Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

Žaidžiu labai retai, senais laikais tik M-1 loterijose dalyvaudavau - ten įvairiausių modelių jų marškinėlius buvau išlošusi ir kavos aparatą - pastaruoju džiaugiuosi iki šiol wub.gif O šiaip didžiausia suma - 2Lt 4u.gif
Atsakyti
Didžiausias laimėjimas-74lt.Teleloto
Atsakyti
As ir gal kelis kartus buvau islosus po 2 lt ir gal karta 5 lt Teleloto, kai atvaziavau i Anglija, nusipirkau pirma bilieta ir laimejau 10 svaru smile.gif , tai va mano didziausias laimejimas biggrin.gif
Atsakyti
O aš tai niekad nieko nelaimiu. Anksčiau pirkdavau bilietus, bet nieko nelaimėdavau, dabar nebeperku - ir laimiu tuo, kad nebeišleidžiu pinigų. Nors mano vyras, tai gan laimingas Teleloto laimėjo mašiną, po dviejų savaičių televizorių, bet tai buvo jau labai seniai. Dabar ir jis nieko nebelaimi. O aš vis dar tikėjausi, kad kokį milijončiką parneš lotuliukas.gif
Atsakyti
teleloto laimėjau bulviu tarkavimo masina thumbup.gif
Atsakyti
daugiausia esu laimejusi 2 lt. lotuliukas.gif
Atsakyti
16LT per teleloto+labai senai magnitofon VESNA(lotareja uz 50kop)
Atsakyti
assa.gif assa.gif clap.gif per paskutinius du savaitgalius is tele loto laimejau 2 lt+ kita savaitgali 15 lt... ot pradejo sektis doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš keliskart esu laimėjusi po 2 lt. (Teleloto kampus užbraukiau) tongue.gif
Atsakyti
as tai daugiausiai: teleloto 5LT, momentinej loterojoj irgi 5LT. ir vsio, daugiau nieko sad.gif blush2.gif
Atsakyti
Daugiausia 2Lt turbūt. Nesiseka, Teleloto niekada gyvenime nebuvau net kampų užbraukus doh.gif
Atsakyti
Man nesiseka loterijose visiškai verysad.gif bet suradau būdą kaip laimėt, pildau visas loterijas draugo, mamos vardu, o jie tai visada laimi, o tada prizus konfiskuoju biggrin.gif Tai taip esu laimėjus porą rankšluostukų, keletą knygų, prijuostę, plakatų, kompaktų, kuprinyčių.
Atsakyti