Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliukas: dar viena liūdna istorija

Na negali buti nieko baisiau, kai siaip sveika vaika atima is taves per para. cry.gif Tai labai ziauru... cry.gif

Jegu Tau, Jurgitute! 4u.gif

Jei galima paklausti, o kokia meningokoko pasireiskimo priezastis? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabrielyte @ 2005 12 28, 20:47)
Na negali buti nieko baisiau, kai siaip sveika vaika atima is taves per para. cry.gif Tai labai ziauru... cry.gif

Jegu Tau, Jurgitute!  4u.gif

Jei galima paklausti, o kokia meningokoko pasireiskimo priezastis? cry.gif

Priežastis? g.gif hmmm g.gif
Jei tu tai nori sužinoti, tai sakau. Pasak gydytojų, tai infekcja kuri yra aplink mus. Beveik visi turime imunitetą šitai infekcijai. Deja, mano dukrytė tiems "beveik visiems" nepriklausė- ji neturėjo tam imuniteto. Sakė, kad galėjo apsikrėsti nuo prekės atsineštos iš parduotuvės, galėjo apsikrėsti lauke žaisdama su smėliu....žodžiu bet kur, nes liga plinta oro lašeliniu būdu.

Plačiau apie tai (jei domina) gali skaityti čia ar čia arba čia
Atsakyti
Užjaučiu verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Nuo meningokokines infekcijos vos nemire mano pusseres beveik 1,6 m berniukas.
Irgi atvažiavo iš sveciu biski karčiuojantis, temperatura kilo ir kilo,vaikas nevalge,pradejo berti.Iškviesta greitoji 2 kartus pasake kad tai vėjarupiai blink.gif .Po to tevai patys nuveže i santariškes, gydytojai iškart griebe vaika ir nuneše i reanimacija. Ačiu Dievui berniukas pasveiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpiosa: 30 gruodžio 2005 - 00:10
QUOTE(skorpiosa @ 2005 12 30, 00:09)
Užjaučiu verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Nuo meningokokines infekcijos vos nemire mano pusseres beveik 1,6 m berniukas.
Irgi atvažiavo iš sveciu biski karčiuojantis, temperatura kilo ir kilo,vaikas nevalge,pradejo berti.Iškviesta greitoji 2 kartus pasake kad tai vėjarupiai blink.gif .Po to tevai patys nuveže i santariškes, gydytojai iškart griebe vaika ir nuneše i reanimacija. Ačiu Dievui berniukas pasveiko.

pradejo berti? g.gif mano dukrytes nebere. Cia turbūt kita meningokoko forma
Atsakyti
Tu koku daug formu yra, gydytojas pasake - dar pusvalandis ir butu per velu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2005 12 30, 00:23)
Tu koku daug formu yra, gydytojas pasake - dar pusvalandis ir butu per velu rolleyes.gif

na, svarbu, kad viskas baigėsi laimingai
Atsakyti
Taip....nes daugiau jai pastoti nepavyko g.gif
Atsakyti
Aciu, Jurgitute, uz paaiskinima wub.gif
Informacija apie galimas ligas tikrai niekada nepakenks... 4u.gif

Istvermes Tau! wub.gif
Atsakyti
cry.gif cry.gif

console.gif console.gif

friends.gif
Atsakyti
Nepatinka man tokios istorijos, i kosmaru skilti talpinti reiketu. Baisu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sabrina06 @ 2006 01 01, 17:02)
Nepatinka man tokios istorijos, i kosmaru skilti talpinti reiketu. Baisu  schmoll.gif

O kam jos patinka? blink.gif
Atsakyti
Labai noreciau jus paguosti, bet niekaip nerandu tinkamu zodziu, kurie nors kiek apmalsintu jusu skausma 4u.gif Stiprybes jums 4u.gif Negalejau sulaikyti asaru skaitydama sias istorijas, labai noriu tiketi ir linkiu, kad laikas padetu apmalsinti si skausma, kad prisiminimai apie angeliukus atgaivintu, nuramintu motiniskas sirdis, suteiktu jegu toliau gyventi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 03 sausio 2006 - 15:38