Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote dantis?

Aš taip pat vakare išvalau pati, o rytais leidžiu mozotis pačiai smile.gif Kitą savaitę pirmą kartą eisim pas odontologę, kad pažiūrėtų kaip ten situacija su tais dantukais. Kažkaip vėlokai susiruošėm, bet kiek pažiūriu lyg nieko baisaus nesimato ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JO/NE @ 2007 06 30, 22:02)
Aš taip pat vakare išvalau pati, o rytais leidžiu mozotis pačiai smile.gif  Kitą savaitę pirmą kartą eisim pas odontologę, kad pažiūrėtų kaip ten situacija su tais dantukais. Kažkaip vėlokai susiruošėm, bet kiek pažiūriu lyg nieko baisaus nesimato ax.gif

a mes pirma syk pas stomatologa buvom 3 metuku su biski
dantukai sveiki, bet priekiniai biski kreivi, sake kad stebeti kai prades tikrieji augti

o valomes tai tik vakare, nes ryte nespeja, o ir as pati tingiu, leidziu geriau ilgiau pamiegoti
vakare valosi pats arba as,,,bet ne visada doh.gif
Atsakyti
Mums iškrito abu priekiniai dantys savaitgalį, tai noras valytis kiek sumažėjo, tikriausiai ten truputį skaudena,gal ir valymo kokybė suprastėjo.Be jų dar du iškritę anksčiau, tai burnoje dabar pilna skylių. tongue.gif Aš nevalau, valosi pats,man tenka tik prižiūrėti.Šiaip jam irgi svarbu su vandeniu pasitaškenti, tai problemų kaip ir nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(kenrna @ 2007 07 02, 16:07)
Mums iškrito abu priekiniai dantys savaitgalį, tai noras valytis kiek sumažėjo, tikriausiai ten truputį skaudena,gal ir valymo kokybė suprastėjo.Be jų dar du iškritę anksčiau, tai burnoje dabar pilna skylių. tongue.gif Aš nevalau, valosi pats,man  tenka tik  prižiūrėti.Šiaip jam irgi svarbu su vandeniu pasitaškenti, tai problemų kaip ir nebuvo.

dantis stengiuosi padeti isivalyti, nors kartais vaikai nori patys. Nors Pastebejau, kad dantu sveikumas ne vien nuo valymo priklauso schmoll.gif Vyresniu mergaiciu dantukai nei karto netaisyti - sveikuteliai, o vaikino burnyte didziausia problema (nors prieziura visu vienoda) Vakar gydytoja net atvira nerva rado. Ka daryti nezinau... jei ir nuolatiniai tokie silpni bus tai nekas...
Gal kas zinote apie kokius maisto papildus dantukams?
Atsakyti
QUOTE(sraigiausia @ 2007 07 03, 08:57)
dantis stengiuosi padeti isivalyti, nors kartais vaikai nori patys. Nors Pastebejau, kad dantu sveikumas ne vien nuo valymo priklauso schmoll.gif  Vyresniu mergaiciu dantukai nei karto netaisyti - sveikuteliai, o vaikino burnyte didziausia problema (nors prieziura visu vienoda) Vakar gydytoja net  atvira nerva rado. Ka daryti nezinau... jei ir nuolatiniai tokie silpni bus tai nekas...
Gal kas zinote  apie kokius maisto papildus dantukams?

Pasitarkite su vaiko odontologe, tikrai kažką turėtų patarti g.gif . Aš saviškei metus laiko daviau fluorido tablečių, kad dantukai būtų stipresni. Tfu tfu tfu kolkas skylučių nėra smile.gif Šiaip odontologė sakė, kad jei vaikas normaliai valgo pieno produktus tai papildomai nieko duot nereikia. Bet va kelios draugės augina leliukus užsieny, tai ten kai vaikučiui pradeda dygt dantukai jiems duoda fluorido lašiukų (visiems) g.gif Ir dar gyditoja sakė, kad negalima valgyt čipsų ir gert limonadų, o pavalgius saldumynų reik išskalauti burną vandeniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano dukra irgi labai nenoriai valo dantukus, tai mes ir su triuksmais eidavom i vonia, ir bandem ikalbinet, dabar eina pati noriai, mes pirkom kazkokia pasta ir prie jos buvo dantuku spalvu palete su numeriukais, tai ji dabar kiekviena karta pries valydama pasiziuri koks numeriukas ir koks po, as aisku gudrauju ir pries sakau koks 5 o po 2, tai labai patenkinta panele, kad jos dantukai pabalo smile.gif
Atsakyti
Nors maniškei jokių problemų dėl dantukų dar nėra, tačiau profilaktiškai pas stomatologę jau apsilankėme. Ji pasakė, kad iki 9-ių metų vaikams dantis turi valyti tėvai, nes vaiko judesiai dar nėra pilnai koordinuoti ir jis pats nesugebės kokybiškai išsivalyti. Kadangi stomatologė mano dukrai labai patiko - leido pažaisti su įvairiais aparačiukais, nupiešė su silantu ant nago gėlytę - tai maniškė jos labai klausė ir dabar neprieštarauja, kai aš valau dantukus.
Atsakyti
Iki 9 metų valyti mamytei, g.gif o jei atsiras psichologinės problemos, pvz. kad klasiokai nesužinotų g.gif g.gif g.gif
Man sakė, kad iki mokyklos dantukus mama vaikui valyti PRIVALO. O po to užteka sekti, kad būtų valoma.
Atsakyti
mano sunus noriai valo dantukus,nes vis sakau,kad jeigu ne valis,tai atsiras skylutes ir tada labai skaudes,o ir pats darzelije mate pas kai kuriuos vaikus pajuodusius dantukus ir sako ,kad negraziai atrodo.
Atsakyti
Mūsiškė irgi labai tingėdavo valytis dantukus, kol nepamatė grupėj vaikų su sugedusiais priekiniais dantim. Kai paklausė, kodėl pas juos tokie dantys, paaiškinau, jog kariesas suvalgė.
O kas tas kariesas?
Kirmėlė, graužianti dantis.
O ką ji valgo?
Viską, kas lieka nakčiai dantukuose.

Nuo to laiko, jokių dantų valymo problemų nebėra.
Atsakyti
as dziaugiuosi,kad manasis mielai valoso dantukus. Jam labai patinka, ypac, kai nauja pasta ar dantu sepetelis. Gal tiems, kurie nemegsta valytis taip pat reiketu pasiulyt idomesnius sepetelius, arba leisti issirinkti patiems.. g.gif
Atsakyti
Mano sūnus pats valo dantukus,kai išsivalo tada leidžia man pabaikt 4u.gif
Atsakyti