Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliukas: dar viena liūdna istorija

Neduok dieve niekam patirti kazko panasaus. Laikykis, Jurgitute... sad.gif
Atsakyti
As turiu 2 metu suneli ir neisivaizduoju, kaip galetu kas nors ji is manes atimti... Labai tave uzjauciu, truksta zodziu, net nezinau ka dar galeciau tau parasyti...
Atsakyti
NA O KĄ TU ŽMOGAU TOKIU ATVEJU PASAKYSI? LIŪDNA, UŽJAUČIU... O AR TAI PADĖS? NE.
SVEIKINU SU SŪNELIO GIMIMU wub.gif SVEIKATOS JAM IR LAI SESUTĖ JĮ SAUGO
Atsakyti
Uzuojauta didziule
As nezinau ar toki skausma pakelciau/
Stiprybes
Atsakyti
Perskaičiau šias baisias istorijas. Labai užjaučiu mamytes dėl mažų angelėlių sad.gif Sunku parašyti ką nors dar, verkiu ir verkiu... Stiprybės ir laimės heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti

Labai liudna ,stiprybes jums visoms. Turime branginti savo kiekviena gyvenimo minute .
stiprybes jums . sad.gif
Atsakyti
Siaubinga kai reikia tevams savo vaikus laidot doh.gif . Juk taip neteisinga... mad.gif
negaleciau susitaikyt , zodziais skausmo neapsakysi... heart.gif . Jus labai stiprios ...laikykites...laikas geriausias gydytojas
Atsakyti
Dieve kaip baisu sad.gif , asaros bega kaip upelis.
Atsakyti
Dieve, man sirdis stingsta, skaitant...Baisu net isileisti tokia mini, kad musu mazylis, kasdien dziuginantis savo buvimu, lygiai taip pat netiketai ir staiga galetu iseiti...
Tokiomis akimirkomis supranti, koks trapus zmogaus gyvenimas... Kitomis akimis ir su kitokiais jausmais atsigrezi i brangiausius sau zmones...Koks begalinis skausmas netekti savo artimo, tuo labiau vaikucio :'(
Jurgitute, ir visos tai isgyvenusios mamytes, jus tokios stiprios...Nerandu zodziu uzuojautai isreiksti...Laikykites...Ir lai jus susildo sviesus prisiminimai apie jusu isejusius vaikucius heart.gif
Atsakyti
Jurgitute,labai tave suprantu nes mano istorija labai panaši į tavo, tik baigėsi kitaip. Paskaityk ir gal suprasi mane.
Mano vaikelis Augustėlis augo pilvelyje gerai. Gimė kiek anksčiau, bet be jokių komplikacijų. Patenkinti juo džiaugėmės iki 3 mėnesių amžiaus. Dar savo sveiku gražučiu sūneliu. Ir staiga pakilo temperatūra, kaip ir tavo lėlytei. 38, ne tokia ir aukšta, bet nekrito, vaikelis verkė, nežinojome ko griebtis. Išvykome į santariškes. Ten ilgokai aiškinosi kas yra, bet nieko nenustatė. Kaip dabar galvoju dirbo atmestinai, atseit nieko tokio. Bet buvo blogai, naktį pradėjo trūkčioti rankytė. Kai pasakiau gydytojai, tai atbėgo kažkokia boba ir išsinešė mano mažulėlį. Labai verkė, bet manęs kartu neleido. Paguldė į reanimaciją. Visą naktį girdėjau verksmą, bet paryčiais nutilo. Kai ryte iš reanimacijos išėjo moteris ir išnešė mano vaikelį tai buvau tiek priblokšta, kad nesupratau kas vyksta. Buvo visas papilkėjęs, lūpytės sučiauptos, atrodė kaip negyvas, vos kvėpavo. Sakė, eik per gatvę į kitą reanimaciją, ten gal nustatys kas yra. Ir atidavė į rankas. Aš bėgte tenai. Kai kiti daktarai pamatė mus, pašiurpo ir nieko man nesakė. Tik pagriebė vaikelį ir prijungė viską kas buvo reanimacijoj. Verkiau ir meldžiausi kad tik išgyventų. Meningokokas, streptokokas. Per parą žaibiškai išsivystė infekcijos. Spėliojo gal po skiepo, gal iš gimdymo namų pasigavo, kas dabar atsakys. Gulėjo rean. mėnesį laiko.
Po skuboto krikšto, kuris buvo panašus į paskutinį patepimą ėmė gerėti. Bet tas gerėjimas tik toks kad pats pradėjo kvėpuoti. Aišku komplikacijos siaubingos, pažeidė smegenų veiklą, išsivystė vandenė, paralyžius ir t.t.
Dabar mano Augustėliui 8 metukai. Nevaikšto ir nekalba. Bet stengiamės dėl jo, juk kovojo ir išgyveno, tiek iškentėjo tada ir vėliau. Lanko specialią mokyklą. Daug ką išmoko pats pasidaryti, bet be pagalbos neišsiverstų. Vienas pabūti negali.
Dabar turiu ir Karoliuką.
Neverkite labai angelėlių, matyt taip reikėjo. Tokie išbandymai. Aš nesiskundžiu savo likimu, tik dėl vaiko pergyvenu, daug džiaugsmų iš jo atimta, daug ko nepatirs niekada.
Džiaukis savo kitu vaikeliu, o angelėlis danguje tave lydės ir jums padės.
Atsakyti
Labai liudnos istorijos sad.gif sad.gif sad.gif Mamos, stiprybes Jums heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
Skaitau ir bliaunu bliaunu...

Stiprybes Jums wub.gif wub.gif heart.gif
Atsakyti