Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliukas: dar viena liūdna istorija

Labai liudnos istorijos sad.gif sad.gif .Stiprybes jums mamos netekusios savo vaikuciu heart.gif heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alex: 02 spalio 2005 - 17:55
Sunku sulaikyti ašaras . Aš žaviuosiu Jūsų stiprybe.
Atsakyti
stiprybes jums cry.gif ir gaug sauletu dienu wub.gif
Atsakyti
Šiandieną mano Saulutei būtų suėję 4 metukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2005 10 29, 22:29)
Šiandieną mano Saulutei būtų suėję 4 metukai  wub.gif



Sveika, Jurgitute, gaila, kad vakar negalėjau Tau parašyti... Žinau, kas dedasi Tavo širdyje, kai vaiko gimimo diena, o jo nėra.... Tau labai skaudu, ir kas galėtų tai pakeisti?.... Aš vis dar skaičiuoju savosios metukus ir mėnėsius, kiekvieną mėnesį....
Kaip kartais būna mamoms liūdna.Deja...
Stiprybės ir sveikatos Jūsų šeimai 4u.gif
Atsakyti
Sekmes tau, laikykis.Tegu mazasis sunutis atnesa tau laimes ir dziaugsmo daug daug grazaus juoko ir sypsenu. heart.gif
Atsakyti
Kai perskaičiau negalėjau sulaikyti ašarų,net vyras pagrasino,kad atjungs internetą.Labai baisu,nįmanoma įsivaizduoti ką patiria mamos netekusios leliukų.Stiprybės Jums visoms.
Atsakyti
Aš dabar sėdžiu darbe ir verkiu... Labai, tiesiog labai užjaučiu. Jau praėjo nevieni metai, bet žinau, kad šitas skausmas liks visam gyvenimui. Stiprybės ir sveikatos Tau ir tavo šeimai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M_T: 18 lapkričio 2005 - 10:03
QUOTE(Jurgitutė @ 2005 10 29, 23:29)
Šiandieną mano Saulutei būtų suėję 4 metukai  wub.gif

Jurgitute wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Negaliu sulaikyti asaru kai skaitau tokias begalo skaudzias istorijas..Uzjauciu visas mamytes, kurioms teko tai iskesti...Stiprybes jums...
Atsakyti
neisivaizduoju ar istverciau toki skausma, suprantu, kad tureciau paguosti, nekalbeti liudnai, kad mamytei nebutu dar skaudziau, bet.... as tikriausiai buciau per daug silpna tokiai nelaimei..... Zaviuosi tavim Jurgitute, kad turi tiek stiprybes 4u.gif Visa tau paguoda, kad turi mazaji suneli. Sekmes jums, laikykites... stiprybes 4u.gif
Atsakyti
Stiprybės tau, nors žinau, kad niekas pasaulyje tavęs nepaguos. Bet žinai, žiūrėdama į tavo sūnelį aš įgavau drąsos. Dabar kaip tik laukiuosi ir iki šiandien kažkodėl labai bijojau, kad man gims berniukas, bet kai pamačiau tavo sūnelį, visos baimės kažkur dingo. Kas begimtų mylėsiu labiau už viską pasaulyje. Ačiū tau
Atsakyti