Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

as tai laimejau aukso puoda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
su didele skyle lotuliukas.gif
o jei rimtai tai daugiausiai esu laimejusi 10lt berods g.gif
Atsakyti
Loterijose esu žiauriai žiauriai nelaiminga.Per savo gyvenimą esu laimėjusi teleloto 18 lt,sprendžiau kryžiažodžius-40lt,ir čili picoj laimėjau picą.Viskas.O bandau laimę visur kur tik galima verysad.gif ,bet....
Atsakyti
momentinej loterijoj esu laimejus 10 lt thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kažkada kažkurioj momentinėj loterijoj buvo pavykę 50 Lt laimėt thumbup.gif čia didžiausias ir vienintelis toks laimėjimas. dabar net nebebandau.
Atsakyti
QUOTE(rasulkadz @ 2006 05 02, 17:30)
Loterijose esu žiauriai žiauriai nelaiminga.Per savo gyvenimą esu laimėjusi teleloto 18 lt,sprendžiau kryžiažodžius-40lt,ir čili picoj laimėjau picą.Viskas.O bandau laimę visur kur tik galima verysad.gif ,bet....

tai meilėj gal sekas? mirksiukas.gif

aš tai daugiausiai 49 lt teleloto esu laimėjus.. ai nu dr tiesa esu kvietimą gavus į studją, tai ten 100 lt davė ir tokius raudonus teleloto marškinėlius, tai buvai kieta laugh.gif
o šiaip tai kartais 2-4 lt būna...

Atsakyti
As is teleloto laimejau pietų servizą biggrin.gif Siaip pastebejau, kad man labiau sekasi laimet daiktinius prizus, esu prikaupusi nemazai, o piniginiai visai nesiseka verysad.gif
Atsakyti
25 lt. blush2.gif
Atsakyti
praeitą savaitgalį 3lt. ši jau 4 lt. man sekasi biggrin.gif čia teleloto, tai pirmieji mano laimejimai per metus , bet nedaznai juos perku... gal šį savaitgali bus 5 lotuliukas.gif
Atsakyti
per visą savo gyvenimą daugiausiai esu išlošusi teleloto - 32Lt biggrin.gif
Atsakyti
As tai daugiausia islosus buvau is tuzino 100lt. pries kelis metus smile.gif
Atsakyti
5 lt ;]
Atsakyti
Mano didziausias laimejimas - antras limonado buteliukas, bet ir to paties neteko atsiimti, nes uzsukusi laimingaji kamsteli ant tuscio butelio, ismeciau ji i siuksliadeze mieste, buvau visai pamirsus apie laimejima doh.gif
Atsakyti