Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

QUOTE(Libra @ 2005 02 23, 09:03)
Geriau vyrui duok  smile.gif

Vyras kiek perka tiek nelaimingi, kaip beje, ir mano. sad.gif
Atsakyti
Laimejimais tai nesiskundziu. Bet jau geriau viena gera milijona. Dalyvavau kalnapilio zaidime '' Viskas tik prasideda...'' Tad teko sokti su parasiutu ir + kalnu dviratis. Pries pora metu Suslaviciaus produkcijos buvau islosusi. 2kg majonezo ir apie3 kg. ivairaus keciupo. Zinote po to namuose matyti nenorejau jokiu ''Suslaviciu'' . Milupa loterijoje laimejau rankslosti. HERBINA padovanojo kosmetikos.
PASIRODO VISAI NIEKO. MAN SEKASI LOTERIJOJE. [COLOR=red]Zinoma tik smulkiose, nes turbut su tuo TELE LOTO busiu ne viena simteli isleidusi.
Atsakyti
As 2004 balandi laimejau Gera kompiuteri, siusdamas sms 1819. Tad manau, kad verta zaisti, kai jauti, kad gali laimeti ir prizai geri. Dar "Tirpuko" ledu konkurse irgi siunciau sms ir laimejau mob. telefona. O siaip man gan gerai sekasi. Pries 2 sav. gal ziurejot laida "6 nuliai milijonas" kur as zaidziau, laimejau ten 5000 lt. O smulkiu prizu esu daug laimejes: bilietu i kina, teatra, vitaminus, knyga, puodeliu ir t.t.. Ir jums visiems sekmes ziaidziant thumbup.gif
Atsakyti
nu, GoldMan, apie pasirodyma eteryje galejai is anksto pranesti, o ne po laiko tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutsi @ 2005 02 24, 08:17)
nu, GoldMan, apie pasirodyma eteryje galejai is anksto pranesti, o ne po laiko  tongue.gif


Tai ir buvo pranesta anonsuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 02 24, 08:31)
Tai ir buvo pranesta anonsuose  smile.gif


nu, vadinasi, pati kalta doh.gif
Atsakyti
Vaikysteje as losiau knygyne, beros uz 5 rublius knygu galejau prisirinkti. Tos loterijos mastais tai buvo labai laimingas bilietelis.

Veliau siunciau issprendusi kryziazodzius. Laimejau 2 kartus. Tik nepamenu tiksliu sumu. Berods 50 ir 20 lt. Ne kazkas, bet tada buvau studente, tad laimejimas labai pradziugino.

Pats paskutinysis laimejimas - zurnale Edita radau laiminga kupona ir gavau plauku prieziuros rinkini. Tik mano plaukams jis nelabai tinka...

Vis bandau laimeti nama, bet kaip nesiseka, taip nesiseka....
Atsakyti
Man tai absoliuciai nesiseka loterijose, o Gold man tai pasirodo oi oi tikras laimetojas.
Atsakyti
Na vieniems labai sekasi, o kitiems visiskai nesiseka. Per kazkokia laida anksciau rode apie 2 moteris - dukra su mama, abi jei dalyvauja - tai ir laimi. Sekmes kudikiai...
Atsakyti
Visiskai nedalyvauju jokiose loterijose, neperku bilietu, nes man tai - paprasciausias pinigu svaistymas! Sudalyvauju tik tose loterijose ir zaidimuose, kur nereikia nieko pirkt papildomai : Maximos namas, pvz. ir panasiai, kur tik uzpildyt kupona reikia. Bet jei ir laimeciau ka, tai negauciau prizo, nes niekad cekiu neisaugau tiek kiek reikia ax.gif
Atsakyti
Daugiausia 6000lt, o siaip man daugiau sekasi laimeti daiktus tai grozio rinkiniai, knygos, remeliai, fenai(kuriu esu laimejusi 3)..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abeille: 27 vasario 2005 - 17:43
Mano fronte pasiekimai kuklus:
Pringles kepuraite,
40 lt...
Atsakyti