Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliukas: dar viena liūdna istorija

Daug iškentei, kregždute, ir vargsti dar dabar. Tokia ta mamų dalia.Aš irgi būčiau vargus- taip sakė reanimacijoje gydytoja. Kai dukrytė mirė, gydytoja pasakė: "žinau, kad skambės žiauriai, bet gerai, kad neišgyveno, nes ją liga labai paveikė. Jei būtų išgyvenusi, tai ji labai labai kankintusi, o tu kartu su ja". Ir pasirodo sakė teisybę. Kai atliko skrodimą, ten visi buvo pasibaisėję- buvo suirę visi vidiniai organai. Taigi kai mano dukrytė pradėjo mėlynuoti, jau buvo vėlu užkirsti kelią infekcijai- pasirodo jau vidiniai organai buvo pažeisti negrįžtamai. O kas baisiausia, tai šiandien poliklinikoje sužinojau, kad nuo šitos infekcijos nėra skiepų. Mningokokas būna A, B ir C. Tai pats baisiausias yra B, nuo kurio nėra jokio apsisaugojimo. Gerai, jei vaikelis turi imunitetą, o jei ne , kaip mano dukrytė, tai... Nuo meningokoko A ir C yra skiepai, bet jie profilaktiškai nerekomenduojami. Sakė, kad kaimums bus 3 mėnesiai galėsime pasiskiepyti berods nuo streptokoko (gal neteisingai užrašiau, nes nežinau kas tai yra). Tai va kaip baisu.
Atsakyti
sad.gif Apsiverkiau,nusiraminu...vel kita istorija,vel paverkiu...Dieve,Dieve Vargsytes!
Stiprybes JUMS!!!!
Atsakyti
blink.gif Viespatie, kokios siaubingos istorijos ohmy.gif Asaros pacios rieda... sad.gif

Tikrai, mamytes, STIPRYBES IR ISTVERMES JUMS heart.gif
Atsakyti
Tikrai baisios istorijos - net nezinau ka galvot - kaip visos esam arti tokiu kosmaru...ir as manau, kad nieko nera baisiau, kaip mamai laidoti savo vaika - ypac jau paauginta, nesiota, buciuota ir glausta prie sirdies...bet turbut nieko nera stipresnio uz MAMA - ji turi suteikti vilties serganciam vaikui, turi iskesti ir toki baisu skausma...del kitu vaiku...
Juk kaip musu mociutes kaimuose senoveje?...juk vis istorijos pasakoja mazdaug taip - pagimde 9, uzaugo 3...tai jei ne ju stiprybe, matyt nebutu ir musu...

Aisku - baisu...ir visos tikimes, kad toks siaubas mus aplenks...
Didziuojuos jumis - jus nerealios mamos heart.gif

Stiprybes jums heart.gif
Atsakyti
Teisingai buvo kazkurios mamos parasyta "Mes mirtume tukstancius kartu, kad tik jie gyventu.." heart.gif
Stiprybes mamytems, iskentusioms tokius siaubingus gyvenimo posukius...
Atsakyti
O , dieve, uzjauciu jus mamos. Suprantu, kaip skauda prarasti isnesiota vaika, nes irgi turiu angeleli danguje, bet paauginta....net negaliu isivaizduoti. sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
Skaiciau ir verkiau. Dar ir dabar asaros istrige gerkleje.
Dieve,nesuprantu kaip gali atsitikti baisus dalykai vaikams. Juk jie tokie mazi, tokie mieli heart.gif
Uzjauciu mamas, kurioms teko tokius siaubus patirti.
Tikiu, kad vistik gyvenimas joms desimteriopai atlygins
Atsakyti
Labai liudna skaityti tokias istorijas...Tikriausiai niekada nesuprasiu, kodel Dievas pasiima pacius nekalciausiu...tokius mazucius zmogucius...Stiprybes Jums Mamytes...nes man tikriausiai jos tikrai pritruktu...
Atsakyti
As neislaikau asaru,norisi verkti....KAip liudna...istvermes ir stiprybes jums!!!
Nieko nera ziauriau uz vaiko mirti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViTuTe: 09 spalio 2004 - 10:38
Kaip liudna sad.gif Uzjauciu heart.gif
Atsakyti
Prieš savaitę minėjau dukros mirties metines. Sakiau sau- būsiu stipri ir neverksiu. Taip tik sakiau. Vos tik nuvažiavom- ašarų pakalnė ir niekaip jų sustabdyti negaliu.Štai mano stiprybė ir baigėsi. Tas skausmas liks amžinai ir nieko čia nepadarysi.
Atsakyti
Jus labai stiprios...juk pasiryzot tureti dar leliuku, juos supuoti...o kaip su baime? - ar nezvelgiat i kitus savo vaikus su ja?...
Tik tokios stiprios mamos vertos Mamos vardo heart.gif
Atsakyti