valosi su malonumu smile.gif
Atsakyti
Maniskiam irgi 5. Niekada negasdinau jokias kirminais ir asarom... vaizduote turi tai paskui nemiegos vaikas. smile.gif Tiesiog nuo mazians aiskinau kad reikia valyti, rodziau savo, aiskinau kodel mano sveiki, kas buna kai nevalai, kad skauda o galiausiai ieskrenta ir neatauga.Lankomes reguliariai pas stomotologe, labai patinka. Naudojame paprasta bei vienadanti sepeteli +liezuvio gramdytoja. Na nezinau, jau didelis vaikas, galima paaiskinti zodzio ,,reikia'' prasme.
Atsakyti
Maniske 4.5 m valosi noriai, kartais savarankiskai kokius 3 kartus per diena lotuliukas.gif . Sumotyvavo labai stipriai kai profilaktiniam apsilankymui stomatologo laukiamajame perskaiteme pasakaite apie ėduoniuką ir bakteriuką, kurie apsigyveno vieno berniuko burnytėje ir dantuke sau namuką pasidarė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Lobe: 30 gegužės 2014 - 12:36
O maniškiai nori patys valytis. Dičkis dar leidžia pervalyti, o mažiukas tipo aš pats. O iš to pats matau, kad gerai neišvalo doh.gif Retkarčiais duodasi pervalomas, bet nekiekvieną kartą. Tikiuosi, kad išaugs iš to amžiaus.
Atsakyti
Mums sunkiai sekasi valyti, vaikas pritingi. Tad tanka mums pasidarbuoti. Zinau, geda...
Atsakyti