Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliukas: dar viena liūdna istorija

QUOTE(vaivos juosta @ 2008 01 18, 16:00)
Ir aš šypsaus, juokauju, bet dūšioj jaučiu, kad vaidinu..... Sako - tu stipri... nestipri aš, aš silpna. Jie mato mane mieste, darbe, bet nemato namuose vakare ir savaitgaliais....


taip, laisvas laikas kažkodėl tampa sunkiausiu...

ajuka 4u.gif
ir tu, ir mes būtinai laimėsime wub.gif
nes pasiduoti negalima, neturim teisės...

Forever, aš ir dabar dar vengiu žmonių, su kuriais bendravau būdama nestuke.gif
o ir šiaip nemėgstu dalintis skausmu su kitais...
daug lengviau pasidžiaugti gerais dalykais, nei guostis tam, kuris vistiek nesupras...

žydra, kaip sekėsi pas gydytoją wub.gif
pasistenk nepasiduoti neigiamoms mintims...
labai tikiu ir linkiu, kad jums viskas gerai mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akedite: 18 sausio 2008 - 15:37
[quote=bicė,2008 01 18, 08:50]
Kartais pagalvoju, kad Dievui gili depresija ir jis nebegalvoja

gal per mazai laiko prabego,kad galeciau mastyti objaktyviai. schmoll.gif
Dievas geras,uzveres duris jis tikrai atveria langa. tik per asaras daznai jo nematom.
Skausmas uzlibdo akis uzkemsa ausis,aptemdo prota verysad.gif

gyviems su angelais susilyginti sunku. kad ir koks geras butum to kurio nera bus geresnis blush2.gif as stengiuos pastebeti maziuko gerases savybes,ir nelyginti verysad.gif ,nes buti geresnem jam nera sansu


SPINDULELIO negali atimti, negaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Atsakyti
Ikvepkim giliai tyro oro ir pirmyn....tikrai viskas turi susistoveti ir vel bus geru ziniu...........
Stiprybes visoms, praradusioms vilti, gyvenimo duota ir mes turim priimti
Atsakyti
O dieve...
Verkiu nesustodama...
Nzn net ka pasakyti...
Galiu palinket tik stiprybes Tau... 4u.gif
Atsakyti
Stiprybės stiprybės stiprybės console.gif Taip suspaudė širdį skaitant, o ašaros byra upeliais cray.gif Bet reikia eiti pirmyn ir gyventi toliau, kaip nors, po truputį...
Atsakyti
Stiprybes Jums visoms 4u.gif
Atsakyti
Priverkiau balutę ant stalo cray.gif Kokia liūdna ir baisi istorija...

Atmenu, prieš kokį pusmetį mano mažylei taip pat staigiai pakilo aukšta temperatūra, kažkas iš draugų liepė stebėti, kad tik neatsirastų mėlynės. Dieve, nė nežinojau, kad ši liga tokia baisi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 02 gegužės 2008 - 17:35
nuosirdi uzuojauta cray.gif

stiprybes tau ir laimes tavo seimai, linkiu kad tavo sunelis augtu sveikas ir stiprus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(G.Persija @ 2008 05 09, 15:24)
Gera idėja  thumbup.gif


Visų pirma niekas neliepia skaityti apie svetimą skausmą, jei į tai žiūri per savo prizmę. O antrą mums tai patyrusioms lengviau kai papasakoji savo skausmą ir žinai kai tave ir be žodžių supranta. Kartais net artimieji nenori klausytis, nes jiems tai skaudu ar neaktualu.
Atsakyti
QUOTE(žvelsa @ 2008 05 09, 16:40)
Visų pirma niekas neliepia skaityti apie svetimą skausmą, jei į tai žiūri per savo prizmę. O antrą mums tai patyrusioms lengviau kai papasakoji savo skausmą ir žinai kai tave ir be žodžių supranta. Kartais net artimieji nenori klausytis, nes jiems tai skaudu ar neaktualu.

zvelsa, nei tu teisinkis, manau jai paciai reiktu pasisalint, o ne mum teisintis!
Atsakyti
Ir man atrodo visai aišku, apie ką gali perskaityti skyrelyje "Pasidalinkim netekties sielvartu"... Šis skyrelis ir skirtas žmonėms, praradusiems artimuosius, ne pramogai juk...
Atsakyti
Beje, mūsų, patyrusių netektį, ir jausmai, ir vertinimai kitokie. Sunku nuspėti, ką gali jausti kiti žmonės. Bet juk mums to ir nebūtina daryti: kiekvienas einam ten, kur arčiausiai širdies.
Atsakyti