Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliukas: dar viena liūdna istorija

QUOTE(Jurgitutė @ 2010 10 29, 23:17)
Dar vienas gimtadienis, o dovanų tik žvakutės ir gėlės...

liudna Jusu istorija... verysad.gif ir vis tas butu...
ir tos dovanos tik tokios... verysad.gif verysad.gif verysad.gif visam gyvenimui... verysad.gif
Atsakyti
Mielos, stiprios ir visko mačiusios moterys,
Teiraujuosi pas jus pagalbos ir patarimo.

Esame su vyru antoje santuokoje abiems jau virs 30 smile.gif, tad labai normalu, kad norime savo atzalele turėti..
Man degnozuotos policistines klausides, vyro spermiukai per mazai gyvybingi, bet nepasidavem ir sulaukeme teigiamo nestumo testo.
Dziaugemes be galo ir krasto.., manau galite isivaizduoti..
Laukiau eilinio apsilankymo pas daktare, buvau tikra, kad svarbiausia ir sunkiausia bus pastoti, o kad isnesiosiu ir pagimdysiu tai tikrai be problemu, nes prieš trylika metu isnesiojau ir pagimdziau sveikuteli sunaiteli 4u.gif ..
Tačiau daktarė pasake, kad geru naujienu nera.. na zodiu ilga istorija apie problemos nezinojima, vazinejima po ligonines ir t.t., bet rezultate atliko valyma, mazuteliui buvo astuonios savaites ir nesivyste toliau.. cray.gif
Atsakykite prasau..
AR NORMALU, KAD GALVOJU APIE TĄ MAŽULĖLĮ, KURIS NIEKADA NEGIMS?
AR NORMALU, KAD KLAUSIU KODĖL?
AR NORMALU, KAD VERKIU IR IESKAU PAGUODOS, BEI BIJAU APLINKINIU NESUPRATIMO, juk visi sako, kad cia dar nieko nebuvo?

Atsakykite prasau. Lauksiu atsakymu

P.S. praejo keturios dienos, po atlikto valymo.
Atsakyti
QUOTE(Albertina15 @ 2011 04 18, 01:31)
Mielos, stiprios ir visko mačiusios moterys,

AR NORMALU, KAD GALVOJU APIE TĄ MAŽULĖLĮ, KURIS NIEKADA NEGIMS?
AR NORMALU, KAD KLAUSIU KODĖL?
AR NORMALU, KAD VERKIU IR IESKAU PAGUODOS, BEI BIJAU APLINKINIU NESUPRATIMO, juk visi sako, kad cia dar nieko nebuvo?

Atsakykite prasau. Lauksiu atsakymu

P.S. praejo keturios dienos, po atlikto valymo.

sveik 4u.gif 4u.gif stiprybes Tau...visada , tai ko lauki ir neisipildo, labai nuvilia...tas gyvenimas tox nenuspejamas...
aplinkiniai niekada nesupras Tavo skausmo, nes as isitikinau, kad SVETIMO SKAUSMO NEBUNA...jo ir nereikia, nes esi tik Tu Tavo seima ir cia tik Jusu skausmas, taip jau yra...o tu kodel bus istisai...laikykis... verysad.gif
Atsakyti
Atsakykite prasau..
AR NORMALU, KAD GALVOJU APIE TĄ MAŽULĖLĮ, KURIS NIEKADA NEGIMS?
AR NORMALU, KAD KLAUSIU KODĖL?
AR NORMALU, KAD VERKIU IR IESKAU PAGUODOS, BEI BIJAU APLINKINIU NESUPRATIMO, juk visi sako, kad cia dar nieko nebuvo?

Atsakykite prasau. Lauksiu atsakymu
kaipgi nenormalu,aš iki šiol apie jį galvoju ta Mažutį 9 savaičių žmogutį kuris mus paliko išėjo iš mano pilvelio prieš metus ir 2mėn.ir klausiau vis kodėl,kodėl...verkiau ilgai...
kitiems gal "nieko čia nebuvo",o man vaikutis jis buvo,nors ir visai ,visai mažytis buvo
Papildyta:
o jums linkiu nesustoti ir toliau laukti stebuklo.,kuris anksciau ar veliau įvyks 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronaldo @ 2009 12 05, 22:56)
parasykite butinai, as taip pat auginu dvi mergytes. Labai sujaudino si istorija.


Nepyk, kad taip ilgai nieko neparasiau... Tiesiog kabinomes i gyvenima ir mums neapsakomai pasiseke - mano angeleliai ir po siai dienai su manimi. Gydytoja isleisdama is ligonines pasake, kad tai stebuklas, kad nesitikejo, kad issikrapstysim... Dar dabar siurpas paima, kai prisimenu kiek nedaug truko... Ir nors mazosios sveikatele po to nera is geriausiu... karsciavimai su auksta temperatura bei infekcijos mus labai megsta, bet mes visos trys noretume labai stipriai apkabinti visas mamytes ir pasidalinti su jomis siluma, palinketi stiprybes.
Atsakyti
Laba 4u.gif

mano kūdikėlis nuo to paties prieš 1mėn ir 1sav išėjo.. per mamyčių dieną.. jam tebuvo tik 6mėn ir 2sav., per 6h. nuo pirmo simptomo mes jo netekom.. wub.gif aš jį be proto mylėjau, buvo mano jaunėlis heart.gif

su kiekviena diena vis sunkiau..
Atsakyti
Skaičiau ir ašaros veidu rieda sad.gif Stiprybės Tau, žinau jog viskas bus gerai ;(
Atsakyti
Nezinau kodel uzkliuvau uz sitos istorijos bet nusprendziau kad ir as trumpai sava aprasysiu,as vis dar nerandu atsakymo I klausyma kodel mus palieka vaikai kodel Tiek laiko praejus sirdy vis dar zaizda,siuo metu supu 11 dieneliu suneli dar auginu ir Kita mazyli bet taip ilgiuosi savojo pirmagimio kuri is ranku isplese mirtina liga meningokokas jam tebuvo try's men o dabar ir visi desimti metai butu buve rasydama nepaliauju verkt dar vis prisimenu taip lyg butu vakar,myliu savo mazylius bet ir drebu kieviena diena o jeigu....
Atsakyti
Skaičiau ir ašaros užtemdė akis...labai gaila ir skaudu,kad taip nutiko verysad.gif vis galvoju apie savo dukryte,jai 2m. ir labai bijau,kad jai nenutiktu nieko verysad.gif ji mano pasaulis.
Atsakyti
Dešimt metų... Šiandien suėjo dešimt metų kai jos netekau. Po mėnesio ji švęstų savo 12-ą gimtadienį... Myliu.... Pasiilgau...
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2013 10 01, 23:53)
Dešimt metų... Šiandien suėjo dešimt metų kai jos netekau. Po mėnesio ji švęstų savo 12-ą gimtadienį... Myliu.... Pasiilgau...

console.gif kokia didelė jau būtų mergytė verysad.gif Dešimt metų praėjo, bet mamos širdis vis dar myli ir ilgisi...mamų meilė begalinė...skaičiau Jūsų istoriją, skaudu labai, tokios istorijos sugražina į skaudžią praeitį...stiprybės Jums... 4u.gif tik kaip rašėte, kad yra lengvinanti aplinkybė-sūnelis, tai tokią aplinkybę turiu ir aš... smile.gif kuri padėjo atsitiesti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 02 spalio 2013 - 01:10
Mano angelui po savaitės 3ji wub.gif Atrodė jog jau viskas praėjo, bet kai susivokiau, kad jis būtų jau toks didelis skausmas vėl grįžo..
Atsakyti