Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

Aš tele loto dažnai žaidžiu, bet dažnaiusiai nieko nelaimiu verysad.gif Didžiausias laimėjimas 23Lt, o šiap tai būna tik po 2 Lt išlošiu ir tai retai doh.gif
Atsakyti
O as esu laimejusi pakvietima i kirpykla Ars Loreta( g.gif taip atrodo vadinasi),ivairiausiu disku ir kaseciu,pakvietimu i koncerta,marskinelius...daugiau nieko neprisimenu nors buvo ju dar,bet pinigu tikrai nesu islosiusi tokiu loteriju nezaidziu tongue.gif
Atsakyti
As kiekviena karta ,bilietus teleloto perku,esu laimejusi magnetola su CD rolleyes.gif
Atsakyti
kur kur,bet loterijose man tikrai nesiseka schmoll.gif jau metus gal kaip nebeperku teleloto biggrin.gif ....užkniso doh.gif ką daugiausiai buvau laimejus kokius 4 lt laugh.gif ))))
Atsakyti
Kažko ir man nesiseka tose loterijose. Bilietus kartais nusiperku, bet kad laimėčiau... Bėgu patikrinsiu savo teleloto bilietą. smile.gif A vdrug... biggrin.gif
Atsakyti
Eikit sau, mamulios, net 3 litus laimėjau, valio thumbup.gif clap_1.gif bis.gif alc.gif
Atsakyti
Sveikinu!!!!! 4u.gif 4u.gif tongue.gif
Atsakyti
ne per seniausiai vienoj batų parduotuvėj laimėjau 100 Lt kuponą antrai batų porai. man tai tinka toks prizas, juo labiau, kad tikrai mąsčiau apie dar vieną pora smile.gif
Atsakyti
o as kazkada (gal pries kokis 7 metus) teleloto laimejau 47 lt smile.gif
Atsakyti
o man loterijose labai nesiseka, nors nelabai jose ir dalyvauju, bet viena karta esu laimejus pietu servyza ax.gif
Atsakyti
Matau, kad senai kas cia lankesi, bet noriu paklausti, gal girdejot apie toki zaidima EASTCON, pusfinalis buvo 2005 m.Vilniaus Siemens arenoje, o finalas bus s.m. balandzio 9 d. ten galima laimeti automobili, arba daug ivairiu prizu. Jei kas zaidet ar girdejot atsiliepkite.
Atsakyti
ui.. tos loterijos, kike pinigu issvaisciau joms doh.gif ir schmoll.gif gero..! na kazkada seniai dalyvavau studijoje, dar kai jacenas dirbo, ir zinau kai buvo dvi komandos, melynuju ir raudonuju. taip norejau i melynaja pakliuti, nes tada marskinelius dalino, o man melyna spalva mylimiausia... ax.gif bet schmoll.gif gavau raudonus tongue.gif bet ir tai zinau kokia laiminga vaiksciojau, nes tada dar "jauna ir kvaila " buvau, tai zinot, kai niekas aplinkui neturejo buvo kazkas toookio! blush2.gif ir dar ten 100 lt dave uz atvykima. deja, per linija zengiau anksti, taipo kad nieko .. ir dar kazakda 49 lt is teleloto aimejau ir tai buvo didziausia laimeta suma is bilieto rolleyes.gif na gal kada.. ax.gif reikia tiketi! drinks_cheers.gif
Atsakyti